Plugins - Akismet - en to sk translation catalogue (204 entries)

en: Akismet is active and ready to stop spam. Your site&#8217;s spam statistics will be displayed here.
sk: Akismet je aktívny a pripravený zastaviť spam. Štatistiky spamu na vašej web stránke sa zobrazia tu.

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
sk: WP-Cron bol vypnutý použitím konštanty DISABLE_WP_CRON. Spaätná kontrola komentárov možno nebude fungovať správne.

en: (opens in a new tab)
sk: (otvorí sa v novej karte)

note: translators: The placeholder is the name of a subscription level, like "Plus" or "Enterprise" .
en: Upgrade to %s
sk: Prejdite na %s

en: Upgrade your subscription level
sk: Prejdite na vyššie predplatné

en: Learn more about usage limits.
sk: Viac informácií o limitoch používania.

note: translators: The first placeholder is a date, the second is a (formatted) number, the third is another formatted number.
en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
sk: Od %1$s bolo z vášho účtu urobených %2$s API volaní, pričom váš plán umožňuje maximálne %3$s volaní.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
sk: Už tri mesiace po sebe využívate Akismet nad rámec limitu, ktorý poskytuje váš plán. Do konca mesiaca sme preto váš účet obmedzili. Prejdite na vyšší plán, aby mohol Akismet aj naďalej blokovať spam.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
sk: Už tri mesiace po sebe sa pri využívaní Akismet blížite k limitu vášho plánu. Po dosiahnutí limitu váš účet obmedzíme. Prejdite na vyšší plán, aby mohol Akismet aj naďalej blokovať spam.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
sk: Už dva mesiace po sebe využívate Akismet nad rámec limitu, ktorý poskytuje váš plán. Ak limit dosiahnete aj budúci mesiac, obmedzíme váš účet. Zvážte preto možnosť prechodu na vyšší plán.

en: Your account has been restricted
sk: Váš účet bol obmedzený

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
sk: Využívanie vášho Akismet účtu sa blíži k limitu vášho súčasného plánu

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
sk: Využívanie vášho Akismet účtu prekračuje limit vášho súčasného plánu

note: translators: The placeholder is a URL to the Akismet contact form.
en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
sk: Zadajte nový kľúč alebo <a href="%s" target="_blank">kontaktujte podporu Akismet</a>.

en: Your API key is no longer valid.
sk: Váš API kľúč už nie je platný.

note: translators: The placeholder is for showing how much of the process has completed, as a percent. e.g., "Checking for Spam (40%)"
en: Checking for Spam (%1$s%)
sk: Kontrola spamu (%1$s%)

en: No comment history.
sk: História komentára neexistuje.

en: Akismet was unable to recheck this comment.
sk: Akismet nedokázal znovu skontrolovať tento komentár.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať tento komentár, no pokúsi sa o to neskôr.

note: translators: The placeholder is a WordPress PHP function name.
en: Comment was caught by %s.
sk: Komentár zachytil %s.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
sk: Akismet nie je nakonfigurovaný. Zadajte API kľúč.

en: Enter your API key
sk: Zadajte váš API kľúč

en: Set up a different account
sk: Nastaviť iný účet

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
sk: Nastavte váš Akismet účet a blokujte spam na tomto webe.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať spam v komentároch.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
sk: Na túto akciu nemáte dostatočné oprávnenie.

en: Stats response could not be decoded.
sk: Odpoveď štatistík nemohla byť prečítaná.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
sk: Štatístiky nie sú práve k dispozícii. Skúste to neskôr.

en: API key must be set to fetch stats.
sk: Pre načítanie štatistík je nutné zadať API kľúč.

en: Do not display privacy notice.
sk: Nezobrazovať upozornenie o ochranie osobných údajov.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
sk: Zobraziť upozornenie o ochrane osobných údajov pod komentárovým formulárom.

en: Akismet privacy notice
sk: Upozornenie o ochrane osobných údajov Akismet

en: Privacy
sk: Súkromie

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
sk: Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
sk: Zbierame informácie o návštevníkoch, ktorí pridávajú komentáre na webových stránkach používajúcich službu Akismet anti-spam. Zhromažďované informácie závisia od spôsobu, akým si používateľ nastaví Akismet na svojej webovej stránke, no zvyčajne zahŕňajú komentujúceho IP adresu, prehliadač, odkazujúcu stránku a URL webovej stránky (vrátane ďalších informácií, ktoré poskytne priamo komentujúci, ako napríklad meno, používateľské meno, e-mailová adresa a samotný text komentáru).

en: Comment discarded.
sk: Komentár odstránený.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť vymazaný.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
sk: Zadaná hodnota nie je platný a registrovaný API kľúč.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť zmenený cez API.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
sk: Časové obdobie pre zobrazenie štatistík. Možnosti: 60 dní, 6 mesiacov, vždy

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Ak platí, zobrazuje číslo povolených komentárov pri každom autorovi komentára na stranke komentárov.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
sk: Ak platí, Akismet sa automaticky pokusi odstrániť najhorší spam, než by ho mal zaradiť do zložky spam.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
sk: 12-miestný Akismet API kľúč. Dostupný na akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
sk: Vaša webová stránka sa nemôže pripojiť na servery Akismet.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
sk: Pre túto webovú stránku bol Akismet API kľúč definovaný v súbore %s.

en: Manual Configuration
sk: Manuálna konfigurácia

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
sk: Na tejto stránke môžete aktualizovať nastavenia Akismet a zobraziť spam štatistiky.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Akismet Anti-spam keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania: aktivujte Akismet a následne prejdite do nastavení a zadajte váš API kľúč.

en: Akismet Anti-spam
sk: Akismet Anti-Spam

en: Connect with API key
sk: Pripojte sa použitím API kľúča

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
sk: Ste pripojený ako %s.

en: Connect with Jetpack
sk: Pripojiť sa pomocou pluginu Jetpack

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
sk: Akismet plugin nastavíte pomocou vášho Jetpack pripojenia.

en: Eliminate spam from your site
sk: Zbavte sa spamu z vašej webovej stránky

note: translators: The placeholder is a URL for checking pending comments.
en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
sk: Želáte si <a href="%s">skontrolovať neschválené komentáre</a>?

en: Set up your Akismet account
sk: Nastavte si váš Akismet účet

en: Detailed stats
sk: Detailné štatistiky

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania prejdite do <a href="admin.php?page=akismet-key-config">Akismet nastavení</a> a zadajte váš API kľúč.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Vaša webová stránka je kompletne nakonfigurovaná a chránená, aj počas toho, ako vy spíte.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
sk[0]: %s komentár bol označený ako spam.
sk[1]: %s komentáre boli označené ako spam.
sk[2]: %s komentárov bolo označených ako spam.

en: No comments were caught as spam.
sk: Žiadne komentáre neboli označené ako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
sk[0]: Akismet skontroloval %s komentár.
sk[1]: Akismet skontroloval %s komentáre.
sk[2]: Akismet skontroloval %s komentárov.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
sk: Nenašli sa žiadne komentáre na kontrolu. Akismet kontroluje iba komentáre, ktoré sa nachádzajú vo fronte na schválenie.

en: Comment not found.
sk: Komentár nebol nájdený.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
sk[0]: %d komentár nemohol byť skontrolovaný.
sk[1]: %d komentáre nemohli byť skontrolované.
sk[2]: %d komentárov nemohlo byť skontrolovaných.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
sk[0]: %d komentár bol presunutý do spam priečinka.
sk[1]: %d komentáre boli presunuté do spam priečinka.
sk[2]: %d komentárov bolo presunutých do spam priečinka.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
sk[0]: Bol spracovaný %d komentár.
sk[1]: Boli spracované %d komentáre.
sk[2]: Bolo spracovaných %d komentárov.

en: Comment #%d could not be checked.
sk: Komentár #%d nebolo možné skontrolovať.

en: Failed to connect to Akismet.
sk: Pripojenie k službe Akismet zlyhalo.

en: Comment #%d is not spam.
sk: Komentár #%d nie je spam.

en: Comment #%d is spam.
sk: Komentár #%d je spam.

note: translators: %s: number of false positive spam flagged by Akismet
en: %s false positive | %s false positives
sk[0]: %s komentár nesprávne označený ako spam
sk[1]: %s komentáre nesprávne označené ako spam
sk[2]: %s komentárov nesprávne označených ako spam

note: translators: %s: number of spam missed by Akismet
en: %s missed spam | %s missed spam
sk[0]: %s nezachytený spam
sk[1]: %s nezachytené spamy
sk[2]: %s nezachytených spamov

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
sk: Službu Akismet nemáte predplatenú.

en: Your Akismet subscription is suspended.
sk: Váš Akismet paušál bol pozastavený.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
sk: Váš Akismet paušál bol zrušený.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
sk: Vaša platba nemohla byť spracovaná. <a href="%s" target="_blank">Skontrolujte všetky detaily platby</a>.

en: Please update your payment information.
sk: Aktualizujte vaše platobné údaje.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
sk: <strong>Takmer hotovo</strong> - nakonfigujte Akismet a rozlúčte sa so spamom

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d minútu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d minúty!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d minút!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d hodinu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d hodiny!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d hodín!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
sk[0]: Akismet vám ušetril %s deň!
sk[1]: Akismet vám ušetril %s dni!
sk[2]: Akismet vám ušetril %s dní!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
sk: Akismet filtruje spam, takže sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
sk: Nie je možné nadviazať pripojenie k akismet.com. Pozrite sa na <a href="%s" target="_blank">sprievodca firewallom</a> a skontrolujte nastavenie servera.

en: The API key you entered could not be verified.
sk: Zadaný API kľúč nie je možné overiť.

note: translators: The placeholder is a URL to the Akismet contact form.
en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
sk: Ak máte otázky <a href="%s" target="_blank">kontaktujte náš support team</a>.

note: translators: the placeholder is a clickable URL to the Akismet account upgrade page.
en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
sk: Akiesmet využíva registráciu pre všetky účty (aj tie, čo sú zadarmo) od roku 2012. Vyzerá to tak, že váš účet nebol priradený k žiadnej registrácii. Oceníme, ak sa <a href="%s" target="_blank">prihlásite do vášho účtu</a> a vyberiete si jeden z programov.

en: All systems functional.
sk: Všetky systémy sú funkčné.

en: Enabled.
sk: Povolený.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
sk: Akismet zaznamenal problém s SSL dotazmi a dočasne ich zablokoval. Za okamžik začne SSL dotazy používať znova.

en: Temporarily disabled.
sk: Dočasne zakázaný.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
sk: Váš server nespracúva SSL dotazy. Kontaktuje vášho poskytovateľa hostingu a žiadajte SSL podporu.

en: Disabled.
sk: Zakázaný.

en: SSL status
sk: Stav SSL

en: This comment was reported as not spam.
sk: Tento komentár nie je spam.

en: This comment was reported as spam.
sk: Tento komentár je spam.

note: Author URI of the plugin
en: https://automattic.com/wordpress-plugins/
sk: http://automattic.com/wordpress-plugins/

note: Plugin URI of the plugin
en: https://akismet.com/
sk: http://akismet.com/

en: Manually enter an API key
sk: Manuálne zadať API kľúč

en: Contact Akismet support
sk: Kontaktovať podporu Akismet

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
sk: Bez obáv! Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
sk: Vaše predplatné pre %s bolo pozastavené.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
sk: Vaše predplatné pre %s bolo zrušené.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sk: Zadaný kľúč je neplatný. Poriadne ho skontrolujte.

en: There is a problem with your API key.
sk: Vyskytol sa problém s vašim API kľúčom.

note: translators: the placeholder is a clickable URL to the Akismet account upgrade page.
en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sk: Môžete nám pomôcť bojovať proti spamu pomocou vylepšenia vášho účtu <a href="%s" target="_blank">ak prispejete symbolickou čiastkou</a>.

note: translators: The placeholder is a URL. translators: The placeholder is a URL to the Akismet contact form.
en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sk: Pre viac pomoci prosím kontaktujte <a href="%s" target="_blank">Akismet podporu</a>.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
sk: Pre obnovu balíku služieb prosím navštívte  <a href="%s" target="_blank">stránku Akismet účtu</a>.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
sk: Napojenie na Akismet API možno blokuje váš firewall. Kontaktujte váš hosting a odkážte sa na <a href="%s" target="_blank">naše odporúčania o firewalle</a>.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sk: Administrátor alebo správca hostingu zablokoval PHP funkcie <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet nemôže pracovať pokiaľ sú zakázané!</strong> Prosím, kontaktujte administrátora a poskytnite im <a href="%s" target="_blank">tieto požiadavky na správnu funkciu Akismet</a>.

en: Network functions are disabled.
sk: Sieťové funkcie sú nedostupné.

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
sk: Pre viac informácii: %s

note: translators: The placeholder is an error code returned by Akismet.
en: Akismet error code: %s
sk: Chybový kód Akismet: %s

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sk: Niektoré komentáre ešte neboli skontrolované. Sú zatiaľ pozdržané na schválenie a budú automaticky skontrolované neskôr.

en: Akismet has detected a problem.
sk: Akismet objavil problém.

en: Change
sk: Zmeniť

en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Next billing date
sk: Dátum dalšej platby

en: Active
sk: Aktívny

en: No subscription found
sk: Nenašiel sa žiaden balík služieb

en: Missing
sk: Chýba

en: Suspended
sk: Pozastavený

en: Cancelled
sk: Zrušený

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Disconnect this account
sk: Odpojiť tento účet

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sk: Vždy presunúť spam do spam priečinku na ďalšiu kontrolu.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sk: Potichu odstráni všetku najhoršiu nevyžiadanú poštu, takže ju ani neuvidím.

en: Akismet Anti-spam strictness
sk: Presnosť Akismet anti-spamu

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
sk: Zobraziť počet schválených komentárov vedľa autora komentára

en: Accuracy
sk: Presnosť

en: All time
sk: Vždy

en: Spam blocked | Spam blocked
sk[0]: Spam blokovanný

en: Past six months
sk: Posledných 7 mesiacov

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sk: Prosím <a href="%1$s">aktualizujte WordPress</a>na aktuálnu verziu, alebo <a href="%2$s">nainštalujte verziu pluginu 2.4</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sk: Akismet %s vyžaduje verziu WordPress %s alebo novšiu.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sk: Akismet schválil tento komentár počas automatického opakovania.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sk: Akismet zachytil tento komentár ako spam počas automatického opakovania.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as not spam.
sk: Podľa %s tento komentár nie je spam.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as spam.
sk: Podľa %s tento komentár je spam.

note: translators: %1$s is a username; %2$s is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sk: %1$s zmenil stav komentára na: %2$s.

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s) ale pokúsi sa ho overiť neskôr.

en: Akismet cleared this comment.
sk: Akismet odstránil tento komentár.

note: translators: The placeholder is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: Comment status was changed to %s
sk: Stav komentáru bol zmenený na %s

en: Akismet caught this comment as spam.
sk: Akismet označil tento komentár ako spam.

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sk[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> bol zablokovaný <strong>Akismetom</strong>
sk[1]: <strong class="count">%1$s spamy</strong> boli zablokované <strong>Akismetom</strong>
sk[2]: <strong class="count">%1$s spamov</strong> bolo zablokovaných <strong>Akismetom</strong>

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Spam Blocked
sk: Spam Blokovaný

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sk: Zobraziť množstvo spam komentárov, ktoré zachytil Akismet

en: Cleaning up spam takes time.
sk: Čistenie spamu trvá nejaký čas.

note: translators: The Akismet configuration page URL.
en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sk: Prosím, najprv si skontrolujte <a href="%s">konfiguráciu Akismet</a>. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu hostingu.

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
sk: %s dozadu

en: %s approved | %s approved
sk[0]: %s schválený
sk[1]: %s schválené
sk[2]: %s schválených

en: History
sk: História

en: View comment history
sk: Zobraziť históriu komentárov

en: Un-spammed by %s
sk: Odspamoval %s

en: Flagged as spam by %s
sk: Označený ako spam %s

en: Cleared by Akismet
sk: Vyčistil Akismet

en: Flagged as spam by Akismet
sk: Označené Akismetom za spam

en: Awaiting spam check
sk: Čaká sa na kontrolu spamu

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s).

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
sk: Akismet znovu skontroloval a schválil tento komentár.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
sk: Akismet znova overil a označil tento komentár ako spam.

en: Check for Spam
sk: Skontrolovať či je vo fronte spam

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sk: Na  <a href='%s'>kontrolu spamu</a> teraz nečaká žiadny komentár.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sk[0]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentár</a>
sk[1]: Na kontrolu spamu teraz čakajú <a href="%2$s">%1$s komentáre</a>
sk[2]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentárov</a>

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sk: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spamo na vašom blogu.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentárom.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentárom</a>.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Podvádzate, čo?

en: Akismet Support
sk: Podpora Akismet

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sk: Stav balíku služieb - aktívny, zrušený alebo pozastavený

en: Status
sk: Stav

en: The Akismet subscription plan
sk: Typ balíku služieb Akismet

en: Subscription Type
sk: Typ balíku služieb

en: Account
sk: Účet

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sk: Vyberte správanie sa k najhoršiemu spamu. Môžete sa automaticky zmazať alebo premiestniť do spam priečinku k ostatnému spamu.

en: Strictness
sk: Presnosť

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Zobraziť počet schválených komentárov, vedľa autora komentára, na stránke zoznamu komentárov.

en: Comments
sk: Komentáre

en: Enter/remove an API key.
sk: Zadajte/odstráňte API kľúč

en: API Key
sk: API kľúč

en: Akismet Configuration
sk: Nastavenie Akismet

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sk: Na tejto stránke si môžete prezrieť štatistiky odhaleného spamu na vašej stránke.

en: Akismet Stats
sk: Akismet štatistiky

en: Click the Use this Key button.
sk: Kliknite na tlačidlo "Použiť tento kľúč".

en: Copy and paste the API key into the text field.
sk: Skopírujte ho a vložte do textového poľa.

en: If you already have an API key
sk: Ak už máte API kľúč

en: Enter an API Key
sk: Zadať API kľúč

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
sk: Aby ste získali API kľúč zaregistrujte sa na: %s.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sk: Potrebujete zadať API kľúč pre aktiváciu modulu Akismet na vašej stránke.

en: New to Akismet
sk: Nový v Akismet

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
sk: Na tejto stránke môžete nastaviť modul Akismet.

en: Akismet Setup
sk: Nastavenie Akismet

en: Overview
sk: Prehľad

en: Re-adding...
sk: Znova pridávam...

en: (undo)
sk: (späť)

en: URL removed
sk: URL adresa odstránená

en: Removing...
sk: Odstraňujem...

en: Remove this URL
sk: Odstrániť túto URL adresu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Comment History
sk: História komentárov
