BB-Plugin - en to nb_NO translation catalogue (2348 entries)

en: "Add to Cart" Button
nb_NO: "Legg i handlevogn"-knapp

en: "Equalize" sets the columns to have the same height as the largest column.
nb_NO: "Utjevn" angir at kolonnene skal ha samme høyde som den største kolonnen.

en: "I'm not a robot" checkbox (V2)
nb_NO: "Jeg er ikke en robot" avkrysningsboks (V2)

en: "{message}" on line {line} of {file}.
nb_NO: "{message}" på linje {line} av {file}.

en: $ 0.00
nb_NO: 0,00 kr

en: % Comments
nb_NO: % kommentarer

[ctx: %1$s branded builder name. %2$s post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
nb_NO: %1$s er i øyeblikket aktiv for denne %2$s.

[ctx: %1$s is post type label. %2$s is taxonomy label.]
en: %1$s %2$s Archive
nb_NO: %1$s %2$s arkiv

[ctx: %1$s is post type label. %2$s is taxonomy label.]
en: %1$s %2$s Parent
nb_NO: %1$s %2$s overordnet

en: %d Audio File Selected
nb_NO: %d lydfil valgt

en: %d Audio Files Selected
nb_NO: %d lydfiler valgt

en: %d Photo Selected
nb_NO: %d bilde valgt

en: %d Photos Selected
nb_NO: %d bilder valgt

en: %d item | %d items
nb_NO[0]: %d vare
nb_NO[1]: %d varer

en: %s Settings
nb_NO: %s innstillinger

en: %s Shape
nb_NO: %s form

en: %s Shape Style
nb_NO: Figurstil for %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: %s lets you drag and drop your layout on the frontend.
nb_NO: %s lar deg dra og slippe oppsettet ditt på din frontend.

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
nb_NO: Konverter til %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: Launch %s
nb_NO: Start %s

en: %s custom icon | %s custom icons
nb_NO[0]: %s egendefinert ikon
nb_NO[1]: %s egendefinerte ikoner

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Ancestor
nb_NO: %s overordnet

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archive
nb_NO: %s arkiv

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Archives
nb_NO: %s arkiv

[ctx: %s is a singular post type name]
en: %s Parent
nb_NO: %s overordnet

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
nb_NO: %s siden

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
nb_NO: %s lagret modul

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
nb_NO: %s lagret rad

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
nb_NO: %s lagret mal

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
nb_NO: %s mal

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all %s except...
nb_NO: Match alle %s bortsett fra...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all related %s except...
nb_NO: Match alle relaterte %s bortsett fra...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match these %s...
nb_NO: Match disse %s...

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
nb_NO: Av %s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
nb_NO: %s er lagt til i forhåndsinnstillinger!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
nb_NO: %s er allerede en lagret forhåndsinnstilling.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
nb_NO: Klikk her for å redigere innhold i denne %s ved bruk av en enkel dra og slipp bygger.

[ctx: %s post type name.]
en: View %s
nb_NO: Se %s

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
nb_NO: Av %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
nb_NO: %s Innstillinger

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
nb_NO: Start %s

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
nb_NO: Ved å bytte til tekstbehandler modus vil du deaktivere ditt %1$s oppsett til det er aktivert igjen. Eventuelle endringer gjort i tekstbehandler modus vil ikke bli utført på ditt %1$s oppsett. Vil du fortsette?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
nb_NO: Dette er en global %s. Endringene vises overalt det er plassert.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
nb_NO: Rediger %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
nb_NO: Kopi av %s

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
nb_NO: Modulen alias %s finnes allerede! Vennligst angi et navnerom til dine modul alias for å sikre kompatibilitet med Beaver Builder.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
nb_NO: En modul med filnavnet %s.php eksisterer allerede! Vennligst angi et navnerom til dine modulfilnavn for å sikre kompatibilitet med Beaver Builder.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
nb_NO: %s eksisterer ikke lenger.

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
nb_NO: Se %s

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
nb_NO: --alle brytere brukes men bb-tema er ikke aktivt. Hvis du bruker multisite må bb-tema være aktivt på rotområdet.

en: 0 Comments
nb_NO: 0 kommentarer

en: 1 Column
nb_NO: 1 kolonne

en: 1 Comment
nb_NO: 1 kommentar

en: 2 Columns
nb_NO: 2 kolonner

en: 3 Columns
nb_NO: 3 kolonner

en: 3x2 Grid
nb_NO: 3x2 rutenett

en: 4 Columns
nb_NO: 4 kolonner

en: 404 Page
nb_NO: 404 side

en: 4x2 Grid
nb_NO: 4x2 rutenett

en: 5 Columns
nb_NO: 5 kolonner

en: 6 Columns
nb_NO: 6 kolonner

en: <a%1$s>Sign in</a> to get your username and API key. <a%2$s>Signup</a> if you don't have a GoDaddy Email Marketing account.
nb_NO: <a%1$s>Logg på</a> for å få ditt brukernavn og din API-nøkkel. <a%2$s>Registrer deg</a> hvis du ikke har en "GoDaddy Email Marketing"-konto.

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
nb_NO: <strong>Merk</strong>: Disse innstillingene gjelder for alle innlegg og sider.

en: A 3-column grid
nb_NO: Et 3-kolonne rutenett

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
nb_NO: En CSS og JavaScript fil er dynamisk generert og bufret hver gang du oppretter et nytt oppsett. Noen ganger må bufferen bli oppdatert når du overfører siden din til en annen server eller oppdaterer til siste versjon. Dersom det oppstår problemer, vennligst prøv å tømme bufferen ved å trykke på knappen nedenfor.

en: A WYSIWYG text editor.
nb_NO: En WYSIWYG-tekstbehandler.

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
nb_NO: En klasse som vil bli brukt på denne kolonnens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Skill flere klasser med mellomrom.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
nb_NO: En klasse som vil bli brukt til denne modulens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Skill flere klasser med mellomrom.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
nb_NO: En klasse som vil bli brukt på denne radens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Skill flere klasser med mellomrom.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
nb_NO: Klient

en: A comma separated list of tags.
nb_NO: En kommaseparert liste med tagger.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
nb_NO: Tagger

en: A comma-separated list of Product Category IDs to include. Leave blank to include all Product Categories.
nb_NO: En komma-separert liste over produktkategori-IDer som skal inkluderes. La det være tomt for å inkludere alle produktkategorier.

en: A divided header with a center logo cell
nb_NO: En delt header med en sentrert logocelle

en: A divider line to separate content.
nb_NO: En delingslinje for å separere innhold.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
nb_NO: En overskrift og et tekstutdrag med en valgfri lenke, symbol og bilde.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
nb_NO: Snarvei uten navn

en: A label that will applied and used in the UI for easy identification.
nb_NO: En etikett som vil bli brukt i brukergrensesnittet for enkel identifisering.

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
nb_NO: En etikett for å identifisere dette lysbildet i fanen for lysbilder i innholdsrullelinje-innstillingene.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
nb_NO: Gruppe

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
nb_NO: Et bilde som vil bli vist dersom videoen ikke lastes inn.

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
nb_NO: Skjema

en: A simple call to action button.
nb_NO: En enkel handlingsoppfordringsknapp.

en: A simple flex column
nb_NO: En enkel flekskolonne

en: A simple layout container
nb_NO: En enkel layoutbeholder

en: A simple list of items.
nb_NO: En enkel liste over elementer.

en: A simple pricing table generator.
nb_NO: En enkel pristabell-generator.

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
nb_NO: Tagger

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
nb_NO: Tagg

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
nb_NO: En unik ID som vil bli brukt på denne kolonnens HTML. Må starte med en bokstav og kan bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Ingen mellomrom.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
nb_NO: En unik ID som vil bli brukt til denne modulens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Ingen mellomrom.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
nb_NO: En unik ID som vil bli brukt på denne radens HTML. Må starte med en bokstav og bare inneholde streker, understreker, bokstaver eller tall. Ingen mellomrom.

en: A unique identifier for the Button Group. This helps in accessibility.
nb_NO: En unik identifisering for knapp gruppen. Dette hjelper for universell utforming.

en: A very simple contact form.
nb_NO: Et veldig enkelt kontaktskjema.

en: A video from YouTube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
nb_NO: En video fra YouTube eller Vimeo for å bruke som bakgrunn i denne raden. De fleste moderne nettlesere støtter dette formatet.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
nb_NO: En video i MP4-format som skal brukes som bakgrunn for denne raden. De fleste moderne nettlesere støtter dette formatet.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
nb_NO: En video i MP4-formatet. De fleste moderne nettlesere støtter dette formatet.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
nb_NO: En video i MP4 format for å bruke som bakgrunn i denne raden. De fleste moderne nettlesere støtter dette formatet.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
nb_NO: En video i WebM-formatet for å bruke i nødsfall. Dette formatet er nødvendig for å støtte nettlesere som FireFox og Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
nb_NO: En video i WebM-formatet som skal brukes som bakgrunn for denne raden. Dette formatet er nødvendig for å støtte nettlesere som Firefox og Opera.

en: ACF Block
nb_NO: ACF blokk

en: ACF Blocks
nb_NO: ACF blokker

en: AND
nb_NO: OG

en: API Key
nb_NO: API-nøkkel

en: API Token
nb_NO: API token

en: API URL
nb_NO: API-URL

en: API Username
nb_NO: API-brukernavn

en: API should be enabled in your Mautic application.
    					Go to Mautic Configuration / API Settings and set `API enabled` to `Yes`, set `Enable HTTP basic auth` to `Yes` . Save changes.
nb_NO: API skulle vært aktivert i din Mautic applikasjon.
    					Gå til Mautic Configuration / API Settings og sett `API enabled` til `Yes`, sett `Enable HTTP basic auth` til `Yes`. Lagre endringer.

en: APP ID
nb_NO: App ID

en: Above Bar
nb_NO: Over stolpen

en: Above Content
nb_NO: Ovenfor innholdet

en: Above Heading
nb_NO: Ovenfor overskrift

en: Above Text
nb_NO: Over tekst

en: Above Title
nb_NO: Over tittel

en: Accent Color
nb_NO: Uthevingsfarge

en: Accent Text Color
nb_NO: Tekstuthevingsfarge

en: Access Token
nb_NO: Tilgangstoken

en: Access Your Design Assets Across All Sites with Assistant Pro
nb_NO: Få tilgang til designelementene dine på alle nettsteder med Assistant Pro

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill

en: Account
nb_NO: Konto

en: Account ID
nb_NO: Konto ID

en: Account Name
nb_NO: Kontonavn

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
nb_NO: Feil: En konto med det navnet eksisterer allerede.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
nb_NO: Feil: Manglende brukernavn.

en: Action
nb_NO: Handling

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Active Icon
nb_NO: Aktivt ikon

en: Active Label Background Color
nb_NO: Aktiv merkelapp bakgrunnsfarge

en: Active Label Text Color
nb_NO: Aktiv merkelapp tekstfarge

en: Active!
nb_NO: Aktiv!

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add Account...
nb_NO: Legg til konto...

en: Add Audio Files
nb_NO: Legg til lydfiler

en: Add Button
nb_NO: Legg til knapp

en: Add Content
nb_NO: Legg til innhold

en: Add Field
nb_NO: Legg til felt

en: Add Icon
nb_NO: Legg til symbol

en: Add Item
nb_NO: Legg til element

en: Add List Item
nb_NO: Legg til listeelement

en: Add More Content
nb_NO: Legg til mer innhold

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Track
nb_NO: Legg til nytt spor

en: Add Photos
nb_NO: Legg til bilder

en: Add Pricing Box
nb_NO: Legg til prisboks

en: Add Rows
nb_NO: Legg til rader

en: Add Shape
nb_NO: Legg til form

en: Add Testimonial
nb_NO: Legg til attest

en: Add a menu
nb_NO: Legg til en meny

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
nb_NO: Legg til flerkolonnerader, justere avstand, legge til bakgrunner og mer ved å dra og slippe radoppsett på siden.

en: Add new builder content using the form below.
nb_NO: Legg til nytt innhold til byggeren ved hjelp av skjemaet nedenfor.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
nb_NO: Legg til nytt innhold ved å dra og slippe moduler eller widgeter inn i dine radoppsett eller for å lage nye radoppsett.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
nb_NO: Legg til din %1$s %2$s for å spre kjærligheten.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
nb_NO: Ekstra moduler: Kontaktskjema, faner, rullelinjer, pristabeller, kart, blogginnlegg, abonneringsskjema, sosiale ikoner og mange flere.

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
nb_NO: Legger til et enkelt abonneringsskjema til oppsettet ditt.

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Advanced Gradient
nb_NO: Avansert fargeovergang

en: Advanced Modules
nb_NO: Avanserte moduler

en: Advanced Settings
nb_NO: Avanserte innstillinger

en: Advanced Spacing
nb_NO: Avansert avstand

en: After
nb_NO: Etter

en: After Text
nb_NO: Etter tekst

en: Ajax Result
nb_NO: Ajax resultater

en: Align
nb_NO: Juster

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: All Archives
nb_NO: Alle arkiver

en: All Singular
nb_NO: Alle enkeltinnlegg

en: All Structured Data fields are required.
nb_NO: Alle strukturerte data felt er obligatoriske.

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
nb_NO: Alle rader vil som standard ha denne bredden. Du kan overstyre dette og endre til full bredde i innstillingene for hver rad.

en: Allow blocks built with ACF to be used in the builder.
nb_NO: Tillat at blokker bygget med ACF kan brukes i byggeren.

en: Allow pages to be sortable
nb_NO: Tillat at sider kan sorteres

en: Allow users to login/out.
nb_NO: Tillat brukere å logge inn/ut.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
nb_NO: Sammen med tilgang til vårt ekspert support team, er premium-versjonene av Beaver Builder fullstappet med funksjoner for å spare tid og gjøre enklere å bygge nettsteder!

en: Alpha
nb_NO: Alfa

en: Alpha Feedback
nb_NO: Alpha tilbakemelding

en: Alphabetic (Lower)
nb_NO: Alfabetisk (små)

en: Alphabetic (Upper)
nb_NO: Alfabetisk (store)

en: Always
nb_NO: Alltid

en: Always After Countdown End
nb_NO: Alltid etter slutt på nedtelling

en: Always Visible
nb_NO: Alltid synlig

en: An animated testimonials area.
nb_NO: Et område med animerte attester.

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
nb_NO: Kampanje

[ctx: An email campaign from your Ontraport account.]
en: Campaign
nb_NO: Kampanje

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
nb_NO: Liste

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Group
nb_NO: Gruppe

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
nb_NO: Liste

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Select Tag
nb_NO: Velg tagg

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
nb_NO: Liste

en: An image must be specified for the Lightbox to work.
nb_NO: Et bilde må være spesifisert for at lysboksen skal fungere.

en: An update is available
nb_NO: En oppdatering er tilgjengelig

en: Animation
nb_NO: Animasjon

en: Animation Delay
nb_NO: Animasjonsforsinkelse

en: Animation Speed
nb_NO: Animasjonshastighet

[ctx: Animation style.]
en: Bounce
nb_NO: Sprett

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Down
nb_NO: Sprett ned

[ctx: Animation style.]
en: Bounce In
nb_NO: Sprett inn

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Left
nb_NO: Sprett venstre

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Right
nb_NO: Sprett høyre

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Up
nb_NO: Sprett opp

[ctx: Animation style.]
en: Fade
nb_NO: Ton

[ctx: Animation style.]
en: Fade Down
nb_NO: Ton ned

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
nb_NO: Ton inn

[ctx: Animation style.]
en: Fade Left
nb_NO: Ton venste

[ctx: Animation style.]
en: Fade Right
nb_NO: Ton høyre

[ctx: Animation style.]
en: Fade Up
nb_NO: Ton opp

[ctx: Animation style.]
en: Flip
nb_NO: Vend

[ctx: Animation style.]
en: Flip Horizontal
nb_NO: Vend vannrett

[ctx: Animation style.]
en: Flip Vertical
nb_NO: Vend loddrett

[ctx: Animation style.]
en: Jack in the Box
nb_NO: Jack i esken

[ctx: Animation style.]
en: Light Speed
nb_NO: Lyshastighet

[ctx: Animation style.]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Animation style.]
en: Pulse
nb_NO: Puls

[ctx: Animation style.]
en: Roll In
nb_NO: Rull inn

[ctx: Animation style.]
en: Rotate
nb_NO: Rotere

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Left
nb_NO: Roter ned mot venstre

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Right
nb_NO: Roter ned mot høyre

[ctx: Animation style.]
en: Rotate In
nb_NO: Roter inn

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Left
nb_NO: Roter opp til venstre

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Right
nb_NO: Roter opp til høre

[ctx: Animation style.]
en: Rubber Band
nb_NO: Gummistrikk

[ctx: Animation style.]
en: Shake
nb_NO: Riste

[ctx: Animation style.]
en: Slide
nb_NO: Skli

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
nb_NO: Rull ned

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
nb_NO: Rull venstre

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
nb_NO: Rull høyre

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
nb_NO: Rull opp

[ctx: Animation style.]
en: Wobble
nb_NO: Dirre

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Down
nb_NO: Zoom ned

[ctx: Animation style.]
en: Zoom In
nb_NO: Zoom inn

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Left
nb_NO: Zoom venstre

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Right
nb_NO: Zoom høyre

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Up
nb_NO: Zoom opp

en: Any elements that were assigned to use this color will no longer be using this color.
nb_NO: Elementer som ble tildelt denne fargen, vil ikke lenger bruke denne fargen.

en: App Password
nb_NO: App passord

en: Appearance
nb_NO: Utseende

en: Append New Layout
nb_NO: Tilføy nytt oppsett

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Apply Tag
nb_NO: Legg til tagg

en: Apply padding to all buttons. This can be overridden in the individual button settings.
nb_NO: Påfør utfylling på alle knappene. Dette kan overstyres i hver enkelt knapps innstilling.

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne denne kontoen? Andre moduler som er koblet til den vil bli berørt.

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: Armenian Numerals (Lower)
nb_NO: Armenske tall (små)

en: Armenian Numerals (Upper)
nb_NO: Armenske tall (store)

en: Arrow Color
nb_NO: Pilfarge

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Arrows Background Color
nb_NO: Piler bakgrunnsfarge

en: Arrows Background Style
nb_NO: Piler bakgrunnsstil

en: Arrows Color
nb_NO: Pilfarge

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
nb_NO: Når du legger til produktkategorier i produktområdet til WooCommerce, vil hver få tildelt en unik ID. Denne ID-en finner du ved å holde muspekeren over kategorien i kategoriområdet under produkter og ved å se på URL-en som vises i din nettleser. ID-en vil være det eneste nummeret i URL-en.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
nb_NO: Når du legger til produktkategorier i produktområdet til WooCommerce, vil hver få tildelt en unik "slug", eller du kan redigere og legge til dine egne. Disse "slug"-ene kan bli funnet i kategoriområdet under WooCommerce produkter. Flere kan legges til her, separert med komma.

en: As you add product tags in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Tags area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
nb_NO: Når du legger til produktkoder i området for WooCommerce-produkter, vil hver av dem bli tildelt en unik «slug», eller du kan redigere og legge til din egen. Disse «slug»ene finner du i tags-området under WooCommerce-produkter. Flere kan legges til her atskilt med komma.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
nb_NO: Når du legger til produkter i produktområdet til WooCommerce, vil hver enkelt få tildelt en unik ID. Du finner denne unike ID-en ved å besøke produktområdet og rulle over produktet. Den unike ID-en vil være den første egenskapen og du kan legge til flere her, separert med komma.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
nb_NO: Når du legger til produkter i produktområdet til WooCommerce, vil hver enkelt få tildelt en unik ID. Du finner denne unike ID-en ved å besøke produktområdet og rulle over produktet. Den unike ID-en vil være den første egenskapen.

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Aspect Ratio
nb_NO: Størrelsesforhold

en: Assets
nb_NO: Eiendeler

en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Audio File Selected
nb_NO: Valgt lydfil

en: Audio Files Selected
nb_NO: Valgte lydfiler

en: Audio Type
nb_NO: Lydtype

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Author Archives
nb_NO: Forfatterarkiv

en: Authorization Code
nb_NO: Autorisasjonskode

en: Authors
nb_NO: Forfattere

en: Auto Columns
nb_NO: Auto kolonner

en: Auto Gradient
nb_NO: Automatisk fargeovergang

en: Auto Play
nb_NO: Automatisk avspilling

en: Auto Rows
nb_NO: Auto rader

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
nb_NO: Automatisk vil tillate overlegget å tilpasse seg tekstinnholdet. 100% vil tilpasse overlegget til toppen og bunnen av lysbildet.

en: Autoselect Parent
nb_NO: Velg overordnet

en: Available Downloads
nb_NO: Tilgjengelige nedlastinger

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background Animation
nb_NO: Bakgrunnsanimasjon

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background Embedded Code
nb_NO: Bakgrunn innebygd kode

en: Background Gradient
nb_NO: Bakgrunnsgradient

en: Background Height
nb_NO: Bakgrunnshøyde

en: Background Hover Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge ved «hover»

en: Background Hover Gradient
nb_NO: Bakgrunnsgradient ved «hover»

en: Background Layout
nb_NO: Bakgrunnsoppsett

en: Background Overlay
nb_NO: Bakgrunnsoverlegg

en: Background Parallax
nb_NO: Bakgrunnsparallakse

en: Background Photo
nb_NO: Bakgrunnsbilde

en: Background Slideshow
nb_NO: Bakgrunnslysbildevisning

en: Background Style
nb_NO: Bakgrunnsstil

en: Background Video
nb_NO: Bakgrunnsvideo

en: Background Video Code
nb_NO: Bakgrunnsvideokode

[ctx: Background height.]
en: Auto
nb_NO: Automatisk

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

[ctx: Background repeat.]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
nb_NO: Fliser

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
nb_NO: Vertikal

[ctx: Background scale.]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Background type.]
en: Color
nb_NO: Farge

[ctx: Background type.]
en: Embedded Code
nb_NO: Innebygd kode

[ctx: Background type.]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Background type.]
en: Parallax
nb_NO: Parallakse

[ctx: Background type.]
en: Photo
nb_NO: Bilde

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
nb_NO: Lysbildevisning

en: Backgrounds
nb_NO: Bakgrunner

en: Bar Background Color
nb_NO: Stolpe bakgrunnsfarge

en: Bar Foreground Color
nb_NO: Stolpe forgrunnsfarge

en: Bar Height
nb_NO: Stolpehøyde

en: Bar Styles
nb_NO: Stolpestiler

en: Bars
nb_NO: Stolper

en: Bars Counter
nb_NO: Stolpeteller

en: Base Font Size
nb_NO: Standard skriftstørrelse

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Basic Modules
nb_NO: Basismoduler

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
nb_NO: Husk å legge inn din lisensnøkkel for å få tilgang til oppdateringer og nye fuksjoner.

en: Beautiful pre-made layout templates.
nb_NO: Vakre forhåndslagde oppsettsmaler.

en: Beaver Builder (Lite version)
nb_NO: Beaver Builder (Lite versjon)

en: Beaver Builder Plugin
nb_NO: Beaver Builder plugin

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to enable remote updates.
nb_NO: Page Builder aktivert! <a%s>Klikk her</a> for å aktivere fjernoppdateringer.

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to get started.
nb_NO: Sidebygger aktivert! <a%s>Klikk her</a> for å komme i gang.

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
nb_NO: Beaver Builder oppdager følgende JavaScript-feil. Hvis Beaver Builder ikke fungerer som forventet er denne feilen sannsynligvis grunnen. Vennligst hjelp oss ved å deaktivere alle utvidelser og teste Beaver Builder mens du reaktiverer en i gangen for å finne ut om problemet er knyttet til en tredjeparts utvidelse.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
nb_NO: Beaver Builder fungerer kanskje ikke riktig ettersom den ikke har tillatelse til å skrive filer til WordPress opplastningskatalogen på serveren din. Vennligst oppdater WordPress opplastningskatalogens mapperettigheter før du fortsetter eller ta kontakt med din vert for å få hjelp.

en: Beaver Builder updates issue!!
nb_NO: Beaver Builder oppdateringsproblem !!

en: Before
nb_NO: Før

en: Before Text
nb_NO: Før tekst

en: Below Bar
nb_NO: Under stolpen

en: Below Heading
nb_NO: Under overskrift

en: Below Photo
nb_NO: Under bilde

en: Below Row
nb_NO: Under rad

en: Below Text
nb_NO: Under tekst

en: Best Selling Products
nb_NO: Mest solgte produkter

en: Beta Feedback
nb_NO: Beta tilbakemelding

en: BigCommerce Products
nb_NO: BigCommerce produkter

en: Billing Option 1
nb_NO: Alternativ for fakturering 1

en: Billing Option 2
nb_NO: Alternativ for fakturering 2

en: Binary
nb_NO: Binær

en: Blank
nb_NO: Tom

en: Blinds
nb_NO: Gardiner

en: Blur
nb_NO: Uklarhet

en: Bold
nb_NO: Fet

en: Bold Italic
nb_NO: Fet kursiv

en: Border
nb_NO: Kantlinje

en: Border Around List
nb_NO: Kantlinje rundt liste

en: Border Color
nb_NO: Rammefarge

en: Border Hover
nb_NO: Kantlinje ved musover

en: Border Hover Color
nb_NO: Farge for kantlinje ved «hover»

en: Border Size
nb_NO: Rammestørrelse

en: Border Style
nb_NO: Rammestil

en: Border Type
nb_NO: Kantlinjetype

en: Border Width
nb_NO: Kantlinjebredde

[ctx: Border size.]
en: Large
nb_NO: Stor

[ctx: Border size.]
en: Small
nb_NO: Liten

[ctx: Border type.]
en: Dashed
nb_NO: Stiplet

[ctx: Border type.]
en: Dotted
nb_NO: Prikket

[ctx: Border type.]
en: Double
nb_NO: Dobbel

[ctx: Border type.]
en: Solid
nb_NO: Fast

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Bottom Center
nb_NO: Nederst i midten

en: Bottom Left
nb_NO: Nederst til venstre

en: Bottom Right
nb_NO: Bunn høyre

en: Bottom Shape Layer
nb_NO: Bunn figur lag

en: Box
nb_NO: Boks

en: Box Border
nb_NO: Boksramme

en: Box Color
nb_NO: Boksfarge

en: Box Shadow
nb_NO: Skygge for boks

en: Box Top Margin
nb_NO: Boks toppmarg

en: Boxes
nb_NO: Esker

en: Boxes Grow
nb_NO: Voksende esker

en: Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt

en: Build your own custom modules.
nb_NO: Bygg dine egne tilpassede moduler.

en: Builder
nb_NO: Bygger

en: Builder Access
nb_NO: Byggertilgang

en: Builder Admin
nb_NO: Builder admin

en: Builder Admin Menu
nb_NO: Bygger administrasjonsmeny

en: Builder CSS/JS
nb_NO: Bygger CSS/JS

en: Builder Settings
nb_NO: Bygger innstillinger

en: Builder UI
nb_NO: Bygger UI

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button Align
nb_NO: Knapp justering

en: Button Background
nb_NO: Knapp bakgrunn

en: Button Background Animation
nb_NO: Knapp bakgrunnsanimasjon

en: Button Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge på knapp

en: Button Background Hover Color
nb_NO: Knapp bakgrunnsfarge ved musover

en: Button Background Style
nb_NO: Knapp bakgrunnsstil

en: Button Border
nb_NO: Knapp kantlinje

en: Button Border Hover Color
nb_NO: Knapp kantlinje ved musover

en: Button Group
nb_NO: Knapp gruppe

en: Button Group Label
nb_NO: Knapp gruppe etikett

en: Button Icon
nb_NO: Knappesymbol

en: Button Icon Position
nb_NO: Knappesymbolposisjon

en: Button Icon Visibility
nb_NO: Knappikon synlighet

en: Button Link
nb_NO: Knapplenke

en: Button Only
nb_NO: Kun knapp

en: Button Padding
nb_NO: Knapp utfylling

en: Button Spacing
nb_NO: Avstand mellom knapper

en: Button Style
nb_NO: Knappestil

en: Button Text
nb_NO: Knapptekst

en: Button Text Color
nb_NO: Knapp tekstfarge

en: Button Text Hover Color
nb_NO: Knapp tekstfarge ved musover

en: Button Typography
nb_NO: Knapp typografi

en: Button URL
nb_NO: Knapp-URL

en: Button Width
nb_NO: Knappebredde

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: Buy Now
nb_NO: Kjøp nå

en: CSS Class
nb_NO: CSS klasse

en: CSS Selector
nb_NO: CSS velger

en: CSS Variable Prefix
nb_NO: CSS-variabelprefiks

en: Cache Clearing Tool
nb_NO: Tømmeverktøy for cache

en: Call to Action
nb_NO: Handlingsoppfordring

[ctx: Call to action.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Caption Button
nb_NO: Bildetekst-knapp

en: Caption Typography
nb_NO: Bildetekst typografi

en: Carousel Item
nb_NO: Karusell-element

en: Cart
nb_NO: Handlevogn

en: Cart Icon
nb_NO: Handlevogn ikon

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Category ID
nb_NO: Kategori ID

en: Category Slug
nb_NO: Kategori-"slug"

en: Center
nb_NO: Senter

en: Center Bottom
nb_NO: Senter bunn

en: Center Center
nb_NO: Senter senter

en: Center Left
nb_NO: Midten venstre

en: Center Right
nb_NO: Midten høyre

en: Center Top
nb_NO: Senter topp

en: Centered + Inline Logo
nb_NO: Midtstilt + integrert logo

en: Change Template
nb_NO: Endre mal

en: Change Templates
nb_NO: Endre maler

en: Change UI Brightness
nb_NO: Endre lysstyrken i UI

en: Changes Discarded
nb_NO: Endringer forkastet

en: Changes being published
nb_NO: Endringer blir publisert

en: Changes to Global Colors must be saved first before modifying Global Elements. Would you like to save now?
nb_NO: Endringer i de globale fargene må lagres før du kan endre de globale elementene. Vil du lagre nå?

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
nb_NO: Kryss av eller fjern avkrysning på moduler under for a aktivere eller deaktivere dem.

en: Checkbox Text
nb_NO: Tekst til avkryssingsboks

en: Checkout
nb_NO: Gå til kassen

en: Child Column
nb_NO: Underkolonne

en: Children
nb_NO: Barn

en: Children of flex containers can allow themselves to grow or shrink. Zero indicates they cannot grow or shrink beyond their inherent size. 1 or greater determines what portion of the available space (or lack of it) will be allocated to this item.
nb_NO: Barn av flex-containere kan tillate seg å vokse eller krympe. Null indikerer at de ikke kan vokse eller krympe utover sin iboende størrelse. 1 eller mer bestemmer hvor stor del av den tilgjengelige plassen (eller mangelen på plass) som skal allokeres til dette elementet.

en: Choose Another Photo
nb_NO: Velg et annet bilde

en: Choose a Template
nb_NO: Velg mal

en: Choose...
nb_NO: Velg...

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
nb_NO: Ved å velge nei skjules standard temaoverskriften for "Side" innleggstypen. Du vil også bli bedt om å skrive inn litt grunnleggende CSS for at dette skal fungere hvis du velger nei.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
nb_NO: Ved å velge "ja" vil det første elementet utvide seg som standard.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
nb_NO: Ved å velge "ja" vil bare en av elementene være åpen av gangen. Ved å velge "nei" vil flere elementer kunne være åpen samtidig.

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Circle ( &cir; )
nb_NO: Sirkel ( &cir; )

en: Circle Background Color
nb_NO: Sirkel bakgrunnsfarge

en: Circle Bar Styles
nb_NO: Sirkel stolpestiler

en: Circle Counter
nb_NO: Sirkelteller

en: Circle Foreground Color
nb_NO: Sirkel forgrunnsfarge

en: Circle Size
nb_NO: Sirkel størrelse

en: Circle Stroke Size
nb_NO: Sirkel omrisstørrelse

en: Circle Styles
nb_NO: Sirkel stil

en: Class
nb_NO: Klasse

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Clear Cache
nb_NO: Tøm cache

en: Cleared the Beaver Builder cache
nb_NO: Tømte sidebyggernes cache

en: Click Action
nb_NO: Klikkehandling

en: Click Here
nb_NO: Klikk her

[ctx: Click action type.]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Click action.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
nb_NO: Ved å klikke på knappen under vil du avinstallere sidebygger utvidelsen og slette alle data knyttet til den. Du kan avinstallere eller deaktivere sidebyggeren fra utvidelser-siden i stedet dersom du ikke ønsker å slette dataen.

en: Clip
nb_NO: Klipp

en: Clip Contents
nb_NO: Klipp innhold

en: Clip Within Container
nb_NO: Klipp i beholder

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close All Tabs
nb_NO: Lukk alle faner

en: Close Button
nb_NO: Steng knapp

en: Collapse All
nb_NO: Sammenfold alle

en: Collapse All Settings
nb_NO: Skjul alle innstillinger

en: Collapse Inactive
nb_NO: Inaktiv sammenfold

en: Collapse all Settings Window setting sections
nb_NO: Skjul alle innstillingsseksjoner i innstillingsvinduet

en: Colon
nb_NO: Kolon

en: Color
nb_NO: Farge

en: Color Fill
nb_NO: Fyllfarge

en: Color Picker
nb_NO: Fargevelger

en: Color Presets
nb_NO: Farge forhåndsinnstilling

[ctx: Color.]
en: Dark
nb_NO: Mørk

[ctx: Color.]
en: Light
nb_NO: Lys

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Column
nb_NO: Søyle

en: Column Added
nb_NO: Kolonne lagt til

en: Column Deleted
nb_NO: Kolonne slettet

en: Column Dense
nb_NO: Kolonne tett

en: Column Duplicated
nb_NO: Kolonne duplisert

en: Column Edited
nb_NO: Redigert kolonne

en: Column Group
nb_NO: Kolonnegruppe

en: Column Height
nb_NO: Kolonnehøyde

en: Column Moved
nb_NO: Kolonne flyttet

en: Column Resized
nb_NO: Kolonne skalert

en: Column Settings
nb_NO: Kolonneinnstillinger

en: Column Template Added
nb_NO: Kolonne-mal påført

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Columns Added
nb_NO: Kolonner lagt til

en: Columns Resized
nb_NO: Kolonner skalert

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
nb_NO: Besøk hjemmesiden til Beaver Builder for å lære mer om hva våre premium funksjoner kan gjøre for deg!

en: Comment Count
nb_NO: Kommentar antall

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Compact
nb_NO: Kompakt

en: Company ID
nb_NO: Bedrifts-ID

en: Compare
nb_NO: Sammenligne

en: Concave
nb_NO: Konkave

en: Connect
nb_NO: Koble til

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
nb_NO: Feil: Manglede tjenestedata.

en: Contact Form
nb_NO: Kontaktskjema

en: Contact Form Submission
nb_NO: Kontaktskjema innsending

en: Contact Support
nb_NO: Kontakt brukerstøtte

en: Contact Support URL
nb_NO: Kontakt brukerstøtte URL

en: Contact Support for more information.
nb_NO: Kontakt support for mer informasjon.

en: Container
nb_NO: Beholder

en: Container Element
nb_NO: Beholder element

en: Container Padding
nb_NO: Beholder utfylling

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for innhold

en: Content Color
nb_NO: Innholdsfarge

en: Content Layout
nb_NO: Innholdsoppsett

en: Content Length
nb_NO: Innholdslengde

en: Content Pages
nb_NO: Innholdssider

en: Content Slider
nb_NO: Innholdsrullelinje

en: Content Source
nb_NO: Innholdskilde

en: Content Style
nb_NO: Innholdsstil

en: Content Text Color
nb_NO: Innhold tekstfarge

en: Content Type
nb_NO: Innholdstype

en: Content Typography
nb_NO: Typografi - innhold

en: Content URL
nb_NO: URL for innhold

en: Content Width
nb_NO: Innholdsbredde

en: Content not rendered while builder is active
nb_NO: Innhold gjengis ikke mens byggeren er aktiv

[ctx: Content type.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Content:
nb_NO: Innhold:

en: Continue Editing
nb_NO: Fortsett å rediger

en: Control Bar
nb_NO: Kontrollinje

en: Control Bar Buttons
nb_NO: Kontrollinjeknapper

en: Control Bar Overlay
nb_NO: Kontrollinjeoverlegg

en: Controls
nb_NO: Kontroller

en: Copied to clipboard!
nb_NO: Kopiert til utklippstavlen!

en: Copied!
nb_NO: Kopiert!

en: Copy %s Settings
nb_NO: Kopier %s innstillinger

en: Copy Color Code
nb_NO: Kopier fargekode

en: Copy Column Settings
nb_NO: Kopier kolonneinnstillinger

en: Copy Row Settings
nb_NO: Kopier radinnstillinger

en: Copy the errors you find there and submit them with your %s. It saves us having to ask you that as a second step.
nb_NO: Kopier feilene du finner der og send dem inn med %s. Det sparer oss for å spørre deg om det i neste trinn.

en: Copy this unique URL and send it to support as directed.
nb_NO: Kopier denne unike URLen og send den til support som anvist.

en: Could not locate changelog.txt
nb_NO: Kunne ikke finne changelog.txt

en: Countdown
nb_NO: Nedtelling

en: Create Gallery
nb_NO: Lag galleri

en: Crop
nb_NO: Trim

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
nb_NO: Beskjæring satt til "nei" tilpasser lysbildene til høyden du spesifiserer og beholder den proporsjonale bredden, mens beskjæring satt til "ja" gjør at lysbildene fyller ut til alle sidene av innholdsområdet mens venstre og høyre beskjæres for å tilpasse seg høyden du spesifiserer.

en: Current Page
nb_NO: Nåværende side

en: Current URL
nb_NO: Nåværende URL

en: Current author
nb_NO: Nåværende forfatter

en: Current logged in user
nb_NO: Nåværende pålogget bruker

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
nb_NO: Redigerer %s

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom Content
nb_NO: Tilpasset innhold

en: Custom Field
nb_NO: Tilpasset felt

en: Custom Field Filter
nb_NO: Tilpasset felt filter

en: Custom Icons
nb_NO: Tilpassede ikoner

en: Custom Position
nb_NO: Egendefinert plassering

en: Custom Query
nb_NO: Egendefinert spørring

en: Custom Row Shapes
nb_NO: Tilpassede radformer

en: Custom URL
nb_NO: Tilpasset URL

en: Custom Width
nb_NO: Tilpasset bredde

en: Custom field key.
nb_NO: Tilpasset felt nøkkel.

en: Custom field type.
nb_NO: Tilpasset felt type.

en: Custom field value.
nb_NO: Tilpasset felt verdi.

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny

[ctx: Custom post type label.]
en: All
nb_NO: Alle

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
nb_NO: Rediger

[ctx: Custom post type label.]
en: New
nb_NO: Ny

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
nb_NO: Ingenting ble funnet i papirkurven.

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
nb_NO: Ingenting funnet.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
nb_NO: Overordnet:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
nb_NO: Søk

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
nb_NO: Mal

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
nb_NO: Maler

[ctx: Custom post type label.]
en: View
nb_NO: Vis

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: %s Categories
nb_NO: %s kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
nb_NO: Legg til ny kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
nb_NO: Alle kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
nb_NO: Kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
nb_NO: Kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
nb_NO: Rediger kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
nb_NO: Nytt kategorinavn

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
nb_NO: Overordnet kategori

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
nb_NO: Overordnet kategori:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
nb_NO: Søk kategorier

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
nb_NO: Oppdater kategori

en: Customize Theme
nb_NO: Tilpass tema

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Dashed
nb_NO: Stiplet

[ctx: Data export section title.]
en: No %s Found
nb_NO: Ingen %s funnet

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date Archives
nb_NO: Datoarkiv

en: Date Format
nb_NO: Datoformat

en: Date Last Modified
nb_NO: Siste dato endret

en: Date Time
nb_NO: Dato tid

en: Day
nb_NO: Dag

[ctx: Day of autoresponder cycle.]
en: Cycle Day
nb_NO: Dagssyklus

en: Days
nb_NO: Dager

en: Deactivated
nb_NO: Deaktivert

en: Deactivated!
nb_NO: Deaktivert!

en: Debug Mode
nb_NO: Feilsøkingsmodus

en: Debug Mode Enabled
nb_NO: Feilsøkingsmodus aktivert

en: Decimal
nb_NO: Desimal

en: Decoration
nb_NO: Dekorasjon

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default Feature Icon
nb_NO: Standard funksjonsikon

en: Default Page Heading
nb_NO: Standard side overskrift

en: Default Row Content Width
nb_NO: Standard rad-innholdsbredde

en: Default Row Width
nb_NO: Standard rad-bredde

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Delay
nb_NO: Forsinkelse

en: Delay should be greater than the Transition Speed.
nb_NO: Forsinkelsen bør være større enn overgangshastigheten.

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Deselect All
nb_NO: Fravelg alt

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nb_NO: Detaljer er vist ovenfor. Importøren vil nå prøve igjen med en annen parser...

en: Dev Feedback
nb_NO: Dev tilbakemelding

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Disable All Templates
nb_NO: Deaktiver alle maler

en: Disable Debug Mode
nb_NO: Deaktiver feilsøkingsmodus

en: Disable Right-Click
nb_NO: Deaktiver høyreklikk

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Disables the iframe UI for accurate responsive editing. May cause issues with legacy add-ons.
nb_NO: Deaktiverer iframe-grensesnittet for nøyaktig responsiv redigering. Kan forårsake problemer med eldre tillegg.

en: Disc ( &#9679; )
nb_NO: Disk ( &#9679; )

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Discard Changes and Exit
nb_NO: Forkast endringene og gå ut

en: Discard changes and exit
nb_NO: Forkast endringene og gå ut

en: Display
nb_NO: Vis

en: Display Type
nb_NO: Visningstype

en: Display a Google map.
nb_NO: Vis et Google kart.

en: Display a WordPress Pattern.
nb_NO: Vis et WordPress mønster.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
nb_NO: Viser en WordPress sidestolpe som har blitt registrert av det nåværende temaet.

en: Display a WordPress widget.
nb_NO: Vis en WordPress widget.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
nb_NO: Viser en karusell av dine WordPress-innlegg.

en: Display a collapsible accordion of items.
nb_NO: Viser et sammenfoldbart trekkspill av elementer.

en: Display a collection of tabbed content.
nb_NO: Viser en samling av innhold i faner.

en: Display a grid of your WordPress posts.
nb_NO: Vis et rutenett av dine WordPress innlegg.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
nb_NO: Vis en gruppe med lenkede Font Awesome-symboler.

en: Display a heading, subheading and a button.
nb_NO: Vis en overskrift, underoverskrift og en knapp.

en: Display a slider of your WordPress posts.
nb_NO: Viser en rullelinje av dine WordPress innlegg.

en: Display a title/page heading.
nb_NO: Vis en tittel/sideoverskrift.

en: Display an ACF block.
nb_NO: Vis en ACF blokk.

en: Display an icon and optional title.
nb_NO: Vis et symbol og valgfri tittel.

en: Display multiple photos in a gallery view.
nb_NO: Vis flere bilder i en gallerivisning.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
nb_NO: Viser flere bilder i en lysbildevisning.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
nb_NO: Vis produkter eller kategorier fra din WooCommerce-butikk.

en: Display raw HTML code.
nb_NO: Vis rå HTML-kode.

en: Display results below via Ajax
nb_NO: Vis resultater nedenfor via Ajax

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
nb_NO: Viser flere lysbilder med en valgfri overskrift og handlingsoppfordring.

en: Displays social buttons.
nb_NO: Viser sosiale knapper.

en: Displays the BigCommerce product gallery.
nb_NO: Viser BigCommerce produktgalleri.

en: Do you really want to delete this column group?
nb_NO: Vil du virkelig slette denne kolonnegruppen?

en: Do you really want to delete this column?
nb_NO: Vil du virkelig slette denne kolonnen?

en: Do you really want to delete this item?
nb_NO: Vil du virkelig slette dette elementet?

en: Do you really want to delete this module?
nb_NO: Vil du virkelig slette denne modulen?

en: Do you really want to delete this row?
nb_NO: Vil du virkelig slette denne raden?

en: Do you really want to delete this template?
nb_NO: Vil du virkelig slette denne malen?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
nb_NO: Vil du virkelig forkaste disse endringene? All endringer som ikke er publisert vil gå tapt.

en: Do you really want to reset these changes? All of your changes will be lost.
nb_NO: Vil du virkelig tilbakestille disse endringene? Alle endringene dine vil gå tapt.

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Does not equal
nb_NO: Er ikke lik

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Dot Color
nb_NO: Prikkfarge

en: Dots
nb_NO: Prikker

en: Dotted
nb_NO: Prikket

en: Double
nb_NO: Dobbel

en: Draft Created
nb_NO: Utkast laget

en: Drop a row layout or module to get started!
nb_NO: Dra og slipp et radoppsett eller en modul for å starte!

en: Drop us a line today for a free quote!
nb_NO: Kontakt oss i dag for et gratis tilbud!

en: Dropdown Background Color
nb_NO: Rullegardin bakgrunnsfarge

en: Dropdown Border
nb_NO: Kantlinje for rullegardin

en: Dropdown Border Hover Color
nb_NO: Kantlinjefarge for rullegardin ved hover

en: Dropdown Link Padding
nb_NO: Rullegardin lenke utfylling

en: Dropdown Padding
nb_NO: Rullegardin utfylling

en: Dropdown Shadow
nb_NO: Rullegardin skygge

en: Dropdown Typography
nb_NO: Typografi for rullegardinliste

en: Dropdowns
nb_NO: Rullegardiner

en: DuoTone Icon Primary Color
nb_NO: DuoTone-ikon primærfarge

en: DuoTone Icon Secondary Color
nb_NO: DuoTone-ikon sekundærfarge

en: DuoTone Primary Color
nb_NO: DuoTone primærfarge

en: DuoTone Secondary Color
nb_NO: DuoTone sekundærfarge

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Duplicate %1$s with %2$s
nb_NO: Dupliser %1$s med %2$s

en: Duplicate %s
nb_NO: Dupliser %s

en: Duplicate Layout
nb_NO: Dupliser oppsett

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
nb_NO: Dupliser oppsett

en: Duration
nb_NO: Varighet

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
nb_NO: FEIL! Vi klarte ikke å koble til oppdateringsserveren. Dersom problemet vedvarer, ber vi om at du kontakter din vert og gir dem beskjed om at nettsiden din ikke klarer å koble til updates.wpbeaverbuilder.com.

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Content
nb_NO: Rediger innhold

en: Edit Gallery
nb_NO: Rediger galleri

en: Edit Playlist
nb_NO: Rediger spilleliste

en: Edited
nb_NO: Redigert

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Address
nb_NO: E-post adresse

en: Email Field
nb_NO: E-postfelt

en: Email Field Placeholder
nb_NO: E-postfelt - plassholder

en: Email Field Text
nb_NO: Tekst for e-postfelt

en: Email Subject
nb_NO: E-post emne

en: Email address (%1$s) already exists and subscribed to the list (%2$s).
nb_NO: E-postadressen (%1$s) eksisterer allerede og abonnerer på listen (%2$s).

en: Embed
nb_NO: Innebygg

en: Embed URL
nb_NO: Bygg inn URL

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Enable All Templates
nb_NO: Aktiver alle maler

en: Enable Audio
nb_NO: Aktiver lyd

en: Enable Author Link
nb_NO: Aktiver forfatterkobling

en: Enable Code Settings
nb_NO: Aktiver kodeinnstillinger

en: Enable Column Max Width
nb_NO: Aktiver maksimal bredde for kolonne

en: Enable Contact Support
nb_NO: Aktiver kontakt brukerstøtte

en: Enable Core Templates Only
nb_NO: Aktiver kun kjernemaler

en: Enable Debug Mode
nb_NO: Aktiver feilsøkemodus

en: Enable Dual Billing?
nb_NO: Aktivere dobbel fakturering?

en: Enable Font Awesome PRO icons.
nb_NO: Aktiver Font Awesome PRO ikoner.

en: Enable Help Button
nb_NO: Aktiver hjelpeknapp

en: Enable Help Tour
nb_NO: Aktiver hjelp-gjennomgang

en: Enable Help Video
nb_NO: Aktiver hjelpevideo

en: Enable Knowledge Base
nb_NO: Aktiver kunnskapsbase

en: Enable Structured Data?
nb_NO: Aktivere strukturerte data?

en: Enable Templates
nb_NO: Aktiver maler

en: Enable User Templates Only
nb_NO: Aktiver kun brukermaler

en: Enable Video in Mobile
nb_NO: Aktiver video i mobil

en: Enable debug mode to generate a unique support URL.
nb_NO: Aktiver feilsøkingsmodus for å generere en unik støtte-url.

en: Enable or disable icon sets using the options below or upload a custom icon set. Instructions on how to generate your own custom icon sets can be read %s.
nb_NO: Aktiver eller deaktiver ikonsett ved å bruke alternativene nedenfor, eller laste opp et egendefinert ikonsett. Instruksjoner om hvordan du genererer ditt egen tilpasset ikonsett kan leses %s.

en: Enable proxy cache clearing
nb_NO: Aktiver tømming av proxy-buffer

en: Enable the Cache Clearing Tool
nb_NO: Aktiver hurtigbuffer tømmevertøyet

en: Enable the following setting to clear the caches created by any of these caching plugins. If enabled, cache clearing occurs when layouts and templates are saved and when WordPress finishes updating plugins and themes. This setting also defines the DONOTCACHEPAGE constant, which is respected by most cache plugins, to keep the page from being cached when the %s editor is active.
nb_NO: Aktiver følgende innstilling for å tømme hurtigbuffere som er opprettet av noen av disse plugin-modulene for hurtigbufring. Hvis aktivert, cache clearing oppstår når oppsett og maler er lagret og når WordPress er ferdig med å oppdatere plugins og temaer. Denne innstillingen definerer også DONOTCACHEPAGE konstant, som er respektert av de fleste cache plugins, for å holde siden blir bufret når Beaver Builder Editor er aktiv.

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Enabled Modules
nb_NO: Aktiverte moduler

en: Enabling the prerelease channel will enable updates for all Beaver Builder products.
nb_NO: Aktivering av forhåndsutgivelseskanalen vil aktivere oppdateringer for alle Beaver Builder produkter.

en: Enabling this setting displays the control bar in an overlay at the bottom or top of the slides.
nb_NO: Hvis du aktiverer denne innstillingen, vises kontroll linjen i et overlegg nederst eller øverst på lysbildene.

en: End
nb_NO: Slutt

en: End Counter
nb_NO: Stans teller

en: Enter License Key
nb_NO: Skriv inn lisensnøkkel

en: Enter Ribbon Text here.
nb_NO: Skriv inn båndtekst her.

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
nb_NO: Skriv inn en CSS selector for standard sideoverskriften for å skjule den.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
nb_NO: Skriv inn en kommaseparert liste av posttypene du ønsker at byggeren skal fungere med.

en: Enter a list of %1$s.
nb_NO: Skriv inn en liste over %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
nb_NO: Skriv inn en liste over forfatteres brukernavn.

en: Enter a post title to search.
nb_NO: Skriv inn en innleggs tittel for å søke.

en: Enter description here.
nb_NO: Legg inn beskrivelse her.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
nb_NO: Angi IDen til et område på nettverket hvis maler skal overstyre byggerens kjernemaler. La dette feltet stå tomt hvis du ikke ønsker å overstyre kjernemaler.

en: Enter tooltip here.
nb_NO: Legg inn verktøytips.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
nb_NO: Skriv inn din <a%s>lisensnøkkel</a> for å aktivere fjernoppdateringer og support.

en: Entire Site
nb_NO: Hele nettstedet

en: Equal Heights
nb_NO: Like høyder

en: Equalize
nb_NO: Utjevne

en: Equalize Column Heights
nb_NO: Utjevn kolonnehøyde

en: Equalize Heights
nb_NO: Utjevne høyder

en: Equals
nb_NO: Er lik

en: Error Code %s: Could not connect to Mailerjet.
nb_NO: Feilkode %s: Kunne ikke koble til Mailerjet.

en: Error Code %s: You have specified an incorrect API Key / API Secret Key pair.
nb_NO: Feilkode %s: Du har angitt feil API-nøkkel / API-hemmelig nøkkelpar.

en: Error submitting.
nb_NO: Feil ved innsending.

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
nb_NO: Feil! Et nettsted med den IDen finnes ikke.

en: Error! Could not unzip file.
nb_NO: Feil! Kunne ikke pakke ut filen.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
nb_NO: Feil! Vennligst skriv inn en dato som er i fremtiden.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
nb_NO: Feil! Vennligst skriv inn et nummer for sidens ID.

en: Error! Please enter a valid day.
nb_NO: Feil! Vennligst skriv inn en gyldig dag.

en: Error! Please enter a valid month.
nb_NO: Feil! Vennligst skriv inn en gyldig måned.

en: Error! Please enter a valid year.
nb_NO: Feil! Vennligst skriv inn et gyldig år.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
nb_NO: Feil! Vennligst angi en iframe for video innebyggskoden.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon, Fontello or Font Awesome Pro Subset.
nb_NO: Feil! Vennligst last opp et ikon-sett fra enten Icomoon, Fontello eller Font Awesome Pro Subset.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
nb_NO: Feil! Når du laster ned fra Icomoon, må du klikke på "Download Font"-knappen og ikke "Generate SVG".

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
nb_NO: Feil! Du må ha aktivert minst en av hjelpeknappens funksjoner.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
nb_NO: Feil! Du må ha minst ett symbolsett aktivert.

en: Error! You must have at least one module enabled.
nb_NO: Feil! Du må ha minst én modul aktivert.

en: Error: API key needs to be upgraded to v3.
nb_NO: Feil: Tilgangsnøkkelen må oppgraderes til v3.

en: Error: Both Mailjet API and Secret Keys are required.
nb_NO: Feil: Både Mailjet API og hemmelige nøkler kreves.

en: Error: Could not connect to Brevo. %s
nb_NO: Error: Kunne ikke koble til Brevo. %s

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
nb_NO: Error: Kunne ikke koble til Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til Enormail. %s

en: Error: Could not connect to MailerLite.
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til MailerLite.

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to Mautic. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til Mautic. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
nb_NO: Feil: Kan ikke koble til iContact Pro. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke koble til iContact. %s

en: Error: Could not subscribe to Brevo. %s
nb_NO: Feil: Kunne ikke abonnere på Brevo. %s

en: Error: Invalid API data.
nb_NO: Feil: Ugyldig API data.

en: Error: Please check your API URL and API key.
nb_NO: Feil: Vennligst kontroller din API URL og API-nøkkel.

en: Error: Please check your API credentials.
nb_NO: Feil: Vennligst sjekk dine API attester.

en: Error: Please check your API key.
nb_NO: Feil: Vennligst kontroller din API-nøkkel.

en: Error: Please check your API key. %s
nb_NO: Feil: Vennligst kontroller din API-nøkkel. %s

en: Error: Please check your API token. %s
nb_NO: Feil: Vennligst kontroller din API token. %s

en: Error: Please check your API token. Code: %s
nb_NO: Feil: Kontroller API-tokenet. Kode: %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
nb_NO: Feil: Vennligst kontroller din Konto ID. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
nb_NO: Feil: Vennligst angi en gyldig autorisasjonskode.

en: Error: You must provide a Host.
nb_NO: Feil: Du må angi en vert.

en: Error: You must provide a app ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en app ID.

en: Error: You must provide a app password.
nb_NO: Feil: Du må angi et app passord.

en: Error: You must provide a company ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en firma-ID.

en: Error: You must provide a list ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en liste-ID.

en: Error: You must provide a profile ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en profil ID.

en: Error: You must provide a username.
nb_NO: Feil: Du må angi et brukernavn.

en: Error: You must provide an API Key.
nb_NO: Feil: Du må angi en API-nøkkel.

en: Error: You must provide an API URL.
nb_NO: Feil: Du må angi en API-URL.

en: Error: You must provide an API key.
nb_NO: Feil: Du må angi en API-nøkkel.

en: Error: You must provide an API token.
nb_NO: Feil: Du må angi en API token.

en: Error: You must provide an API username.
nb_NO: Feil: Du må angi et API-brukernavn.

en: Error: You must provide an APP ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en app ID.

en: Error: You must provide an Account ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en Konto ID.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
nb_NO: Feil: Du må angi en autorisasjonskode.

en: Error: You must provide an access token.
nb_NO: Feil: Du må angi en tilgangstoken.

en: Error: You must provide an app ID.
nb_NO: Feil: Du må angi en app ID.

en: Error: You must provide an app password.
nb_NO: Feil: Du må angi et app passord.

en: Error: You must provide an email address.
nb_NO: Feil: Du må angi en e-post adresse.

en: Error: You must provide your Mautic app user password.
nb_NO: Feil: Du må angi ditt Mautic bruker passord.

en: Error: You must provide your Mautic app username.
nb_NO: Feil: Du må oppgi ditt Mautic app brukernavn.

en: Error: You must provide your Mautic installation URL.
nb_NO: Feil: Du må angi din Mautic installasjons URL.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
nb_NO: Feil: Du må angi din Sendy installasjons URL.

en: Even More Power!
nb_NO: Enda mer kraft!

en: Example: page, post, product
nb_NO: Eksempel: side, innlegg, produkt

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt Length
nb_NO: Utdragslengde

en: Excerpt More Text
nb_NO: Utdrag - mer tekst

en: Exclude Current Post
nb_NO: Ekskluder gjeldende innlegg

en: Exclude the current post from the query.
nb_NO: Ekskluder gjeldende innlegg fra spørringen.

en: Exists
nb_NO: Eksisterer

en: Exit
nb_NO: Avslutte

en: Expand Accordion using the Tab key.
nb_NO: Utvid trekkspill med tab-tasten.

en: Expand All
nb_NO: Utvid alle

en: Expand First Item
nb_NO: Utvid første punkt

en: Expand Position
nb_NO: Utvidelsesposisjon

en: Expand on Tab
nb_NO: Utvid med tab

en: Expand on click
nb_NO: Utvid ved klikk

en: Expanded
nb_NO: Utvidet

en: Expert support from our world-class support team.
nb_NO: Ekspertstøtte fra vårt verdensklasse support team.

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Export All
nb_NO: Eksporter alle

en: Export Selected
nb_NO: Eksporter valgte

en: Export Settings
nb_NO: Eksporter innstillinger

en: Export Template Data
nb_NO: Eksporter mal data

en: Export/Import
nb_NO: Eksport/Import

en: Extra Large
nb_NO: Ekstra stor

en: Extra-Bold
nb_NO: Ekstra fet

en: Extra-Bold Italic
nb_NO: Ekstra fet kursiv

en: Extra-Light
nb_NO: Ekstra lett

en: Extra-Light Italic
nb_NO: Ekstra lett kursiv

en: Facebook Button
nb_NO: Facebook-knapp

en: Fade In On Hover
nb_NO: Ton inn ved musover

en: Fallback Image
nb_NO: Standardbilde

en: Fallback Photo
nb_NO: Standardbilde

en: Family
nb_NO: Famile

en: Fast
nb_NO: Hurtig

en: Feature Icon
nb_NO: Fremhevet ikon

en: Feature Icon Color
nb_NO: Farge på funksjonsikon

en: Feature Icon Size
nb_NO: Størrelse på funksjonsikon

en: Feature List Style
nb_NO: Fremhevet listestil

en: Feature List Text Typography
nb_NO: Fremhevet liste - skrifttype for tekst

en: Feature Text Color
nb_NO: Fremhevet - farge for tekst

en: Feature Tooltip Icon
nb_NO: Ikon for verktøytips til funksjoner

en: Featured Image
nb_NO: Framhevet bilde

en: Featured Products
nb_NO: Fremhevede produkter

en: Features Min Height
nb_NO: Funksjoner minimumshøyde

en: Feed URL
nb_NO: Feed-URL

en: Field
nb_NO: Felt

en: Field Loading...
nb_NO: Laster felt...

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
nb_NO: Legg til %s

en: Fields
nb_NO: Felt

en: Fill
nb_NO: Fyll

en: Filter by %1$s
nb_NO: Filtrer etter %1$s

en: Filters
nb_NO: Filtre

en: Fit
nb_NO: Tilpass

en: Fit to Window
nb_NO: Tilpass til vindu

en: Fix Errors
nb_NO: Fiks feil

en: Fixed
nb_NO: Fast

en: Fixed Width
nb_NO: Fast bredde

en: Flow Direction
nb_NO: Strømretning

en: Flyout Overlay
nb_NO: Skuffe overlegg

en: Flyout Position
nb_NO: Skuffe posisjon

en: Flyout Push
nb_NO: Skuffe trykk

en: Flyout Push with Opacity
nb_NO: Skuffe trykk med gjennomsiktighet

en: Font
nb_NO: Skrift

en: Font Awesome PRO already enabled via fl_enable_fa5_pro filter.
nb_NO: Font Awesome PRO er allerede aktivert via fl_enable_fa5_pro filter.

en: Font Awesome Plugin Documentation
nb_NO: Font Awesome utvidelsesdokumentasjon

en: For KIT support enter the kit URL here otherwise the Pro CDN will be used.
nb_NO: For KIT-støtte må du skrive inn kit-url her, ellers blir Pro CDN brukt.

en: For detailed instructions to activate and license the premium version, see the %s.
nb_NO: For detaljerte instruksjoner hvordan å aktivere og lisensiere premiumversjonen, se %s.

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
nb_NO: For eksempel, hvis ditt nummer er 10%, vil din suffiks være "%".

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
nb_NO: For eksempel, hvis ditt nummer er kr 10, vil din prefiks være "kr ".

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
nb_NO: For flere tidsbesparende funksjoner og tilgang til vårt ekspert support team, <a href="%s" target="_blank">oppgrader i dag</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
nb_NO: For flere tagger, separer med komma.

en: For that, check our <a href="%1$s" target="_blank">Knowledge Base</a> or try searching <a href="%2$s" target="_blank">the Beaver Builders Facebook group</a> or our <a href="%3$s" target="_blank">Forums</a>.
nb_NO: For det, sjekk vår <a href="%1$s" target="_blank">kunnskapsbase</a> eller prøv å søke i <a href="%2$s" target="_blank">Beaver Builders Facebook-gruppen</a> eller <a href="%3$s" target="_blank">forumene våre</a>.

en: Force Download
nb_NO: Tving nedlasting

en: Forgot?
nb_NO: Glemt passord?

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Form Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for skjema

en: Form Background Hover Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for skjema ved musover

en: Form Border
nb_NO: Kantlinje for skjema

en: Form Border Hover
nb_NO: Kantlinje for skjema ved musover

en: Form Padding
nb_NO: Skjema utfylling

en: Form Width
nb_NO: Bredde for skjema

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
nb_NO: Funnet i din MailerLite konto under Integrations > Developer API.

en: Found in your Mailjet account under Account Settings > Rest API > Master API Key & Sub API Key Management.
nb_NO: Finnes i Mailjet-kontoen din under Kontoinnstillinger> Rest API> Master API Key & Sub API Key Management.

en: Found in your Sendy application under Settings.
nb_NO: Funnet i din Sendy applikasjon under Settings.

en: Found license using FL_LICENSE_KEY global.
nb_NO: Funnet lisens benytter FL_LICENSE_KEY globalt.

en: Full Height
nb_NO: Full høyde

en: Full Screen
nb_NO: Fullskjerm

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: Full Text
nb_NO: Full tekst

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Full height rows fill the height of the browser window. Minimum height rows are at least as tall as the value entered.
nb_NO: Rader med full høyde fyller høyden på nettleservinduet. Rader med minimum høyde er minst like høy som den angitte verdien.

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
nb_NO: Full bredde innhold spenner over bredden på siden fra kant til kant. Fast innhold er ikke bredere enn radens maksimumsbredde satt i Globale innstillinger.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
nb_NO: Full bredde rader spenner over bredden på siden fra kant til kant. Faste rader er ikke bredere enn radens maksimumsbredde satt i Globale innstillinger.

en: Fullscreen
nb_NO: Fullskjerm

en: Fullscreen Button
nb_NO: Fullskjerms-knapp

en: Gallery
nb_NO: Galleri

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
nb_NO: Miniatyr

en: Gap
nb_NO: Mellomrom

en: Gap between each fields
nb_NO: Mellomrom mellom hvert felt

en: General
nb_NO: Generell

en: General Style
nb_NO: Generell stil

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
nb_NO: Aktiver automatisk avstand

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
nb_NO: Aktivert

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
nb_NO: Vis

en: Generic List (div)
nb_NO: Generisk liste (div)

en: Generic List icon. You can override this in the individual List Item icon.
nb_NO: Generisk listeikon. Du kan overstyre dette i det enkelte listeelementikonet.

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
nb_NO: Legg til

en: Get Help
nb_NO: Få hjelp

en: Get More Features
nb_NO: Få flere funksjoner

en: Get Started
nb_NO: Kom i gang

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
nb_NO: Få flere tidsbesparende funksjoner, moduler og profesjonell støtte.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
nb_NO: Kom i gang ved å velge en oppsettsmal du ønsker å endre, eller bygg en side fra grunnen av ved å velge den blanke oppsettsmalen.

en: Getting Started
nb_NO: Kom i gang

en: Getting Started - Building Your First Page
nb_NO: Kom i gang - Bygg din første side

en: Getting Started Video
nb_NO: Komme i gang video

en: Global Color
nb_NO: Global farge

en: Global Colors
nb_NO: Globale farger

en: Global Rows, Columns and Modules Editing
nb_NO: Redigering av globale rader, kolonner og moduler

en: Global Settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Global Settings Edited
nb_NO: Globale innstillinger er redigert

en: Global Styles
nb_NO: Globale stiler

en: Global option '%s' updated
nb_NO: Globalt alternativ %s oppdatert

en: Global rows, columns and modules can be added to multiple pages and edited in one place.
nb_NO: Globale rader, kolonner og moduler kan legges til flere sider og redigeres på et sted.

en: Gradient
nb_NO: Fargeovergang

en: Gradient Fill
nb_NO: Graderingsfyll

en: Greater than
nb_NO: Større enn

en: Greater than or equal to
nb_NO: Større enn eller lik

en: Greek Numerals (Lower)
nb_NO: Greske tall (små)

en: Grid
nb_NO: Rutenett

en: Grid Column
nb_NO: Rutenettkolonne

en: Grid Row
nb_NO: Rutenettrad

en: Groundhogg plugin must be installed and active to use this service.
nb_NO: Groundhogg-utvidelsen må være installert og aktivt for å kunne bruke denne tjenesten.

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Grow
nb_NO: Voks

en: Grow & Shrink
nb_NO: Voks og krymp

en: H1 Color
nb_NO: H1 farge

en: H1 Typography
nb_NO: H1 typografi

en: H2 Color
nb_NO: H2 farge

en: H2 Typography
nb_NO: H2 typografi

en: H3 Color
nb_NO: H3 farge

en: H3 Typography
nb_NO: H3 typografi

en: H4 Color
nb_NO: H4 farge

en: H4 Typography
nb_NO: H4 typografi

en: H5 Color
nb_NO: H5 farge

en: H5 Typography
nb_NO: H5 typografi

en: H6 Color
nb_NO: H6 farge

en: H6 Typography
nb_NO: H6 typografi

en: HTML Element
nb_NO: HTML elementet

en: HTML Tag
nb_NO: HTML tagg

en: Hamburger Icon
nb_NO: Hamburgersymbol

en: Hamburger Icon + Label
nb_NO: Hamburgersymbol + etikett

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: Heading Color
nb_NO: Overskriftsfarge

en: Heading Size
nb_NO: Overskriftsstørrelse

en: Heading Style
nb_NO: Overskriftsstil

en: Heading Tag
nb_NO: Overskriftstagger

en: Heading Text
nb_NO: Overskrift tekst

en: Heading Text Color
nb_NO: Overskrift tekstfarge

en: Heading Typography
nb_NO: Typografi - overskrift

en: Hebrew Numerals
nb_NO: Hebraiske tall

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Help &amp; Share
nb_NO: Hjelp &amp; del

en: Help Button
nb_NO: Hjelpeknapp

en: Help Button Settings
nb_NO: Innstillinger for hjelpeknapp

en: Help Tour
nb_NO: Ta en omvisning

en: Help Video
nb_NO: Hjelpevideo

en: Help Video Embed Code
nb_NO: Hjelp video innbyggingskode

en: Helpful Tools
nb_NO: Nyttige verktøy

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Highlight
nb_NO: Framheve

en: Hint: Set to transparent color for SPACE separator.
nb_NO: Hint: Sett til gjennomsiktig farge for mellomrom-separator.

en: History
nb_NO: Historikk

en: History Limit
nb_NO: Historiegrense

en: History is limited to 20 by default in the Builder undo/redo UI
nb_NO: Historie er begrenset til 20 som standard i byggerens angre/gjør om grensesnitt

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Hook updated
nb_NO: Hook oppdatert

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Horizontal Orientation
nb_NO: Vannrett retning

en: Horizontal Padding
nb_NO: Horisontal utfylling

en: Horizontal Scrolling
nb_NO: Horisontal rulling

en: Horizontal Stack
nb_NO: Horisontal stabel

en: Host
nb_NO: Vert

en: Hour
nb_NO: Time

en: Hours
nb_NO: Timer

en: Hover Background
nb_NO: «Hover» bakgrunn

en: Hover Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge ved musover

en: Hover Color
nb_NO: Farge ved «hover»

en: Hover Transition
nb_NO: Overgang ved musover

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
nb_NO: Forskyvning

en: I Accept the Terms and Conditions
nb_NO: Jeg aksepterer vilkårene og betingelsene

en: Icon
nb_NO: Symbol

en: Icon Color
nb_NO: Ikonfarge

en: Icon Colors
nb_NO: Symbolfarger

en: Icon Group
nb_NO: Symbolgruppe

en: Icon Hover Color
nb_NO: Ikon farge ved musover

en: Icon Padding
nb_NO: Ikon utfylling

en: Icon Position
nb_NO: Symbolstilling

en: Icon Settings
nb_NO: Symbolinnstillinger

en: Icon Size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icon Structure
nb_NO: Symbolstruktur

en: Icon Style
nb_NO: Ikonstil

en: Icon Visibility
nb_NO: Ikon synlighet

en: Icon Width
nb_NO: Ikonbredde

en: Icon can be overridden in the individual feature options.
nb_NO: Ikonet kan overstyres i de enkelte funksjonsalternativene.

en: Icons
nb_NO: Symboler

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
nb_NO: Symboler for hovedsiden skal administreres i nettverksadministrasjonen.

en: If an icon is being used in a supported module its CSS will be enqueued. Deselecting sets here only removes the set from the settings UI.
nb_NO: Om et ikon blir brukt i en støttet modul vil CSSen likevel bli inkludert. Deaktivering av ikonsett her fjerner de bare fra innstillingsgrensesnittet.

en: If enabled we will send anonymous usage stats to help improve the plugin.
nb_NO: Sender anonym bruksstatistikk for å forbedre utvidelsen dersom aktivert.

en: If not specified, the "Question Mark" icon will be used.
nb_NO: Hvis ikke spesifisert, vil ikonet "Spørsmålstegn" brukes.

en: If set to "Yes", audio is disabled on mobile devices.
nb_NO: Hvis satt til "ja", blir lyd deaktivert på mobile enheter.

en: If set to Yes, hides the control bar overlay after the number of seconds you specify. Control bar overlay reappears upon mouseover.
nb_NO: Hvis satt til ja, skjules kontrollinjeoverlegget etter det antall sekunder du angir. Kontrollinjeoverlegg vises ved «mouseover».

en: If value set exceeds number of tabs, the first tab will be used.  If set to 0 or blank, there will be no active tab on load.
nb_NO: Hvis den angitte verdien overstiger antall faner, vil den første fanen bli brukt. Hvis satt til 0 eller tom, vil det ikke være noen aktiv fane ved lasting.

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
nb_NO: Dersom du ikke finner svar, bør du vurdere å oppgradere til en premium-versjon av Beaver Builder. Vårt ekspert support team er klar for å svare på spørsmål og hjelpe deg med å bygge ditt nettsted. <a href="%s" target="_blank">Lær mer</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
nb_NO: Dersom du ikke finner et svar, kan du gjerne <a href="%s" target="_blank">sende oss en melding med spørsmålet ditt.</a>

en: If you contact Beaver Builder Support, we need to know what the error is in the JavaScript console in your browser.
nb_NO: Hvis du kontakter Beaver Builder support, må vi vite hva feilen er i JavaScript-konsollen i nettleseren din.

en: If you have purchased a premium version of Beaver Builder, see our %s for step-by-step upgrade instructions.
nb_NO: Hvis du har kjøpt en premiumversjon av Beaver Builder, kan du se vår %s for steg for steg oppgraderingsinstruksjoner.

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
nb_NO: Hvis du trenger å eksportere maler for import til et annet nettsted, kan du bruke eksportøren på <a href="%s">Verktøy> Eksporter</a> .

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
nb_NO: Hvis du ønsker å vise dette feltet, må du oppgi gyldig nettsted og hemmelige nøkler.

en: If you want to troubleshoot further, you can check our %s for plugins we know to be incompatible. Then deactivate your plugins one by one while you try to save the page in the Beaver Builder editor.<br />When the page saves normally, you have identified the plugin causing the conflict.
nb_NO: Hvis du vil feilsøke ytterligere, kan du sjekke %s for utvidelser vi vet er inkompatible. Deaktiver deretter utvidelsene dine en etter en mens du prøver å lagre siden i Beaver Builder-editoren.<br />Når siden lagres normalt, har du identifisert plugin-en som forårsaker konflikten.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
nb_NO: Hvis ditt totale tema/dine bilder består av lyse farger, vil "lys" vise knapper i et mørkere fargevalg og vice versa for "mørk".

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Offset
nb_NO: Bildeforskyvning

en: Image Position
nb_NO: Bilde posisjon

en: Image Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Image Spacing
nb_NO: Bildeavstand

en: Image Type
nb_NO: Bildetype

en: Image Width
nb_NO: Bildebredde

[ctx: Image size.]
en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

[ctx: Image size.]
en: Large
nb_NO: Stor

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Image title attribute
nb_NO: Attributt for bildetittel

[ctx: Image type.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import / Export
nb_NO: Import / eksport

en: Import / Export Settings
nb_NO: Importer / eksporter innstillinger

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
nb_NO: Importer <strong>innlegg, sider, kommentarer, egendefinerte felt, kategorier og tagger</strong> fra en WordPress eksportfil.

en: Import Error!
nb_NO: Importfeil!

en: Import Settings
nb_NO: Importer innstillinger

en: In WP admin lists of pages, posts, and custom post types in the back end, there is a Builder link in the list of post display filters, which limits the display to items that have Builder layouts.
nb_NO: I WP-admin lister over sider, innlegg og tilpassede innleggstyper i bakenden, er det en bygger-lenke i listen over postvisningsfiltre, som begrenser visningen til elementer som har bygger-oppsett.

en: In terms of GDPR, Beaver Builder products do not collect any personal information from your users. However some modules such as videos and maps might need you to update your privacy policy accordingly.
nb_NO: Når det gjelder GDPR, samler ikke Beaver Builder-produkter noen personlige opplysninger fra dine brukere. Men noen moduler, som videoer og kart, kan gjøre at du må oppdatere personvernreglene tilsvarende.

en: Inactive Label Background Color
nb_NO: Inaktiv merkelapp bakgrunnsfarge

en: Inactive Label Text Color
nb_NO: Inaktiv merkelapp tekstfarge

en: Incorrect type.
nb_NO: Feil type.

en: Incorrect wpbb-if shortcode attributes.
nb_NO: Feil wpbb-if hurtigkode-attributter.

en: Inline
nb_NO: Integrert

en: Inline Editing
nb_NO: Integrert redigering

en: Inline Logo Position
nb_NO: Integrert logo posisjon

en: Input Field Padding
nb_NO: Inntastingsfelt utfylling

en: Input Text
nb_NO: Innmatningstekst

en: Input Text Only
nb_NO: Kun innmatningstekst

en: Input Typography
nb_NO: Input typografi

en: Input Width
nb_NO: Inntastingsbredde

en: Insert
nb_NO: Sett inn

en: Inside Bar
nb_NO: I stolpen

en: Install Error! We detected that Beaver Builder appears to be installed in a folder called <kbd>%s</kbd>.<br />For automatic updates to work the plugin must be installed in the folder <kbd>bb-plugin</kbd>.
nb_NO: Installasjonsfeil! Vi oppdaget at Beaver Builder ser ut til å være installert i en mappe som heter <kbd>%s</kbd>.<br /> For at automatiske oppdateringer skal fungere må utvidelsen være installert i mappen <kbd>bb-plugin</kbd>.

en: Install Error! You appear to have a %s file in your uploads folder that will block all javascript files resulting in 403 errors. If you did not add this file please consult your host.
nb_NO: Installeringsfeil! Det ser ut til at du har en %s fil i opplastingsmappen din som vil blokkere alle javascript-filer, noe som resulterer i 403 feil. Hvis du ikke la til denne filen, kan du kontakte verten din.

en: Installation URL
nb_NO: Installasjons URL

en: Instead of loading Builder CSS and JavaScript as an asset file, you can render the CSS inline.
nb_NO: I stedet for å laste bygger CSS og javascript som en ressursfil, kan du gjengi CSS-en innebygd.

en: Invalid Kit Url: we were unable to determine the URL, code entered was %s
nb_NO: Ugyldig kit URL-adresse: Vi kunne ikke fastslå URL-adressen, den angitte koden var %s

en: Invisible (V2)
nb_NO: Usynlig (V2)

en: Invisible (V3)
nb_NO: Usynlig (V3)

en: Issue Detected
nb_NO: Problem oppdaget

en: Italic
nb_NO: Kursiv

en: Item
nb_NO: Element

en: Item Border
nb_NO: Kantlinje på element

en: Item Icon Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge på elementikon

en: Item Icon Background Hover Color
nb_NO: "Hover"-bakgrunnsfarge på elementikon

en: Item Icon Color
nb_NO: Farge på elementikon

en: Item Icon Colors
nb_NO: Farger på elementikon

en: Item Icon Hover Color
nb_NO: "Hover"-farge på elementikon

en: Item Size
nb_NO: Størrelse på element

en: Item Spacing
nb_NO: Elementavstand

en: Items
nb_NO: Elementer

en: Items Count
nb_NO: Antall varer

en: Items Count and Total Amount
nb_NO: Antall varer og totalt beløp

en: Join the Beaver Builder Discord
nb_NO: Bli med i Beaver Builders Discord

en: Join the Beaver Builder Forums
nb_NO: Bli med i Beaver Builders forum

en: Join the Beaver Builder's Group on Facebook
nb_NO: Bli med i Beaver Builders gruppe på Facebook

en: Join the Beaver Builder's Group on Slack
nb_NO: Bli med i Beaver Builders gruppe på Slack

en: Join the Community
nb_NO: Bli med i samfunnet

en: Keep Active Tab Open
nb_NO: Hold aktiv fane åpen

en: Keep changes drafted and exit
nb_NO: Behold endringer som er utarbeidet og gå ut

en: Keyboard Shortcuts
nb_NO: Tastatur snarveier

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
nb_NO: Forkast det aktive panelet

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
nb_NO: Lagre ny mal

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
nb_NO: Åpne globale innstillinger

[ctx: Keyboard action to open the global style settings panel]
en: Open Global Style Settings
nb_NO: Åpne globale stilinnstillinger

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
nb_NO: Åpne oppsettsinnstillinger

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
nb_NO: Vis modulsøk

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
nb_NO: Publiser endringer uten å forlate byggeren

[ctx: Keyboard action to redo changes]
en: Redo
nb_NO: Gjenta

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
nb_NO: Lagre oppsett

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
nb_NO: Åpne fanen for moduler

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
nb_NO: Åpne fanen for rader

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
nb_NO: Åpne fanen for lagret

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
nb_NO: Åpne fanen for maler

[ctx: Keyboard action to toggle outline panel]
en: Toggle Outline Panel
nb_NO: Veksle oversiktspanel

[ctx: Keyboard action to toggle outline panel tree]
en: Toggle Outline Panel Tree
nb_NO: Veksle oversiktspaneltre

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
nb_NO: Veksling av forhåndsvisning

[ctx: Keyboard action to toggle responsive editing]
en: Toggle Responsive Editing Mode
nb_NO: Veksle modus for responsiv redigering

[ctx: Keyboard action to undo changes]
en: Undo
nb_NO: Angre

en: Knowledge Base
nb_NO: Kunnskapsbase

en: Knowledge Base URL
nb_NO: Kunnskapsbase URL

en: Label
nb_NO: Etikett

[ctx: Label size.]
en: Large
nb_NO: Stor

[ctx: Label size.]
en: Medium
nb_NO: Middels

[ctx: Label size.]
en: Small
nb_NO: Liten

en: Landing Pages
nb_NO: Destinasjonssider

en: Landscape
nb_NO: Landskap

en: Large
nb_NO: Stor

en: Large Device Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt for store enheter

en: Large, Medium &amp; Small Devices Only
nb_NO: Kun store, medium &amp; og små enheter

en: Last Modified
nb_NO: Sist endret

en: Launch Page Builder
nb_NO: Start sidebygger

en: Layers
nb_NO: Lag

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Layout CSS & Javascript
nb_NO: Oppsett CSS & Javascript

en: Layout CSS / Javascript
nb_NO: Oppsett CSS / Javascript

en: Layout Settings Edited
nb_NO: Oppsett innstilling redigert

en: Layout Templates
nb_NO: Oppsettsmaler

en: Layout duplicated
nb_NO: Oppsett duplisert

en: Layout status updated
nb_NO: Status for oppsett oppdatert

en: Layout type updated
nb_NO: Oppsett type oppdatert

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Leave empty if you don't want to include a heading.
nb_NO: La stå tom hvis du ikke vil ha med en overskrift.

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Left & Right Sidebar
nb_NO: Venstre & høyre sidestolpe

en: Left Bottom
nb_NO: Venstre bunn

en: Left Center
nb_NO: Venstre senter

en: Left Content
nb_NO: Innhold til venstre

en: Left Sidebar
nb_NO: Venstre sidestolpe

en: Left To Right
nb_NO: Venstre mot høyre

en: Left Top
nb_NO: Venstre topp

en: Left of Content
nb_NO: Til venstre for innhold

en: Left of Heading
nb_NO: Venstre for overskrift

en: Left of Text and Heading
nb_NO: Venstre for tekst og overskrift

en: Legacy
nb_NO: Opprinnelig

en: Less than
nb_NO: Mindre enn

en: Less than or equal to
nb_NO: Mindre enn eller lik

en: Let's Get Building!
nb_NO: La oss starte å bygge!

en: License
nb_NO: Lisens

en: License Removed
nb_NO: Lisens fjernet

en: License key saved!
nb_NO: Lisensnøkkel lagret!

en: Light
nb_NO: Lys

en: Light Italic
nb_NO: Lett kursiv

en: Lightbox
nb_NO: Lysboks

en: Lightbox Content
nb_NO: Lysboks innhold

en: Lightbox Photo Size
nb_NO: Lysboks fotostørrelse

en: Limit WP revisions for layouts
nb_NO: Begrens WP-revisjoner for oppsett

en: Limit the amount of undo/redo history in Builder UI
nb_NO: Begrens mengden angre/gjør om-historikk i byggerens grensesnitt

en: Line
nb_NO: Linje

en: Line Color
nb_NO: Linjefarge

en: Line Height
nb_NO: Linjehøyde

en: Line Separator Style
nb_NO: Linjeseperatorfarge

en: Line Through
nb_NO: Gjennomstrek

en: Linear
nb_NO: Lineær

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link Color
nb_NO: Lenkefarge

en: Link Hover Background Color
nb_NO: Lenke musover bakgrunnsfarge

en: Link Hover Color
nb_NO: Lenkefarge ved musover

en: Link Padding
nb_NO: Lenke utfylling

en: Link Text
nb_NO: Lenketekst

en: Link Type
nb_NO: Lenketype

en: Link Typography
nb_NO: Lenke typografi

en: Link URL
nb_NO: Lenke URL

[ctx: Link placeholder]
en: http://www.example.com
nb_NO: http://www.eksempel.no

[ctx: Link text]
en: here
nb_NO: her

en: Link to Doc
nb_NO: Lenke til dokument

[ctx: Link to learn more about premium Beaver Builder]
en: Learn More
nb_NO: Lær mer

[ctx: Link to learn more about premium Beaver Builder]
en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
nb_NO: Lenketype bestemmer hva bildet leder til når du klikker på det. Du kan velge en bestemt URL, det individuelle bildet eller en egen side med bildet.

[ctx: Link type.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Linking
nb_NO: Kobling

en: Links
nb_NO: Lenker

en: List
nb_NO: Liste

en: List Background Color
nb_NO: Liste bakgrunnsfarge

en: List ID
nb_NO: Liste-ID

en: List Icon
nb_NO: Listeikon

en: List Icon Color
nb_NO: Farge på listeikon

en: List Icon Placement
nb_NO: Liste ikonplassering

en: List Item
nb_NO: Listeelement

en: List Item Content Tag
nb_NO: Innholdstagg for listeelement

en: List Item Heading Tag
nb_NO: Tagg for listeelementets overskrift

en: List Item Padding
nb_NO: Listeelement utfylling

en: List Item Tags
nb_NO: Listeelement tagger

en: List Items
nb_NO: Listeelementer

en: List Padding
nb_NO: Liste utfylling

en: List Type
nb_NO: Listetype

en: Load More
nb_NO: Last Flere

en: Load More Button
nb_NO: Last mer-knapp

en: Loading text
nb_NO: Laster tekst

en: Loading...
nb_NO: Laster…

en: Locale
nb_NO: Sted

en: Locked
nb_NO: Låst

en: Logged In
nb_NO: Innlogget

en: Logged In User
nb_NO: Innlogget bruker

en: Logged Out
nb_NO: Utlogget

en: Logged Out User
nb_NO: Utlogget bruker

en: Logic
nb_NO: Logikk

en: Login
nb_NO: Innlogging

en: Login Button
nb_NO: Innloggingsknapp

en: Login Form
nb_NO: Innloggingsskjema

en: Logo Image
nb_NO: Logobilde

en: Logout
nb_NO: Utlogging

en: Logout Button
nb_NO: Utloggingsknapp

en: Loop
nb_NO: Sløyfe

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
nb_NO: Grupper

en: Mailjet API settings
nb_NO: Mailjet API innstillinger

en: Mailjet subscription failed. Email address = %1$s; List ID = %2$s.
nb_NO: Mailjet-abonnement mislyktes. E-postadresse = %1$s; Liste ID = %2$s.

en: Main Query
nb_NO: Hovedspørring

en: Make this saved row or module global?
nb_NO: Ønsker du å gjøre denne lagrede raden eller modulen global?

en: Manage Templates
nb_NO: Behandle maler

en: Manual Offsets
nb_NO: Manuelle forskyvninger

en: Map
nb_NO: Kart

en: Map title attribute for accessibility
nb_NO: Karttittelattributt for tilgjengelighet

en: Map title here
nb_NO: Karttittel her

en: Margins
nb_NO: Marger

en: Masonry
nb_NO: Fliser

en: Mautic Password
nb_NO: Mautic passord

en: Mautic Username
nb_NO: Mautic brukernavn

en: Max Content Width
nb_NO: Maks innholdsbredde

en: Max Height
nb_NO: Maks høyde

en: Max Width
nb_NO: Maks bredde

en: Media Library
nb_NO: Mediebibliotek

en: Medium &amp; Small Devices Only
nb_NO: Kun mellomstore og små enheter

en: Medium Device Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt for mellomstore enheter

en: Medium Italic
nb_NO: Medium kursiv

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu Alignment
nb_NO: Menyplassering

en: Menu Background Color
nb_NO: Meny bakgrunnsfarge

en: Menu Background Color (Mobile)
nb_NO: Meny bakgrunnsfarge (mobil)

en: Menu Button
nb_NO: Menyknapp

en: Menu Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Menu Name
nb_NO: Menynavn

en: Menu Order
nb_NO: Meny rekkefølge

en: Message
nb_NO: Beskjed

en: Message Sent!
nb_NO: Melding er sendt!

en: Message failed. Please check the console for possible error message.
nb_NO: Melding feilet. Sjekk konsollen for eventuelle feilmeldinger.

en: Message failed. Please try again.
nb_NO: Meldingen feilet. Vennligst prøv igjen.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
nb_NO: Beklager, fant ikke noe innhold!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
nb_NO: Beklager, finner ingen maler!

en: Meta Key
nb_NO: Metanøkkel

en: Meta Value
nb_NO: Meta verdi

en: Meta Value (Alphabetical)
nb_NO: Meta verdi (alfabetisk)

en: Meta Value (Numeric)
nb_NO: Meta verdi (numerisk)

en: Midpoint
nb_NO: Midtpunkt

en: Min Height
nb_NO: Min høyde

en: Min Width
nb_NO: Min bredde

en: Minimum Height
nb_NO: Minimum høyde

en: Minute
nb_NO: Minutt

en: Minutes
nb_NO: Minutter

en: Misc
nb_NO: Forskjellig

en: Missing header or wrong module type!
nb_NO: Manglende header eller feil modultype!

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile Colors
nb_NO: Mobilfarger

en: Mobile Photo
nb_NO: Mobilbilde

en: Mod Security fix
nb_NO: Mod sikkerhetsfiks

en: Module
nb_NO: Modul

en: Module Saved!
nb_NO: Modulen er lagret!

[ctx: Module name]
en: %s Added
nb_NO: %s lagt til

[ctx: Module name]
en: %s Deleted
nb_NO: %s slettet

[ctx: Module name]
en: %s Duplicated
nb_NO: %s duplisert

[ctx: Module name]
en: %s Edited
nb_NO: %s redigert

[ctx: Module name]
en: %s Moved
nb_NO: %s flyttet

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Modules
nb_NO: Moduler

en: Modules Used
nb_NO: Benyttede moduler

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: More
nb_NO: Mer

en: More Link
nb_NO: "Mer"-lenke

en: More Link Text
nb_NO: "Mer"-lenketekst

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Move Back
nb_NO: Flytte tilbake

en: Move Down
nb_NO: Flytte ned

en: Move Forward
nb_NO: Flytte fremover

en: Move Left
nb_NO: Flytte venstre

en: Move Right
nb_NO: Flytte høyre

en: Move Up
nb_NO: Flytte opp

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
nb_NO: Beveg musen over rader, kolonner eller moduler for å redigere eller samhandle med dem.

en: Multiple Products
nb_NO: Flere produkter

en: Must be called on or after the wp action.
nb_NO: Må tilkalles på eller etter wp-handlingen.

en: My Account
nb_NO: Min konto

en: NEW: Completely re-designed responsive editing experience that is in an iFrame, accurate and easy to work with!
nb_NO: NYHET: Fullstendig redesignet responsiv redigeringsopplevelse som er i en iFrame, nøyaktig og enkel å jobbe med!

en: NEW: Enter CSS/JS for each row, column or module!
nb_NO: NYTT: Skriv inn CSS/JS for hver rad, kolonne eller modul!

en: NEW: Integration with ACF Pro Blocks!
nb_NO: NYHET: Integrasjon med ACF Pro Blocks!

en: NEW: More flexibility when choosing to hide/show elements at different breakpoints.
nb_NO: NYHET: Mer fleksibilitet når du velger å skjule/vise elementer ved forskjellige brytningspunkt.

en: NOTE:
nb_NO: MERK:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
nb_NO: MERK: Ikke alle tilpassede posttypene støttes.

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name Field
nb_NO: Navnefelt

en: Name Field Placeholder
nb_NO: Navnefelt - plassholder

en: Name Field Text
nb_NO: Tekst for navnefelt

en: Nav Position
nb_NO: Navigasjonsposisjon

en: Nav Type
nb_NO: Navigasjonstype

[ctx: Nav type.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Navigation Arrows
nb_NO: Navigasjonspiler

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
nb_NO: Navigasjonspiler hjelper besøkende til å fritt bevege seg gjennom bildene i lysbildevisningen din. Dette er større piler som ligger over lysbildene og er separert fra kontrollinjens navigasjonspiler.

en: Need Some Help?
nb_NO: Trenger du hjelp?

en: Need a helping hand?
nb_NO: Trenger du hjelp?

en: Never
nb_NO: Aldri

en: New Column
nb_NO: Ny kolonne

en: New Row
nb_NO: Ny rad

en: New Window
nb_NO: Nytt vindu

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next testimonial.
nb_NO: Neste attest.

en: No
nb_NO: Nei

en: No Clip
nb_NO: Ingen klipp

en: No Columns Found
nb_NO: Ingen kolonner funnet

en: No Follow
nb_NO: Ingen følger

en: No Group
nb_NO: Ingen gruppe

en: No Layout Templates Found
nb_NO: Finner ingen oppsetts maler

en: No Menus Found.
nb_NO: Ingen menyer funnet.

en: No Modules Found
nb_NO: Ingen moduler funnet

en: No Notifications.
nb_NO: Ingen varslinger.

en: No Photo
nb_NO: Ingen bilder

en: No Results Message
nb_NO: Ingen resultat beskjed

en: No Revisions Found
nb_NO: Ingen revisjoner funnet

en: No Rows Found
nb_NO: Ingen rader funnet

en: No Thanks
nb_NO: Nei takk

en: No Themer Layouts Found
nb_NO: Ingen Themer oppsett funnet

en: No Title
nb_NO: Ingen tittel

en: No WordPress Patterns found!
nb_NO: Ingen WordPress mønstre funnet!

en: No Wrap
nb_NO: Ingen innpakning

en: No color presets found.
nb_NO: Fant ingen forhåndsinnstillinger for farge.

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
nb_NO: Ingen resultater

en: No license info found.
nb_NO: Fant ingen lisensinformasjon.

en: No new changes to save
nb_NO: Ingen nye endringer å lagre

en: No results found.
nb_NO: Ingen resultater funnet.

en: No saved columns found.
nb_NO: Ingen lagrede kolonner ble funnet.

en: No saved modules found.
nb_NO: Ingen lagrede moduler funnet.

en: No saved rows found.
nb_NO: Ingen lagrede rader funnet.

en: No settings selected.
nb_NO: Ingen valgte innstillinger.

en: No, Thank You
nb_NO: Nei takk

en: Node Labels
nb_NO: Merkelapper for norder

en: None
nb_NO: Ingen

en: None (No Separator)
nb_NO: Ingen (ingen separator)

en: None Selected
nb_NO: Ingen valgt

en: Normal Italic
nb_NO: Normal kursiv

en: Not Active!
nb_NO: Ikke aktiv!

en: Not Exists
nb_NO: Eksisterer ikke

en: Not valid Themer layout.
nb_NO: Ugyldig Themer oppsett.

en: Note: Please read the following info on email deliverability for this module.
nb_NO: Merk: Les følgende info om levering av e-post for denne modulen.

en: Note: This method is deprecated, we strongly suggest you install the official Font Awesome plugin to get access to your custom uploaded icons and all the Font Awesome 6 icon sets.
nb_NO: Merk: Denne metoden er utdatert, vi anbefaler på det sterkeste at du installerer den offisielle Font Awesome-utvidelsen for å få tilgang til dine egendefinerte opplastede ikoner og alle Font Awesome 6-ikonsettene.

en: Nothing new to publish
nb_NO: Ingenting nytt å publisere

en: Nothing will display if left empty.
nb_NO: Ingenting vil vises hvis det står tomt.

en: Notification Subject
nb_NO: Varslingsemne

en: Notification system
nb_NO: Varslingssytem

en: Notifications
nb_NO: Varslinger

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
nb_NO: Nå som du vet det grunnleggende, er du klar til å begynne å bygge! Hvis du på noe tidspunkt trenger hjelp, kan du klikke på hjelpesymbolet i øvre høyre hjørne for å få tilgang til hjelpemenyen. God bygging!

en: Number Background Color
nb_NO: Tall bakgrunnsfarge

en: Number Border Radius
nb_NO: Tallrammeradius

en: Number Color
nb_NO: Tall farge

en: Number Counter
nb_NO: Tallteller

en: Number Position
nb_NO: Nummerposisjon

en: Number Prefix
nb_NO: Nummer prefiks

en: Number Spacing
nb_NO: Tall mellomrom

en: Number Suffix
nb_NO: Nummer suffiks

en: Number Type
nb_NO: Nummertype

en: Number Typography
nb_NO: Typografi for tall

en: Number of Posts
nb_NO: Antall innlegg

en: Number of Posts to Move
nb_NO: Antall innlegg som skal flyttes

en: Number of Products
nb_NO: Antall produkter

en: Number of seconds to complete the animation.
nb_NO: Antall sekunder det tar å fullføre animasjonen.

en: Numbers
nb_NO: Tall

en: Numbers + Circles
nb_NO: Tall + sirkler

en: Numbers and Text
nb_NO: Tall og tekst

en: Numeric
nb_NO: Numerisk

en: Numeric With Leading Zeros
nb_NO: Numerisk med ledende nuller

en: OR
nb_NO: ELLER

en: Oblique
nb_NO: Skrå

en: Official Font Awesome Plugin
nb_NO: Offisiell Font Awesome utvidelse

en: Ok, got it!
nb_NO: Ok, skjønner!

en: On Hover
nb_NO: Ved musover

en: Once After Countdown End
nb_NO: En gang etter slutt på nedtellingen

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
nb_NO: Når du er ferdig, klikker du på "Ferdig"-knappen for publisere endringene, lagre et utkast eller gå tilbake til den siste publiserte versjonen.

en: Only Numbers
nb_NO: Bare tall

en: Operator to test.
nb_NO: Operatør for testing.

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: Optional advanced feature to make use of Google’s v3 analytical capabilities.
nb_NO: Valgfri avansert funksjon for å gjøre bruk av Googles v3 analytiske evner.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for each post to improve accessibility and machine-readability.
nb_NO: Valgfritt. Velg et passende HTML5 oppdelingselement for innhold til å bruke for hvert innlegg for å forbedre tilgjengelighet og maskin-lesbarhet.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this column to improve accessibility and machine-readability.
nb_NO: Valgfritt. Velg et passende element for HTML5-innhold som skal brukes i denne kolonnen for å forbedre tilgjengelighet og maskin lesbarhet.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this module to improve accessibility and machine-readability.
nb_NO: Valgfritt. Velg et passende seksjonselement for HTML5-innhold som skal brukes for denne modulen for å forbedre tilgjengeligheten og maskin lesbarhet.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this row to improve accessibility and machine-readability.
nb_NO: Valgfritt. Velg et passende element for HTML5-innhold som skal brukes for denne raden for å forbedre tilgjengelighet og maskin lesbarhet.

en: Optional. Choose an appropriate Heading Tag for each Post Title.
nb_NO: Valgfri. Velg en passende overskrifttagg for hver innleggstittel.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
nb_NO: Valgfritt. Sett i <a%s>evne</a> kreves for at brukerne skal kunne se denne kolonnen.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
nb_NO: Valgfritt. Sett i <a%s>evne</a> kreves for at brukerne skal kunne se denne modulen.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
nb_NO: Valgfritt. Sett i <a%s>evne</a> kreves for at brukerne skal kunne se denne raden.

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order By
nb_NO: Sorter etter

en: Order Tracking
nb_NO: Ordresporing

en: Ordered List (ol)
nb_NO: Ordnet liste (ol)

en: Orientation
nb_NO: Retning

en: Other
nb_NO: Annen

en: Outline Panel
nb_NO: Oversiktspanel

en: Overlay
nb_NO: Overlegg

en: Overlay Background Color
nb_NO: Overlegg bakgrunnsfarge

en: Overlay Color
nb_NO: Overleggsfarge

en: Overlay Colors
nb_NO: Overleggsfarger

en: Overlay Enabled
nb_NO: Overlegg aktivert

en: Overlay Gradient
nb_NO: Overleggsgradient

en: Overlay Hide
nb_NO: Skjul overlegg

en: Overlay Hide Delay
nb_NO: Skjul overlegg forsinkelse

en: Overlay Text Color
nb_NO: Overlegg tekstfarge

en: Overlay Type
nb_NO: Overleggstype

en: Overline
nb_NO: Overstrek

en: Override Core Templates
nb_NO: Overstyr kjernemaler

en: Override network settings?
nb_NO: Overstyr nettverksinnstillinger?

en: Overrides the Icon applied to the module settings.
nb_NO: Overstyrer ikonet som brukes på modulinnstillingene.

en: PHP Version
nb_NO: PHP Versjon

en: Padding
nb_NO: Utfylling

en: Pages &rarr; Add New
nb_NO: Sider &rarr; Legg til ny

en: Pagination
nb_NO: Sidenummerering

en: Pagination Style
nb_NO: Pagineringsstil

[ctx: Pagination style.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Parent Category ID
nb_NO: Foreldrekategori ID

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password Field
nb_NO: Passordfelt

en: Password Field Text
nb_NO: Passordfelttekst

en: Password associated with the username. Make this a Long Passphrase.
nb_NO: Passord assosiert med brukernavnet. Gjør dette til en lang frase.

en: Paste %s Settings
nb_NO: Lim inn %s innstillinger

en: Paste Column Settings
nb_NO: Lim inn kolonneinnstillinger

en: Paste Row Settings
nb_NO: Lim inn radinnstillinger

en: Paste color here...
nb_NO: Lim inn farge her...

en: Pause On Hover
nb_NO: Pause ved musover

en: Percent
nb_NO: Prosent

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Phone Field
nb_NO: Telefonfelt

en: Phone Field Placeholder
nb_NO: Telefonfelt - plassholder

en: Photo
nb_NO: Bilde

en: Photo Border
nb_NO: Foto kantlinje

en: Photo Count
nb_NO: Bildeantall

[ctx: Photo Crop.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Photo File
nb_NO: Bildefil

en: Photo Link
nb_NO: Bildelenke

en: Photo Page
nb_NO: Bildeside

en: Photo Selected
nb_NO: Valgt bilde

en: Photo Size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Photo Source
nb_NO: Bildekilde

en: Photo Spacing
nb_NO: Bildemellomrom

en: Photo Style
nb_NO: Bildestil

en: Photo URL
nb_NO: Bilde URL

[ctx: Photo size.]
en: Large
nb_NO: Stor

[ctx: Photo size.]
en: Small
nb_NO: Liten

en: Photos
nb_NO: Bilder

en: Photos Selected
nb_NO: Valgte bilder

en: Pick a font...
nb_NO: Velg en skrifttype...

en: Pinterest Button
nb_NO: Pinterest-knapp

en: Placeholder Text
nb_NO: Plassholdertekst

en: Play Button
nb_NO: Avspillingsknapp

en: Play/Pause
nb_NO: Spill/pause

en: Playback
nb_NO: Avspilling

en: Please Wait...
nb_NO: Vennligst vent...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
nb_NO: Vennligst kryss av captcha'en for å verifisere at du ikke er en robot.

en: Please connect an account before saving.
nb_NO: Vennligst koble til en konto før du lagrer.

en: Please enter a color first.
nb_NO: Vennligst skriv inn en farge først.

en: Please enter a message.
nb_NO: Vennligst skriv inn en melding.

en: Please enter a subject.
nb_NO: Vennligst angi et emne.

en: Please enter a valid email address.
nb_NO: Vennligst angi en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid email.
nb_NO: Vennligst oppgi en gyldig e-postadresse.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
nb_NO: Vennligst skriv inn en gyldig lisensnøkkel for å aktivere automatiske oppdateringer.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
nb_NO: Skriv inn en gyldig lisensnøkkel for å aktivere automatiske oppdateringer. %s

en: Please enter a valid phone number.
nb_NO: Vennligst oppgi et gyldig telefonnummer.

en: Please enter at least one tag before saving.
nb_NO: Vennligst skriv inn minst en tagg før du lagrer.

en: Please enter your name.
nb_NO: Vennligst skriv inn ditt navn.

en: Please enter your password.
nb_NO: Skriv inn ditt passord.

en: Please enter your username/email.
nb_NO: Skriv inn ditt brukernavn / e-post.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
nb_NO: Vennligst registerer denne nettsiden med AWeber for å få din autorisasjonskode. <a%s>Register nå</a>

en: Please select a list before saving.
nb_NO: Vennligst velg en liste før du lagrer.

en: Please select an account before saving.
nb_NO: Vennligst velg en konto før du lagrer.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
nb_NO: Vennligst velg enten et bakgrunnsoppsett eller et innholdsoppsett før du sender inn.

en: Please specify a poster image if Video Lightbox is enabled.
nb_NO: Vennligst spesifiser et plakatbilde hvis video lydboks er aktivert.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
nb_NO: Vennligst abonner for å aktivere automatiske oppdateringer for denne utvidelsen.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin. %s
nb_NO: Vennligst abonner for å aktivere automatiske oppdateringer for denne utvidelsen. %s

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
nb_NO: Vennligst skriv "avinstaller" i boksen under for å bekrefte at du virkelig ønsker å avinstallere sidebyggeren og all dens data.

en: Plugin Branding
nb_NO: Utvidelse branding

en: Plugin Icon URL
nb_NO: Utvidelsens ikon URL

en: Plugin Name
nb_NO: Navn på utvidelse

[ctx: Plugin action link label.]
en: Change Log
nb_NO: Endringslogg

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
nb_NO: Slett

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
nb_NO: Alle

en: Plugins Count
nb_NO: Antall utvidelser

en: Plugins Page
nb_NO: Side for utvidelser

en: Plus sign
nb_NO: Plusstegn

en: Popularity
nb_NO: Popularitet

en: Portrait
nb_NO: Portrett

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Post
nb_NO: Innlegg

en: Post Alignment
nb_NO: Innleggsjustering

en: Post Background Color
nb_NO: Innlegg bakgrunnsfarge

en: Post Content
nb_NO: Innlegg - innhold

en: Post Excerpt
nb_NO: Innleggsutdrag

en: Post Hover Transition
nb_NO: Innleggsovergang ved musover

en: Post Icon
nb_NO: Innlegg symbol

en: Post Icon Color
nb_NO: Innlegg symbolfarge

en: Post Icon Position
nb_NO: Innlegg symbolposisjon

en: Post Icon Size
nb_NO: Innlegg symbolstørrelse

en: Post Info
nb_NO: Innlegg informasjon

en: Post Info Color
nb_NO: Innlegg informasjon farge

en: Post Info Typography
nb_NO: Typografi - innleggsinfo

en: Post Max Width
nb_NO: Innlegg maks brede

en: Post Padding
nb_NO: Innlegg utfylling

en: Post Spacing
nb_NO: Innlegg mellomrom

en: Post Terms
nb_NO: Innleggsbetingelser

en: Post Title
nb_NO: Innleggstittel

en: Post Type
nb_NO: Innleggstype

en: Post Types
nb_NO: Innleggstyper

en: Post Width
nb_NO: Innleggsbredde

en: Post was not valid Themer layout.
nb_NO: Innlegg var ikke gyldig Themer oppsett.

en: Posted in
nb_NO: Publisert i

en: Poster (3:4)
nb_NO: Plakat (3:4)

en: Poster Image must be specified for the Lightbox to work.
nb_NO: Posterbilde må være spesifisert for at lysboksen skal fungere.

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Posts Carousel
nb_NO: Innleggskarusell

en: Posts Element
nb_NO: Innlegg element

en: Posts Element Class
nb_NO: Innlegg element klasse

en: Posts Element Class for UL
nb_NO: Innlegg element klasse for UL

en: Posts Per Page
nb_NO: Innlegg per side

en: Posts Slider
nb_NO: Innleggsrullelinje

en: Posts Title Tag
nb_NO: Titteltagg for innlegg

en: Prefer GD for image cropping
nb_NO: Foretrekk GD for bildebeskjæring

en: Prefix
nb_NO: Prefiks

en: Premium Features
nb_NO: Premium funksjoner

en: Prerelease Documentation
nb_NO: Dokumentasjon for forhåndslandsering

en: Prerelease Updates
nb_NO: Oppdateringer for forhåndslansering

en: Preview Layout
nb_NO: Forhåndsvis oppsett

en: Preview and responsive editing will use these values when enabled.
nb_NO: Forhåndsvisning og responsiv redigering vil bruke disse verdiene når det er aktivert.

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Previous testimonial.
nb_NO: Forrige attest.

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price Box
nb_NO: Prisboks

en: Price Color
nb_NO: Pris farge

en: Price Features
nb_NO: Pris egenskaper

en: Price Option 2
nb_NO: Prisalternativ 2

en: Price Style
nb_NO: Prisstil

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Pricing Box
nb_NO: Prisboks

en: Pricing Boxes
nb_NO: Prisbokser

en: Pricing Options
nb_NO: Prisalternativ

en: Pricing Table
nb_NO: Pristabell

en: Pro Icons
nb_NO: Pro ikoner

en: Product Category
nb_NO: Produktkategori

en: Product Category IDs to include
nb_NO: Produktkategori-IDer som skal inkluderes

en: Product Category Sort Direction
nb_NO: Produktkategori sorteringsrekkefølge

en: Product ID
nb_NO: Produkt ID

en: Product IDs
nb_NO: Produkt ID-er

en: Product Page
nb_NO: Produktside

en: Product Tags
nb_NO: Produkt tagger

en: Products IDs
nb_NO: Produkter ID-er

en: Products Source
nb_NO: Produkter kilde

en: Products per page
nb_NO: Produkter per side

en: Profile ID
nb_NO: Profil ID

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Publish Changes
nb_NO: Publiser endringer

en: Publish Layout
nb_NO: Publiser oppsett

en: Publish Your Changes
nb_NO: Publiser endringene dine

en: Publish changes and exit
nb_NO: Publiser endringer og avslutt

en: Publishing Changes
nb_NO: Publiser endringer

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
nb_NO: Hent bilder fra WordPress mediebiblioteket eller et galleri på SmugMug siden din ved å sette inn RSS-feed URLen fra SmugMug. RSS-feed URLen kan nås ved å bruke "get a link"-funksjonen i SmugMug galleriet.

en: Radial
nb_NO: Radiell

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Random Bars
nb_NO: Tilfeldige stolper

en: Random Boxes
nb_NO: Tilfeldige esker

en: Randomize Photos
nb_NO: Tilfeldige bilder

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Ready to find out more?
nb_NO: Klar til å finne ut mer?

en: Ready to start building? Add a new page and jump into Beaver Builder by clicking the Launch Beaver Builder button shown on the image.
nb_NO: Klar til å begynne å bygge? Legg til en ny side og hopp inn i Beaver Builder ved å klikke på Launch Beaver Builder-knappen som vises på bildet.

en: Rebuilt the theme cache
nb_NO: Gjenoppbygde temaets cache

en: Recent Products
nb_NO: Nylige produkter

en: Recently used icons
nb_NO: Nylig brukte ikoner

en: Rectangle
nb_NO: Rektangel

en: Redirect
nb_NO: Omdiriger

en: Redirect To
nb_NO: Omdiriger til

en: Redirect URL
nb_NO: Omdirigerings URL

en: Redirect to search page
nb_NO: Omdiriger til søkesiden

en: Referrer URL
nb_NO: Henviser URL

en: Register keys for your website at the <a%1$s>Google Admin Console</a>. You need a different key pair for each reCAPTCHA validation type. <br /><br /><a%2$s>More info about v3 reCAPTCHA.</a>
nb_NO: Registrer nøkler for nettstedet ditt på <a%1$s>Google Admin Console</a>. Du trenger et annet nøkkelpar for hver reCAPTCHA valideringstype.<br><br><a%2$s>Mer info om v3 reCAPTCHA.</a>

en: Regular
nb_NO: Normal

en: Relation
nb_NO: Relasjon

en: Remember last used tab
nb_NO: Husk sist brukte fane

en: Remember me
nb_NO: Husk meg

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove Account
nb_NO: Fjern konto

en: Remove Video
nb_NO: Fjern video

en: Render a Countdown module.
nb_NO: Gjengi en nedtellingsmodul.

en: Render a WordPress audio shortcode.
nb_NO: Gjengi en WordPress lyd-hurtigkode.

en: Render a WordPress or embedable video.
nb_NO: Gjengi en WordPress eller innebyggbar video.

en: Render shortcodes in CSS/JS
nb_NO: Gjengi hurtigkoder i CSS/JS

en: Renders a WordPress menu.
nb_NO: Gjengir en WordPress-meny.

en: Renders a series of call to action buttons.
nb_NO: Gjengir en rekke handlingsknapper.

en: Renders an animated number counter.
nb_NO: Gjengir en animert tallteller.

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Replace
nb_NO: Erstatt

en: Replace Existing Layout
nb_NO: Erstatt eksisterende oppsett

en: Replace Video
nb_NO: Erstatt video

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Reset Column Widths
nb_NO: Tilbakestill kolonnebredde

en: Reset Row Width
nb_NO: Tilbakestill rad bredde

en: Reset Settings
nb_NO: Tilbakestill innstillinger

en: Responsive
nb_NO: Responsiv

en: Responsive Breakpoint
nb_NO: Responsive brytningspunkt

en: Responsive Dropdowns
nb_NO: Responsive rullegardiner

en: Responsive Editing
nb_NO: Responsiv redigering

en: Responsive Iframe UI
nb_NO: Responsivt Iframe grensesnitt

en: Responsive Layout
nb_NO: Responsiv oppsett

en: Responsive Style
nb_NO: Responsiv stil

en: Responsive Toggle
nb_NO: Responsiv veksling

en: Results
nb_NO: Resultater

en: Reverse Column Order
nb_NO: Omvendt kolonnerekkefølge

en: Reverse Wrap
nb_NO: Omvendt innpakning

en: Revision Restored
nb_NO: Revisjon gjenopprettet

en: Revisions
nb_NO: Revisjoner

en: Revisions Limit
nb_NO: Revisjonsgrense

en: Revisions are disabled for this site. Please contact your host if you aren't sure how to enable revisions.
nb_NO: Revisjoner er deaktivert for denne siden. Hvis du ikke vet hvordan du aktiverer revisjoner, tar du kontakt med din vert.

en: Ribbon
nb_NO: Bånd

en: Ribbon Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge på bånd

en: Ribbon Position
nb_NO: Båndposisjon

en: Ribbon Style
nb_NO: Båndstil

en: Ribbon Text
nb_NO: Båndtekst

en: Ribbon Text Color
nb_NO: Farge på båndtekst

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Right Bottom
nb_NO: Høyre bunn

en: Right Center
nb_NO: Høyre senter

en: Right Content
nb_NO: Innhold til høyre

en: Right Sidebar
nb_NO: Høyre sidestolpe

en: Right To Left
nb_NO: Høyre mot venstre

en: Right Top
nb_NO: Høyre topp

en: Right of Content
nb_NO: Til høyre for innhold

en: Right of Heading
nb_NO: Høyre for overskrift

en: Right of Text and Heading
nb_NO: Høyre for tekst og overskrift

en: Roman Numerals (Lower)
nb_NO: Romerske tall (små)

en: Roman Numerals (Upper)
nb_NO: Romerske tall (store)

en: Rotate
nb_NO: Rotere

en: Rounded
nb_NO: Avrundet

en: Row
nb_NO: Rad

en: Row Added
nb_NO: Lagt til rad

en: Row Deleted
nb_NO: Rad slettet

en: Row Dense
nb_NO: Rad tett

en: Row Duplicated
nb_NO: Rad duplisert

en: Row Edited
nb_NO: Redigert rad

en: Row Moved
nb_NO: Rad flyttet

en: Row Resized
nb_NO: Rad skalert

en: Row Saved!
nb_NO: Rad er lagret!

en: Row Settings
nb_NO: Radinnstillinger

en: Row Template Added
nb_NO: Rad-mal påført

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Sale Products
nb_NO: Salgsprodukter

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save As...
nb_NO: Lagre som...

en: Save Branding
nb_NO: Lagre branding

en: Save Cache Clearing Tool Settings
nb_NO: Lagre innstillinger for hurtigbuffer tømmerverktøyet

en: Save Changes and Exit
nb_NO: Lagre og lukk

en: Save Column
nb_NO: Lagre kolonne

en: Save Core Template
nb_NO: Lagre kjernemal

en: Save Draft
nb_NO: Lagre utkast

en: Save Help Button Settings
nb_NO: Lagre hjelpeknappinstillinger

en: Save Icon Settings
nb_NO: Lagre symbolinnstillinger

en: Save License Key
nb_NO: Lagre lisensnøkkel

en: Save Module
nb_NO: Lagre modul

en: Save Module Settings
nb_NO: Lagre modulinnstillinger

en: Save New Template
nb_NO: Lagre ny mal

en: Save Post Types
nb_NO: Lagre innleggstyper

en: Save Prerelease Settings
nb_NO: Lagre innstillinger for forhåndslansering

en: Save Row
nb_NO: Lagre rad

en: Save Template
nb_NO: Lagre mal

en: Save Template Settings
nb_NO: Lagre malinnstillinger

en: Save User Access Settings
nb_NO: Lagre innstillinger for brukertilgang

en: Save With Errors
nb_NO: Lagre med feil

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Saved Templates</strong>.
nb_NO: Lagre gjeldende oppsett som en mal som kan brukes på nytt under <strong>Maler &rarr; lagrede maler</strong>.

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
nb_NO: Lagre, eksportere og gjenbruke helsides oppsett, rader og moduler.

en: Saved
nb_NO: Lagret

en: Saved Column
nb_NO: Lagret kolonne

en: Saved Columns
nb_NO: Lagrede kolonner

en: Saved Module
nb_NO: Lagret modul

en: Saved Modules
nb_NO: Lagrede moduler

en: Saved Row
nb_NO: Lagret rad

en: Saved Rows
nb_NO: Lagrede rader

en: Saved Template
nb_NO: Lagret mal

en: Saved Templates
nb_NO: Lagrede maler

en: Saving...
nb_NO: Lagrer…

en: Scale
nb_NO: Skaler

en: Scale Down
nb_NO: Skaler ned

en: Scale Up
nb_NO: Skaler opp

en: Scale X
nb_NO: Skaler X

en: Screen Reader Text
nb_NO: Skjermlesertekst

en: Scroll
nb_NO: Rull

en: Scroll Padding
nb_NO: Rulleutfylling

en: Scroll Snapping
nb_NO: Rullefesting

en: Scrolling
nb_NO: Rulling

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search Icons
nb_NO: Søk i ikoner

en: Search Menu
nb_NO: Søkemeny

en: Search Modules
nb_NO: Søk i moduler

en: Search Results
nb_NO: Søkeresultat

en: Search Saved Items...
nb_NO: Søk i lagrede elementer…

en: Search...
nb_NO: Søk...

en: Second
nb_NO: Sekund

en: Seconds
nb_NO: Sekunder

en: Secret Key
nb_NO: Hemmelig nøkkel

en: See %s for more information.
nb_NO: Se %s for mer informasjon.

en: See our Knowledge Base for more info.
nb_NO: Se vår kunnskapsbase for mer informasjon.

en: See the %s for more information.
nb_NO: Se [%s] for mer informasjon.

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select A Preset
nb_NO: Velg en forhåndsinnstilling

en: Select All
nb_NO: Velg alle

en: Select Audio
nb_NO: Velg lyd

en: Select Column
nb_NO: Velg kolonne

en: Select File
nb_NO: Velg fil

en: Select Icon
nb_NO: Velg symbol

en: Select Modules
nb_NO: Velg moduler

en: Select Parent
nb_NO: Velg overordnet

en: Select Photo
nb_NO: Velg bilde

en: Select Photos
nb_NO: Velg bilder

en: Select Row
nb_NO: Velg rad

en: Select Template
nb_NO: Velg mal

en: Select Video
nb_NO: Velg video

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
nb_NO: Velg en WordPress-meny som du lagde i kontrollpanelet under Utseende > Menyer.

en: Select a city
nb_NO: Velg en by

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
nb_NO: Skjema

en: Select an icon for the Ordered List (ol).
nb_NO: Velg et ikon for den ordnede listen (ol).

en: Select an icon for the Unordered List (ul).
nb_NO: Velg et ikon for den uordnede listen (ul).

en: Select the post types you would like the builder to work with.
nb_NO: Velg posttypene du ønsker at byggeren skal fungere med.

en: Select...
nb_NO: Velg...

en: Selected
nb_NO: Valgt

en: Selection Order
nb_NO: Rekkefølge for valg

en: Semi-Bold
nb_NO: Halvfet

en: Semi-Bold Italic
nb_NO: Halvfet kursiv

en: Send To Email
nb_NO: Send til e-post

en: Send Usage Data
nb_NO: Send bruksdata

en: Sent!
nb_NO: Sendt!

en: Separator
nb_NO: Seperator

en: Separator Color
nb_NO: Separator farge

en: Separator Line Color
nb_NO: Farge på seperatorlinje

en: Separator Size
nb_NO: Separator størrelse

en: Separator Type
nb_NO: Seperatortype

en: Separators
nb_NO: Skilletegn

en: Server Type
nb_NO: Servertype

en: Service
nb_NO: Tjeneste

en: Set to 0 to completely disable revisions for layouts/pages controlled by the builder
nb_NO: Sett til 0 for å deaktivere revisjoner fullstendig for oppsett/sider styrt av byggeren

en: Set to 0 to completely disable undo/redo history
nb_NO: Sett til 0 for å deaktivere angre/gjør om historikk fullstendig

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
nb_NO: Ved å sette denne til "ja" vil alle kolonnene i denne gruppen få samme høyde, uansett hvor mye innhold som er i hver av dem.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings could not be saved.
nb_NO: Innstillingene kunne ikke lagres.

en: Settings updated!
nb_NO: Innstillinger er oppdatert!

en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Shape
nb_NO: Form

en: Shape Container
nb_NO: Figur beholder

en: Share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
nb_NO: Kom innom og del et prosjekt, still spørsmål, eller bare si hei! For nyheter om nye funksjoner og oppdateringer, som vår <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook-side</a> eller følg oss <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">på Twitter</a> .

en: Shared Styles
nb_NO: Delte stiler

en: ShortCode
nb_NO: Hurtigkode

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show All Categories
nb_NO: Vis alle kategorier

en: Show Arrows
nb_NO: Vis piler

en: Show Artist Name
nb_NO: Vis artistnavn

en: Show Both
nb_NO: Vis begge

en: Show Caption
nb_NO: Vis bildetekst

en: Show Captions
nb_NO: Vis bildetekst

en: Show Dots
nb_NO: Vis prikker

en: Show Facebook
nb_NO: Vis Facebook

en: Show Featured Image?
nb_NO: Vis framhevet bilde?

en: Show Forget Password Link
nb_NO: Vis glemt passord lenke

en: Show Google+
nb_NO: Vis Google+

en: Show Labels Only
nb_NO: Vis kun etiketter

en: Show List Separator
nb_NO: Vis listeseperator

en: Show Logout Button
nb_NO: Vis utloggingsknapp

en: Show Message
nb_NO: Vis melding

en: Show Placeholders Only
nb_NO: Vis kun plassholdere

en: Show Play/Pause
nb_NO: Vis spill/pause

en: Show Playlist
nb_NO: Vis spilleliste

en: Show Remember Login
nb_NO: Vis husk pålogging

en: Show Ribbon
nb_NO: Vis bånd

en: Show Saved Column Categories?
nb_NO: Vis lagrede kolonnekategorier?

en: Show Saved Module Categories?
nb_NO: Vis lagrede modul kategorier?

en: Show Saved Row Categories?
nb_NO: Vis lagrede rad kategorier?

en: Show Search
nb_NO: Vis søk

en: Show Separators
nb_NO: Vis skilletegn

en: Show Thumbnail
nb_NO: Vis miniatyrbilde

en: Show Time Separators
nb_NO: Vis tidsskilletegn

en: Show Track Numbers
nb_NO: Vis spornummer

en: Show Twitter
nb_NO: Vis Twitter

en: Show Video on Lightbox
nb_NO: Vis video i lysboks

en: Show advanced module usage
nb_NO: Vis avansert modulbruk

en: Show custom labels for Nodes.
nb_NO: Vis tilpassede merkelapper for noder.

en: Show detailed module usage on modules tab.
nb_NO: Vi detaljert modulbruk i modulfanen.

en: Show duplicate action link in WP Admin Bar
nb_NO: Vis duplisert handlingslenke i WP Admin stolpe

en: Show duplicate action links in WP Admin
nb_NO: Vis dupliserte handlingslenker i WP Admin

en: Show labels/placeholders
nb_NO: Vis etiketter / plassholdere

en: Show on Checkout
nb_NO: Vis i kassen

en: Show only featured products?
nb_NO: Vis kun fremhevede produkter?

en: Show only on-sale products?
nb_NO: Vis bare produkter på salg?

en: Show only recent products?
nb_NO: Vis bare nylige produkter?

en: Show saved row, column and module categories as sections in the page builder sidebar. A new section will be created for category.
nb_NO: Vis lagrede rad, kolonne og modulkategorier som deler av siden i sidebygger sidepanelet. En ny inndeling vil bli opprettet for kategorien.

en: Show title attribute on mouse hover
nb_NO: Vis tittel-attributten ved musover

en: Shows the search form if no posts are found.
nb_NO: Viser søkeskjemaet hvis ingen innlegg finnes.

en: Shrink
nb_NO: Krymp

en: Shuffle
nb_NO: Tilfeldig rekkefølge

en: Sidebar
nb_NO: Sidestolpe

en: Signed
nb_NO: Signert

en: Single Product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Site Key
nb_NO: Sidenøkkel

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Sizing
nb_NO: Størrelse

en: Sizing & Placement
nb_NO: Dimensjonering og plassering

en: Skew X
nb_NO: Forskyv X

en: Skew Y
nb_NO: Forskyv Y

en: Skin Color
nb_NO: Temafarge

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
nb_NO: Hopp over så mange innlegg som samsvarer med de angitte kriteriene.

en: Slanted Edge
nb_NO: Skråstilt kant

en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Slide Down
nb_NO: Rull ned

en: Slide Horizontal
nb_NO: Skli horisontalt

en: Slide Label
nb_NO: Lysbildeetikett

en: Slide Settings
nb_NO: Lysbildeinstillinger

en: Slide Up
nb_NO: Rull opp

en: Slide Vertical
nb_NO: Skli vertikalt

en: Slider
nb_NO: Rullelinje

en: Slider Controls
nb_NO: Rullelinjekontroller

en: Slides
nb_NO: Lysbilder

en: Slideshow
nb_NO: Lysbildevisning

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
nb_NO: Ingen

en: Slow
nb_NO: Sakte

en: Small
nb_NO: Liten

en: Small Caps
nb_NO: Kapitéler

en: Small Data Mode
nb_NO: Liten datamodus

en: Small Device Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt for små enheter

en: Small Devices Only
nb_NO: Kun små enheter

en: Small and Medium
nb_NO: Liten og middels

en: Social
nb_NO: Sosial

en: Social Button
nb_NO: Sosial-knapp

en: Social Buttons
nb_NO: Sosiale knapper

en: Solid
nb_NO: Heltrukket

en: Some bad characters were found in the xml file
nb_NO: Noen feilaktige tegn ble funnet i XML-filen

en: Some hosts use a proxy cache like Varnish or Litespeed. The following setting attempts to invalidate the cache using a remote request. If you are unsure what this does, leave it disabled.
nb_NO: Noen verter bruker en proxy-buffer som Varnish eller LiteSpeed. Følgende innstilling forsøker å oppheve bufferen ved hjelp av en ekstern forespørsel. Hvis du er usikker på hva dette gjør, la det være deaktivert.

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
nb_NO: Noe gikk galt. Vennligst sjekk dine oppføringer og prøv igjen.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
nb_NO: Beklager, vi fant ingen innlegg. Vennligst prøv et annet søk.

en: Sort By
nb_NO: Sorter etter

en: Sort Direction
nb_NO: Sorteringsretning

en: Sort Product Category By
nb_NO: Sorter produktkategori etter

[ctx: Sort by.]
en: Default
nb_NO: Standard

[ctx: Sort by.]
en: Name
nb_NO: Navn

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Space Around
nb_NO: Plass rundt

en: Space Between
nb_NO: Plass mellom

en: Space Evenly
nb_NO: Plass jevnt

en: Spacing
nb_NO: Mellomrom

en: Span
nb_NO: Spenn

en: Speed
nb_NO: Hastighet

[ctx: Speed.]
en: Medium
nb_NO: Middels

en: Split Header
nb_NO: Delt header

en: Spots
nb_NO: Flekker

en: Spread
nb_NO: Spredning

en: Square
nb_NO: Kvadrat

en: Square ( &#9632; )
nb_NO: Firkant ( &#9632; )

en: Stacked
nb_NO: Stablet

en: Stacked Layout
nb_NO: Stablet oppsett

en: Standard Modules
nb_NO: Standardmoduler

en: Start Counter
nb_NO: Start teller

en: Start shopping
nb_NO: Start å handle

en: Start typing...
nb_NO: Begynn å skriv...

en: Status must be either draft or publish
nb_NO: Statusen må enten være kladd eller publisert

en: Step One
nb_NO: Steg en

en: Step Two
nb_NO: Steg to

en: Sticky on Scroll
nb_NO: Klistret ved rulling

en: Straight
nb_NO: Rett

en: Stretch
nb_NO: Strekke

en: Structure
nb_NO: Struktur

en: Style
nb_NO: Stil

en: Style &amp Spacing
nb_NO: Stil &amp avstand

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Subject Field
nb_NO: Emnefelt

en: Subject Field Placeholder
nb_NO: Evnefelt - plassholder

en: Submenu Icon
nb_NO: Undermenysymbol

en: Submenu Icon click
nb_NO: Undermenysymbol klikk

en: Submit changes for review and exit
nb_NO: Send endringer til godkjenning og avslutt

en: Submit for Review
nb_NO: Send inn for gjennomgang

en: Subscribe Form
nb_NO: Abonneringsskjema

en: Subscribe Form Signup
nb_NO: Abonneringsskjema registrering

en: Subscribe Now
nb_NO: Abonner nå

en: Subscribe!
nb_NO: Abonner!

en: Subscription has been updated. Please check your email for further instructions.
nb_NO: Abonnementet er oppdatert. Vennligst sjekk e-posten din for ytterligere instruksjoner.

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Success Action
nb_NO: Suksess handling

en: Success URL
nb_NO: Suksess URL

en: Support ticket
nb_NO: Brukerstøtte kupong

en: Sure, I'll help
nb_NO: Ja, jeg vil hjelpe

en: Switch
nb_NO: Bryter

en: Switching to the native WordPress editor will disable your Beaver Builder layout until it is enabled again. Any edits made in the WordPress editor will not be converted to your Page Builder layout. Do you want to continue?
nb_NO: Hvis du bytter til den originale WordPress tekstbehandleren vil du deaktivere ditt Beaver Builder oppsett til det aktiveres igjen. Eventuelle endringer som du gjør i WordPress tekstbehandleren vil ikke bli omgjort til ditt sidebyggeroppsett. Ønsker du å fortsette?

en: Tab(s) Status on Mobile
nb_NO: Fanestatus på mobil

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Tags Slug
nb_NO: Tagger «slug»

en: Take A Tour
nb_NO: Ta en omvisning

en: Take Full Control of Your Entire Website With Beaver Themer
nb_NO: Ta full kontroll over hele nettstedet ditt med Beaver Themer

en: Take a Tour
nb_NO: Ta en omvisning

en: Target URL
nb_NO: Mål URL

en: Technology
nb_NO: Teknologi

en: Template
nb_NO: Mal

en: Template Applied
nb_NO: Mal påført

en: Template Data Exporter
nb_NO: Mal data eksport

en: Template Exporter
nb_NO: Maleksporter

en: Template Saved!
nb_NO: Mal lagret!

en: Template Settings
nb_NO: Malinnstillinger

[ctx: Template name.]
en: Blank
nb_NO: Tom

[ctx: Template name.]
en: Name
nb_NO: Navn

en: Templates
nb_NO: Maler

en: Terms
nb_NO: Vilkår

en: Terms Label
nb_NO: Vilkår etikett

en: Terms Separator
nb_NO: Vilkår seperator

en: Terms and Conditions Checkbox
nb_NO: Avkryssingsboks for vilkår og betingelser

en: Testimonial
nb_NO: Attest

en: Testimonials
nb_NO: Attester

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text &amp; Photo
nb_NO: Tekst &amp; bilde

en: Text &amp; Video
nb_NO: Tekst &amp; video

en: Text After Number
nb_NO: Tekst etter nummer

en: Text Background Color
nb_NO: Tekst bakgrunnsfarge

en: Text Before Number
nb_NO: Tekst før nummer

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text Editor
nb_NO: Tekstbehandler

en: Text Hover Color
nb_NO: Tekstfarge ved musover

en: Text Padding
nb_NO: Tekst utfylling

en: Text Shadow
nb_NO: Tekst skygge

en: Text Spacing
nb_NO: Tekstavstand

en: Text Typography
nb_NO: Typografi - tekst

en: Text Width
nb_NO: Tekstbredde

en: Text color shared by all slides. But take note that each slide has a set default Text Color of white.
nb_NO: Tekstfarge deles av alle lysbilder. Men vær oppmerksom på at hvert lysbilde har en standard hvit tekstfarge.

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
nb_NO: Tekst vises over nummeret. La den være tom for ingen.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
nb_NO: Tekst vises etter nummeret. La den være tom for ingen.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
nb_NO: Takk for at du valgte Beaver Builder og velkommen til kolonien! Finn noen nyttige opplysninger nedenfor. Til venstre finner du side bygger innstillingene.

en: Thank you!
nb_NO: Takk!

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
nb_NO: Takk for at du abonnerer! Vennligst sjekk din e-post for videre instruksjoner.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
nb_NO: Takk for meldingen din! Vi vil kontakte deg snart.

en: The <strong>Beaver Builder</strong> plugin requires WordPress version 4.6 or greater. Please update WordPress before activating the plugin.
nb_NO: <strong>Page Builder</strong> utvidelsen krever WordPress version 4.6 eller nyere. Vennligst oppdater WordPress før du aktiverer utvidelsen.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
nb_NO: Beaver Builder Booster utvidelsen er ikke kompatibel med din vert.

en: The Builder remembers the last tab used in the row/column/module settings window.
nb_NO: Byggeren husker den siste fanen som ble brukt i innstillingsvinduet for rad/kolonne/modul.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
nb_NO: ID-en til listen du ønsker at brukere skal abonnere på. Du finner IDen til en liste under "View all lists" i seksjonen som heter ID.

en: The Outline Panel gives you an overview of your page but you can rearrange and delete elements and open their settings.
nb_NO: Oversiktspanelet gir deg en oversikt over siden, men du kan også omorganisere og slette elementer og åpne innstillingene for dem.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
nb_NO: Mål URL-feltet korrelerer til den siden du vil at dine sosiale ikoner skal samhandle med. For eksempel, hvis du viser Facebook, vil brukeren "like" det du putter i dette feltet.

en: The Templates admin menu has been renamed to Builder and split into useful sections for working with templates, rows and modules.
nb_NO: Malenes administrasjonsmeny har skiftet navn til Bygger og deler seg i nyttige seksjoner for å jobbe ned maler, rader og moduler.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
nb_NO: "Verktøy"-knappen lar deg lagre maler, duplisere et oppsett, redigere innstillingene for et oppsett eller endre de globale innstillingene.

en: The URL where your Mautic application is installed (e.g. http://mautic.mywebsite.com).
nb_NO: URLen der din Mautic applikasjon er installert (f.eks. http://mautic.mywebsite.com).

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
nb_NO: URLen der din Sendy applikasjon er installert (f.eks. http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
nb_NO: Justeringen vil gjelde for alle elementene i "callout"-en.

en: The browser width at which the layout will adjust for large devices.
nb_NO: Nettleserbredden som oppsettet justeres med for store enheter.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
nb_NO: Nettleserbredden der oppsettet vil justere for mellomstore enheter som nettbrett.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
nb_NO: Nettleserbredden der oppsettet vil justere for små enheter som telefoner.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
nb_NO: Byggeren sletter ikke innleggsmeta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> og <code>_fl_builder_enabled</code> i tilfellet du ønsker å reinstallere senere. Hvis du gjør det, vil byggeren gjenoppbygge alle sine data ved hjelp av disse metaverdiene.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
nb_NO: Bildeteksten hentes fra det du skriver i bildetekstområdet for hvert bilde i mediebiblioteket. Bildeteksten hentes også direkte fra SmugMug dersom du har bildetekster i ditt galleri.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
nb_NO: Fargen gjelder overlegget bak teksten over den valgte bakgrunnen.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
nb_NO: Kontaktskjemaet vil sende til denne e-posten. Standard er admin e-post.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
nb_NO: E-post adressen som er knyttet til din Mad Mimi konto.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
nb_NO: Den raskeste måten for å finne et svar på et spørsmål er å se om noen allerede har svart på det!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
nb_NO: %1$s er i øyeblikket aktiv for denne %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
nb_NO: Følgende nedlastinger er tilgjengelig for ekstern oppdatering med abonnement(er) forbundet med denne lisensen.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
nb_NO: Verten du valgte da du registrerte din konto. Sjekk din velkomsts e-post dersom du glemte den. Vennligst skriv inn uten det innledende http:// (for eksempel demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
nb_NO: Verten du valgte da du registrerte din konto. Sjekk din velkomsts e-post dersom du glemte den. Vennligst skriv inn uten det innledende http:// (for eksempel: demo.campayn.com).

en: The inline logo will appear on the left or right side of odd menu items.
nb_NO: Den integrerte logoen vises til venstre eller høyre for odde menyelementer.

en: The layout is currently being saved
nb_NO: Oppsettet blir lagret

en: The layout is saved
nb_NO: Oppsettet er lagret

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
nb_NO: Lenken gjelder hele modulen. Hvis du velger en handlingsoppfordringstype nedenfor, vil denne koblingen også brukes for teksten eller knappen.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
nb_NO: Lenken gjelder hele lysbildet. Hvis du velger en handlingsoppfordringstype nedenfor, vil koblingen også brukes for teksten eller knappen.

en: The max width of the ajax result container.
nb_NO: Maks bredde på ajax-resultatbeholderen.

en: The max width of the input field inside the lightbox.
nb_NO: Maks bredde på input-feltet inne i lysboksen.

en: The max width of the search form container.
nb_NO: Maks bredde på søkeskjema-beholderen.

en: The max width that the content area will be within your slides.
nb_NO: Maks bredde som innholdsområdet vil være innenfor lysbildene.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for medium and small devices.
nb_NO: Rekkefølgen av kolonnene i denne gruppen når de er stablet for medium og små enheter.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
nb_NO: Posisjonen vil flytte det valgte innholdsoppsettet til venstre, høyre eller midten av miniatyrbildet til lysbildet.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
nb_NO: Posisjonen vil flytte det valgte innholdsoppsettet til venstre, høyre eller bunnen over bakgrunnen av lysbildet.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
nb_NO: Posisjonen vil flytte det valgte innholdsoppsettet til venstre, høyre eller midten over bakgrunnen til lysbildet.

en: The selected roles will be able to access the Advanced Settings. Note: user roles without the <code>manage_options</code> capability cannot access these settings.
nb_NO: De valgte rollene vil ha tilgang til de avanserte innstillingene. Merk: brukerroller uten funksjonen <code>manage_options</code> kan ikke få tilgang til disse innstillingene.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
nb_NO: De valgte rollene vil få tilgang til Builder admin.

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
nb_NO: De valgte rollene vil ha tilgang til mal data eksportøren under Verktøy > Mal eksporter.

en: The selected roles will be able to edit global rows, columns and modules.
nb_NO: De valgte rollene skal kunne redigere globale rader, kolonner og moduler.

en: The selected roles will have access to the builder for editing posts, pages, and CPTs.
nb_NO: De valgte rollene vil ha tilgang til byggeren for redigering av innlegg, sider og egendefinerte innleggstyper.

en: The selected roles will have unrestricted access to all editing features within the builder.
nb_NO: De valgte rollene vil ha ubegrenset tilgang til å redigere alt i byggeren.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
nb_NO: Innstillingene du redigerer vil ikke bli lagret hvis du navigerer bort fra denne siden.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%. Total should not be less than either Start Counter or End Counter.
nb_NO: Totalt antall enheter for denne telleren. For eksempel, hvis tallet er satt til 250 og totalen er satt til 500, vil telleren animeres til 50 %. Totalt skal ikke være mindre enn enten startteller eller slutteller.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
nb_NO: Hvilken type kantlinje du ønsker å bruke. Doble kantlinjer må ha en høyde på minst 3px for å kunne gjengis riktig.

en: The type of list to generate. Each type has a corresponding set of icons available. See List Icon field below.
nb_NO: Type liste som skal genereres. Hver type har et tilsvarende sett med tilgjengelige ikoner. Se listeikonfelt nedenfor.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
nb_NO: Den opplastede filen er ikke en gyldig %s utvidelse.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
nb_NO: Brukernavnet som er tilknyttet din "GoDaddy Email Marketing"-konto.

en: The wrapper tag for the heading of each list item. Heading appears above the text content.
nb_NO: Innpakningskoden for overskriften til hvert listeelement. Overskrift vises over tekstinnholdet.

en: The wrapper tag for the text content of each list item. Text content is right below the list item heading.
nb_NO: Innpakningskoden for tekstinnholdet til hvert listeelement. Tekstinnhold er rett under overskriften på listeelementet.

en: The xml PHP extension is not installed.
nb_NO: Xml PHP-utvidelsen er ikke installert.

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Theme -
nb_NO: Tema -

en: Theme Branding
nb_NO: Tema branding

en: Theme Company Name
nb_NO: Tema selskapsnavn

en: Theme Company URL
nb_NO: Tema selskaps URL

en: Theme Description
nb_NO: Tema beskrivelse

en: Theme Name
nb_NO: Navn på tema

en: Theme Screenshot URL
nb_NO: Tema skjermbilde-URL

en: Themer Layouts
nb_NO: Themer oppsett

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
nb_NO: Det oppstod en feil ved henting av dine lister. Vennligst kontroller dine API fullmakter.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å kontakte AWeber. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error connecting to Brevo. Please try again.
nb_NO: Det oppsto en feil med å abonnere på Mailerjet. Kontoen er ikke lenger tilkoblet.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forøkte å koble til Infusionsoft. %s

en: There was an error retrieveing your lists.
nb_NO: Det oppstod en feil ved innhenting av dine lister.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
nb_NO: Det oppstod en feil ved søking etter kontakt fra Deip. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på AWEber. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på AWeber. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på ActiveCampaign. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Brevo. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppsto en feil med å abonnere på Brevo. Kontoen er ikke lenger tilkoblet.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campaign Monitor.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campaign Monitor. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Campayn. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Constant Contact. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. Error: %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på ConvertKit. Feil: %s

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på ConvertKit. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Drip. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Enormail. %s

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Enormail. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på GetResponse. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på GetResponse. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
nb_NO: En feil oppstod når du forsøkte å abonnere på "GoDaddy Email Marketing". Kontoen er ikke lenger tilkoblet.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Hatchbuck. API-nøkkelen er ugyldig.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Hatchbuck. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Infusionsoft. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Infusionsoft. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mad Mimi. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på MailChimp. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på MailChimp. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to MailPoet. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mailpoet. %s

en: There was an error subscribing to MailerLite.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på MailerLite.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på MailerLite. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Mailerjet. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppsto en feil med å abonnere på Mailerjet. Kontoen er ikke lenger tilkoblet.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mailrelay. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mailrelay. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Mautic. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mautic. %s

en: There was an error subscribing to Mautic. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Mautic. Kontoen er ikke lenger tilkoblet.

en: There was an error subscribing to Ontraport. Code: %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Ontraport. Kode: %s

en: There was an error subscribing to Ontraport. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Ontraport. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på Sendy. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
nb_NO: En feil oppstod når du forsøkte å abonnere på iContact Pro. %s

en: There was an error subscribing to iContact. %s
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på iContact. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere på iContact. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error subscribing.
nb_NO: Det oppstod en feil med påmelding.

en: There was an error subscribing. Groundhogg is not active.
nb_NO: Det oppsto en feil ved påmelding. Groundhogg er ikke aktiv.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere. Mailpoet er ikke installert.

en: There was an error subscribing. Please check the console for possible error message.
nb_NO: Det oppsto en feil ved påmelding. Sjekk konsollen for eventuelle feilmeldinger.

en: There was an error subscribing. Please try again.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere. Vennligst prøv igjen.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
nb_NO: Det oppstod en feil da du forsøkte å abonnere. Kontoen er ikke lenger tilknyttet.

en: There was an error when reading this WXR file
nb_NO: Det oppstod en feil under lesing av denne WXR-filen

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
nb_NO: Det er mye mer også! Les om alt annet i vår <a href="%1$s" target="_blank">oppdateringspost</a> eller <a href="%2$s" target="_blank">endringslogger</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
nb_NO: Det er et fantastisk fellesskap av "Beaver Builders" der ute, og vi ville elske det hvis <em>du</em> kom til oss!

en: These settings allow you to control how this box fits within its parent container.
nb_NO: Med disse innstillingene kan du kontrollere hvordan boksen passer inn i den overordnede beholderen.

en: These settings apply to all direct children of this container.
nb_NO: Disse innstillingene gjelder for alle direkte barn av denne beholderen.

en: These settings contain sensitive code that is not allowed as DISALLOW_UNFILTERED_HTML has been set globally via wp-config.
nb_NO: Disse innstillingene inneholder sensitiv kode som ikke er tillatt ettersom DISALLOW_UNFILTERED_HTML er satt globalt via wp-config.

en: These settings contain sensitive code that is not allowed for your user role (%s).
nb_NO: Disse innstillingene inneholder sensitiv kode som ikke er tillatt for brukerrollen din (%s).

en: These settings have errors. Please correct them before continuing.
nb_NO: Disse innstillingene har feil. Rett dem før du fortsetter.

en: Thin
nb_NO: Tynn

en: Thin Italic
nb_NO: Tynn kursiv

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
nb_NO: Feil: Manglende tjenestetype.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
nb_NO: Dette gjør at du kan legge til innhold over eller i tillegg til bakgrunnsutvalget ovenfor. Plasseringen av innholdsoppsettet kan velges i stilfanen.

en: This applies to all list items, but can be overridden individually.
nb_NO: Dette gjelder alle listeelementer, men kan overstyres individuelt.

en: This applies to all sites on the network.
nb_NO: Dette gjelder alle sidene på nettverket.

en: This applies to the entire Button Group module itself.
nb_NO: Dette gjelder hele knapp gruppe-modulen.

en: This code has errors. We recommend you fix them before saving.
nb_NO: Denne koden inneholder feil. Vi anbefaler at du reparerer dem før du lagrer.

en: This column has visibility rules
nb_NO: Denne kolonnen har synlighetsregler

en: This column has visibility rules.
nb_NO: Denne kolonnen har synlighetsregler.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nb_NO: Dette ser ikke ut til å være en WXR fil, WXR versjonsnummer er ugyldig eller mangler

en: This domain appears to be blocked for kit %s
nb_NO: Domenet ser ut til å være blokkert for sett %s

en: This field is required.
nb_NO: Dette feltet er obligatorisk.

en: This is used as the menu aria attribute for accessibility and label for responsive menus.
nb_NO: Dette brukes som menyen aria attributt for tilgjengelighet og etikett for responsive menyer.

en: This layout has unpublished changes
nb_NO: Dette oppsettet har upubliserte endringer

en: This layout has unpublished changes. If you discard this draft all of your previously unpublished changes will be lost.
nb_NO: Dette oppsettet har upubliserte endringer. Hvis du forkaster utkastet vil alle tidligere upubliserte endringer gå tapt.

en: This module has visibility rules
nb_NO: Denne modulen har synlighetsregler

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
nb_NO: Dette gjelder kun for denne siden: Vennligst besøk Network Admin Settings for å tømmer bufferen for alle sidene i nettverket.

en: This overrides the setting that applies to all list items.
nb_NO: Dette overstyrer innstillingen som gjelder for alle listeelementer.

en: This row has visibility rules
nb_NO: Denne raden har synlighetsregler

en: This setting allows you to show saved layout in the slide.
nb_NO: Denne innstillingen lar deg vise lagret layout i lysbildet.

en: This setting is for the entire background of your slide.
nb_NO: Denne innstillingen er for hele bakgrunnen på lysbildet.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
nb_NO: Denne innstillingen er minimumshøyden av innholdsrullelinjen. Innholdet vil automatisk utvide høyden.

en: This setting is the minimum height of the form. Content will expand the height automatically.
nb_NO: Denne innstillingen er minimumshøyden på skjemaet. Innhold utvider høyden automatisk.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
nb_NO: Denne innstillingen er minimumshøyden av innleggsrullelinjen. Innholdet vil utvide høyden automatisk.

en: This should match the cycle day settings for the selected list's Autoresponder.
nb_NO: Dette bør samsvare med dagsyklusinnstillingene for den valgte listens Autoresponder.

en: This tool applies to caches created by the following:
nb_NO: Dette verktøyet gjelder for hurtigbuffere opprettet av følgende:

en: This tool exports a special data file that can be used by developers to include templates within their themes and plugins.
nb_NO: Dette verktøyet eksporterer en spesiell datafil som kan brukes av utviklere for å inkludere maler innenfor sine temaer og utvidelser.

en: This version of the <strong>Beaver Builder</strong> plugin is not compatible with WordPress Multisite. <a%s>Please upgrade</a> to the Multisite version of this plugin.
nb_NO: Denne versjonen av <strong>Page Builder</strong> utvidelsen er ikke kompatibel med WordPress multisite. <a%s>Vennligst oppgrader</a> til mulitsiteversjonen av denne utvidelsen.

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbs
nb_NO: Miniatyrer

en: Thumbs Button
nb_NO: Miniatyrer-knapp

en: Thumbs Size
nb_NO: Miniatyrstørrelse

en: Time
nb_NO: Tid

en: Time Rail
nb_NO: Tidskinne

en: Time Zone
nb_NO: Tidssone

en: Timer
nb_NO: Tidsur

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title Color
nb_NO: Tittelfarge

en: Title Style
nb_NO: Tittelstil

en: Title Tag
nb_NO: Titteltagg

en: Title Typography
nb_NO: Tittel typografi

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: To identify the custom field.
nb_NO: For å identifisere det tilpassede feltet.

en: Toggle Main Menu
nb_NO: Veksle hovedmeny

en: Toggle Price Button Typography
nb_NO: Veksle mellom skrifttyper på prisknapp

en: Toggle Price Label Color
nb_NO: Veksle mellom farge på prisetikett

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Tooltip
nb_NO: Verktøytips

en: Tooltip Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for verktøytips

en: Tooltip Icon Color
nb_NO: Farge på verktøytipsikon

en: Tooltip Icon Size
nb_NO: Størrelse på verktøytipsikon

en: Tooltip Text Color
nb_NO: Tekstfarge for verktøytips

en: Top
nb_NO: Topp

en: Top Center
nb_NO: Øverst i midten

en: Top Left
nb_NO: Øverst til venstre

en: Top Rated Products
nb_NO: Høyest vurderte produkter

en: Top Ribbon Padding
nb_NO: Utfylling for toppbånd

en: Top Right
nb_NO: Øverst til høyre

en: Top Shape Layer
nb_NO: Topp figur lag

en: Top Spacing
nb_NO: Topp mellomrom

en: Topography
nb_NO: Topografi

en: Total Amount
nb_NO: Totalt beløp

en: Total Units
nb_NO: Total enheter

en: Transform
nb_NO: Transformer

en: Transition
nb_NO: Overgang

en: Transition Direction
nb_NO: Overgangsretning

en: Transition Speed
nb_NO: Overgangshastighet

en: Transition Speed should be less than the Delay value.
nb_NO: Overgangshastighet bør være mindre enn forsinkelsesverdien.

[ctx: Transition type.]
en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Transition value should be lower than Delay value.
nb_NO: Overgangs verdien må være lavere enn forsinkelsesverdien.

en: Triangle
nb_NO: Triangel

en: Try to fix it yourself now
nb_NO: Prøv å fikse det selv nå

en: Twitter Button
nb_NO: Twitter-knapp

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: UI theme, pinned settings etc.
nb_NO: UI tema, låste innstillinger osv.

en: UPDATE UNAVAILABLE!
nb_NO: OPPDATERING UTILGJENGELIG!

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
nb_NO: OPPDATERINGER IKKE TILGJENGELIG! Vennligst abonner eller skriv inn din lisensnøkkel under for å aktivere automatiske oppdateringer.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
nb_NO: OPPDATERINGER UTILGJENGELIG! Abonnementet er aktivt, men dette domenet er deaktivert. Vennligst aktiver dette domenet på din konto for å aktivere automatiske oppdateringer.

en: Ultra-Bold
nb_NO: Ultra fet

en: Ultra-Bold Italic
nb_NO: Ultra fet kursiv

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
nb_NO: Kan ikke koble til "GoDaddy Email Marketing". Kontroller påloggingsinformasjonen.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
nb_NO: Kan ikke koble til Mad Mimi. Vennligst kontroller påloggingsinformasjonen.

en: Unable to find Themer, is it installed and activated?
nb_NO: Finner ikke Themer, er det installert og aktivert?

en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Underline
nb_NO: Understrek

en: Undo/Redo history is currently disabled.
nb_NO: Angre / gjøre om historikken er for øyeblikket deaktivert.

en: Uninstall
nb_NO: Avinstaller

en: Unnamed Menu
nb_NO: Meny uten navn

en: Unordered List (ul)
nb_NO: Uordnet liste (ul)

en: Unrestricted Editing
nb_NO: Ubegrenset redigering

en: Unsigned
nb_NO: Usignert

en: Untitled Preset
nb_NO: Forhåndsinnstilt uten navn

en: Untitled Shape
nb_NO: Figur uten navn

en: Unzip Error: %s
nb_NO: Feil ved utpakking: %s

en: Update Global CSS/JS
nb_NO: Oppdater global CSS/JS

en: Update Theme Code Settings
nb_NO: Oppdater temakodeinnstillinger

en: Updates &amp; Support Subscription
nb_NO: Oppdateringer &amp; støtte abonnement

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but you have no active subscription.
nb_NO: Oppdateringer for Beaver Builder vil ikke fungere siden du ser ut til å ha %1$s aktivert, mens du ikke har et aktivt abonnement.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but your license is for %2$s version.
nb_NO: Oppdateringer for Beaver Builder vil ikke fungere siden du ser ut til å ha %1$s aktivert, mens lisensen din er for versjon %2$s.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %s activated but it is not in your available downloads.
nb_NO: Oppdateringer for Beaver Builder vil ikke fungere da det ser ut til at du har aktivert %s, men det er ikke i dine tilgjengelige nedlastinger.

en: Updates for Themer will not work as you do not have a valid subscription for this plugin.
nb_NO: Oppdateringer for Themer vil ikke fungere siden du ikke har et gyldig abonnement på denne utvidelsen.

en: Upgrade
nb_NO: Oppgrader

[ctx: Upgrade message that displays in the templates tab in lite installs.]
en: Save and reuse your layouts or kick-start your creativity with dozens of professionally designed templates.
nb_NO: Lagre og gjenbruk dine oppsett eller spark igang din kreativitet ved hjelp av dusinvis av profesjonelt designede maler.

en: Upload Date
nb_NO: Opplastningsdato

en: Upload Icon Set
nb_NO: Last opp symbolsett

en: Upload a photo or display one from the media library.
nb_NO: Last opp et bilde eller vis et fra mediebiblioteket.

en: Use Icon for Posts
nb_NO: Bruk symbol for innlegg

en: Use Main Photo
nb_NO: Bruk hovedbilde

en: Use Pagination
nb_NO: Bruk sidenummerering

en: Use Standard Editor
nb_NO: Bruk standard tekstbehandler

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
nb_NO: Bruk en enkel dra-og-slipp bygger for å redigere innholdet på denne siden.

en: Use image filename if left blank
nb_NO: Bruk bildets filnavn om det er tomt

en: Use responsive settings in previews?
nb_NO: Bruk responsive innstillinger i forhåndsvisninger?

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
nb_NO: Bruk "Legg til innhold"-knappen for å åpne innholdspanelet og legge til nye radoppsett, moduler eller widgets.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
nb_NO: Bruk "Maler"-knappen for å velge en ny mal eller legge en til ditt oppsett. Legge til vil sette inn en ny mal på slutten av det eksisterende innholdet på siden.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
nb_NO: Bruk handlingsknappene til å utføre handlinger som å flytte, redigere, duplisere eller slette rader, kolonner og moduler.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
nb_NO: Bruk disse innstillingene for å begrense hvilke funksjoner i byggeren brukere kan få tilgang til.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
nb_NO: Bruk denne innstillingen til å aktivere eller deaktivere maler i byggergrensesnittet.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
nb_NO: Bruk denne innstillingen til å overstyre byggerens kjernemaler med dine maler.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
nb_NO: Bruk denne for å normalisere høyden til dine bokser når de har ulikt antall funksjoner.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
nb_NO: Brukes til å identifisere denne forbindelsen i kontolisten og kan være hva du måtte ønske.

en: User
nb_NO: Bruker

en: User Access
nb_NO: Brukertilgang

en: User Access Settings
nb_NO: Innstillinger for brukertilgang

en: User Capability
nb_NO: Brukerevne

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Username from your Mautic application. Make sure it has `Full system access`. Best practice would be to set up a new user for each external site.
nb_NO: Brukernavn fra din Mautic applikasjon. Pass på at det har full tilgang til systemet. Beste praksis vil være å sette opp en ny bruker for hver ekstern side.

en: Using CDN
nb_NO: Bruker CDN

en: Using Kit
nb_NO: Bruker sett

en: Using license [ %1$s ] to register %2$s
nb_NO: Bruker lisens [%1$s] til å registrere %2$s

en: V4 Compatibility Mode
nb_NO: V4-kompatibilitetsmodus

en: Validate Type
nb_NO: Valider type

en: Validate users with checkbox or in the background.
nb_NO: Valider brukere med avmerkingsboksen eller i bakgrunnen.

en: Validate users with checkbox or in the background.<br />Note: Checkbox and Invisible types use separate API keys.
nb_NO: Valider brukere med avkrysningsboks eller i bakgrunnen.<br />Merk: Avkrysningsboks og usynlige typer bruker separate API-nøkler.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
nb_NO: sekunder

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Vertical Alignment
nb_NO: Loddrett justering

en: Vertical Orientation
nb_NO: Loddrett retning

en: Vertical Padding
nb_NO: Vertikal utfylling

en: Video Description
nb_NO: Video beskrivelse

en: Video Embed Code
nb_NO: Video innebyggskoden

en: Video Link
nb_NO: Videolenke

en: Video Name
nb_NO: Videonavn

en: Video Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde for video

en: Video Type
nb_NO: Videotype

en: Video embed code not specified.
nb_NO: Videoinnbyggingskode er ikke spesifisert.

en: Video not specified. Please select one to display.
nb_NO: Video er ikke spesifisert. Velg en å vise.

en: View
nb_NO: Vis

en: View Knowledge Base
nb_NO: Vis kunnskapsbase

en: View the Knowledge Base
nb_NO: Vis kunnskapsbasen

en: View your shopping cart
nb_NO: Se handlekurven

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Visit Account
nb_NO: Besøk konto

en: Volume
nb_NO: Volum

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
nb_NO: ADVARSEL! Du er i ferd med å slette en global mal som kan være knyttet til andre sider. Vil du virkelig slette denne malen og frakoble den?

en: WP Version
nb_NO: WP versjon

en: WP by default does not limit the amount of revisions.
nb_NO: WP begrenser som standard ikke antall revisjoner.

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
nb_NO: Advarsel! Ved å endre malen vil du erstatte ditt eksisterende oppsett. Vil du virkelig gjøre dette?

en: Watch the Video
nb_NO: Se videoen

en: Waves
nb_NO: Bølger

en: We detected a possible issue here:
nb_NO: Vi oppdaget et mulig problem her:

en: We have detected that a premium version of Beaver Builder plugin is installed but not activated, so you're still using the free version of Beaver Builder.
nb_NO: Vi har oppdaget at en premiumversjon av Beaver Builder utvidelsen er installert, men ikke aktivert, så du bruker fortsatt den gratis versjonen av Beaver Builder.

en: We take pride in offering outstanding support.
nb_NO: Vi er stolte av å tilby enestående brukerstøtte.

en: We will never collect any private data such as IP, email addresses or usernames.
nb_NO: Vi samler aldri privat dato slik som IP, e-postadresser eller brukernavn.

en: We're thrilled to announce Beaver Builder %1$s %2$s. Beaver Builder %1$s brings a number of workflow enhancements.
nb_NO: Vi er glade for å kunngjøre Beaver Builder %1$s %2$s. Beaver Builder %1$s gir en rekke forbedringer av arbeidsflyten.

en: Weight
nb_NO: Vekt

en: Welcome
nb_NO: Velkommen

en: Welcome to Beaver Builder!
nb_NO: Velkommen til Beaver Builder!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
nb_NO: Velkommen! Det ser ut som dette kan være første gangen du bruker byggeren. Har du lyst til å ta en omvisning?

en: We’ve detected that your server does not have the PHP cURL extension installed. Ask your hosting provider to install it so you’ll be able to perform automatic updates without error.
nb_NO: Vi har oppdaget at serveren ikke har PHP cURL forlengelsen installert. Be din vert om å installere det så du kan utføre automatiske oppdateringer uten feil.

en: What kind of info will we collect?
nb_NO: Hva slags info samler vi?

en: What would you like to do?
nb_NO: Hva ønsker du å gjøre?

en: What's New
nb_NO: Hva er nytt

en: What's New in Beaver Builder
nb_NO: Hva er nytt i Beaver Builder

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
nb_NO: Når automatisk avstand er aktivert, vil byggeren automatisk justere margene og utfyllingen i ditt oppsett når brytningspunktet for små enheter er nådd. De fleste brukerne vil ønske å ha denne aktivert.

en: When disabled Font Awesome will NOT be enqueued, even if modules require it.
nb_NO: Når den er deaktivert vil IKKE Font Awesome settes i kø, selv om moduler krever det.

en: When disabled no Google Fonts will be enqueued or available in style options
nb_NO: Når den er deaktivert, vil ikke Google Fonts bli satt i kø eller tilgjengelig i stilalternativer

en: When disabled you will not receive alerts for new posts on the blog
nb_NO: Når deaktivert vil du ikke motta varsler for nye innlegg på bloggen

en: When enabled CSS and JS settings will be available for rows, columns, and modules.
nb_NO: Når aktivert vil innstillinger for CSS og JS være tilgjengelige for rader, kolonner og moduler.

en: When enabled a custom row shapes tab will be added to the Global Settings.
nb_NO: Når den er aktivert, legges en fane for egendefinerte radformer til de globale innstillingene.

en: When enabled, columns assigned 50% width or less are limited to max width 400px when screen width reaches or goes below the small device breakpoint.
nb_NO: Når dette er aktivert, er kolonner som er tildelt 50% bredde eller mindre begrenset til maksimal bredde 400px når skjermbredden når eller går under brytningspunktet for små enheter.

en: When enabled, fields that are empty/blank will not be saved to the database.
nb_NO: Når aktivert, vil ikke feltene som er tomme/blanke lagres til databasen.

en: When typography unit is set to vh/vw this unit will be used to calculate the font size.
nb_NO: Når skrifttype enheter er satt til vh/vm vil denne enheten brukes til å kalkulere skriftstørrelse.

en: Where to display the number in relation to the bar.
nb_NO: Hvor nummeret skal vises i forhold til stolpen.

en: Which modules are used and how many times.
nb_NO: Hvilke moduler som er brukt og hvor mange ganger.

en: White label the Beaver Builder plugin using the settings below.
nb_NO: Gjør Beaver Builder utvidelsen til din egen (white label) ved å bruke innstillingene nedenfor.

en: White label the Beaver Builder theme using the settings below.
nb_NO: Gjør Beaver Builder temaet til ditt eget (white label) ved å bruke innstillingene nedenfor.

en: Wide
nb_NO: Bred

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
nb_NO: Bred er for 1 kolonne rader, kompakt er for fler-kolonne rader.

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Width & Height
nb_NO: Bredde & høyde

[ctx: Width.]
en: Auto
nb_NO: Automatisk

en: WooCommerce Menu Cart
nb_NO: WooCommerce Meny Handlekurv

en: WordPress Colors
nb_NO: WordPress farger

en: WordPress Pattern
nb_NO: WordPress Patterns

en: WordPress Patterns
nb_NO: WordPress mønstre

en: WordPress Widgets
nb_NO: WordPress widgeter

en: Would you like to help us improve %s by sending anonymous usage data?
nb_NO: Vil du hjelpe oss forbedre %s ved å sende anonyme brukerdata?

en: Wrap
nb_NO: Innpakning

en: X Position
nb_NO: X-posisjon

en: Y Offset
nb_NO: Y-forskyvning

en: Y Position
nb_NO: Y-posisjon

en: Yearly
nb_NO: Årlig

en: Yes
nb_NO: Ja

en: Yes Please!
nb_NO: Ja takk!

en: You appear to have the font awesome plugin configured to use svg icons, this currently is incompatible with Beaver Builder. You must switch to a webfont set/kit.
nb_NO: Du ser ut til at du har font awesome utvidelsen konfigurert til å bruke svg ikoner, dette er for tiden uforenlig med Beaver Builder. Du må bytte til et webfontsett.

en: You are logged in successfully!
nb_NO: Du er logget inn!

en: You can activate the premium version on the %s.
nb_NO: Du kan aktivere premiumversjonen av %s.

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
nb_NO: Du kan velge et annet bilde som lysbildet endres til på mobile enheter eller ingen bilder hvis ønskelig.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
nb_NO: Du kan velge emne i e-posten. Standard er "Kontaktskjema innsending".

en: You cannot add <script> or <iframe> tag here.
nb_NO: Du kan ikke legge til<script> eller <iframe> taggen her.

en: You currently have the free Beaver Builder plugin activated, no license is required.
nb_NO: Du har en gratis versjon av Beaver Builder utvidelsen aktivert. Det kreves ingen lisens.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
nb_NO: Du har to versjoner av Beaver Builder aktive på dette nettstedet. Vennligst <a href="%s">deaktivere en</a> før du fortsetter.

en: You do not have permission to view this page.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å se denne siden.

en: You haven't saved any revisions yet. Each time you publish a new revision will be saved here.
nb_NO: Du har ikke enda ikke lagret noen revisjoner. Hver gang du publiserer en ny revisjon blir den lagret her.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact Pro to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
nb_NO: Du må <a%1$s>lage en app</a> i iContact Pro for å få en app ID og passord. Vennligst se<a%2$s>iContact dokumentasjonen</a> for fullstendig instruksjon.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
nb_NO: Du må <a%1$s>lage en app</a> i iContact for å fremskaffe en app ID og passord. Vennligst se<a%2$s>iContact dokumentasjonen</a> for fullstendige instruksjoner.

en: You must accept the Terms and Conditions.
nb_NO: Du må akseptere vilkår og betingelser.

en: You must call the_content in the current theme template in order for Beaver Builder to work on this layout.
nb_NO: Du må innhente «the_content» i gjeldende temamal for at Beaver Builder skal kunne fungere med dette oppsettet.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
nb_NO: Du må registrere en <a%1$s>Utviklerkonto</a> med Constant Contact for å få tak i en API-nøkkel og tilgangstoken. Vennligst se <a%2$s>Få tak i en API-nøkkel</a> for fullstendige instruksjoner.

en: You submitted an invalid license. Non alphanumeric characters found.
nb_NO: Du har lagt inn en ugyldig lisens. Finner ikke-alfanumeriske tegn.

en: YouTube Or Vimeo URL
nb_NO: YouTube eller Vimeo URL

en: YouTube or Vimeo
nb_NO: YouTube eller Vimeo

en: Your API Key can be found in your Brevo account under SMTP & API > API Keys.
nb_NO: API-nøkkelen din finner du i Brevo-kontoen din under SMTP & API > API-nøkler.

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Drip konto under Settings > My User Settings. Eller, du kan klikke på denne <a%s>direktelenken</a>.

en: Your API URL can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
nb_NO: Du kan finne din API url i din ActiveCampaign konto under My Settings > Developer > API.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
nb_NO: Du kan finne din API-nøkkel i din ActiveCampaign konto under My Settings > Developer > API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Campaign Monitor konto under Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Campayn konto under Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Convertkit konto under Account > Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > API & OAuth.
nb_NO: Du kan finne din API-nøkkel i din GetResponse konto under My Account > API & OAuth.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Hatchbuck konto under Account > Account Settings > Web API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Infusionsoft konto under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Mad Mimi konto under Account > Settings &amp; Billing > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din MailChimp konto under Account > Extras > API Keys.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Mailrelay konto under Menu > Settings > API access.

en: Your API key can be found in your Ontraport account.
nb_NO: Du finner din API-nøkkel i din Ontraport-konto.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
nb_NO: Din API-nøkkel fra din "GoDaddy Email Marketing"-konto.

en: Your APP ID can be found in your Ontraport account.
nb_NO: Du finner din app-ID i din Ontraport-konto.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
nb_NO: Du finner din Konto ID i din Drip konto under Settings > Site Setup.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
nb_NO: Du finner din App ID i din kontos URL. For eksempel, hvis URL for din konto er myaccount.infusionsoft.com, ville din App ID vært <strong>myaccount</strong>.

en: Your Company and Profile ID can also be found in the <a%1$s>iContact Pro API settings</a> under Account Information.
nb_NO: Firma og profil-ID ligger også i <a%1$s>iContact Pro API innstillinger</a> under kontoinformasjon.

en: Your Constant Contact API key.
nb_NO: Din Constant Contact API-nøkkel.

en: Your Constant Contact access token.
nb_NO: Din Constant Contact tilgangstoken.

en: Your Message Placeholder
nb_NO: Din melding - plassholder

en: Your changes are saved
nb_NO: Dine endringer er lagret

en: Your email
nb_NO: Din e-post

en: Your iContact Pro Company ID.
nb_NO: Din iContact Pro firma ID.

en: Your iContact Pro Profile ID.
nb_NO: Din iContact Pro profil ID.

en: Your iContact Pro app ID.
nb_NO: Din iContact app ID.

en: Your iContact Pro app password.
nb_NO: Ditt iContact Pro app passord.

en: Your iContact Pro username.
nb_NO: Ditt iContact Pro brukernavn.

en: Your iContact app ID.
nb_NO: Din iContact app ID.

en: Your iContact app password.
nb_NO: Ditt iContact app passord.

en: Your iContact username.
nb_NO: Ditt iContact brukernavn.

en: Your message
nb_NO: Din melding

en: Your name
nb_NO: Ditt navn

en: Your phone
nb_NO: Din telefon

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
nb_NO: Ditt reCAPTCHA nettsted eller hemmelig nøkkel mangler!

en: aside
nb_NO: til side

[ctx: current blog name]
en: Cleared the Beaver Builder cache for blog %s
nb_NO: Tømte sidebyggerens cache for blogg %s

[ctx: current blog name]
en: Rebuilt the theme cache for blog %s
nb_NO: Gjenoppbygde temaets cache for blogg %s

en: documentation
nb_NO: dokumentasjon

en: example@mail.com
nb_NO: eksempel@post.no

en: first_option Price Button Color
nb_NO: first_option prisknappfarge

en: has detected a plugin conflict that is preventing the page from saving.
nb_NO: har oppdaget en utvidelseskonflikt som hindrer siden fra å lagre.

en: http://www.example.com
nb_NO: http://www.eksempel.no

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
nb_NO: http://www.eksempel.no/mitt-bilde.jpg

en: https://www.example.com
nb_NO: https://www.eksempel.no

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: module
nb_NO: modul

en: per Year
nb_NO: per år

en: reCAPTCHA Error:
nb_NO: reCAPTCHA feilmelding:

en: reCAPTCHA Field
nb_NO: reCAPTCHA felt

en: second_option Price Button Color
nb_NO: second_option prisknappfarge

en: section
nb_NO: seksjon

en: updates
nb_NO: oppdateringer
