BB-Plugin - en to sl_SI translation catalogue (2188 entries)

en: "Add to Cart" Button
sl_SI: Gumb 'Dodaj v košarico'

en: "Equalize" sets the columns to have the same height as the largest column.
sl_SI: "Izenači" oziroma nastavi stolpce na enako višino kot najvišji stolpec.

en: "I'm not a robot" checkbox (V2)
sl_SI: "Nisem robot" polje

en: % Comments
sl_SI: % Komentarji

[ctx: %1$s branded builder name. %2$s post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
sl_SI: %1$s je trenutno aktivna za %2$s.

en: %d Audio File Selected
sl_SI: %d Izbrana avdio datoteka

en: %d Audio Files Selected
sl_SI: %d Audio datoteke izbrane

en: %d Photos Selected
sl_SI: %d Slike izbrane

en: %s Settings
sl_SI: %s Nastavitve

en: %s Shape
sl_SI: %s oblika

en: %s Shape Style
sl_SI: %s Slog oblike

[ctx: %s branded builder name.]
en: %s lets you drag and drop your layout on the frontend.
sl_SI: %s vam omogoča, da povlečete in spustite postavitev na sprednji strani.

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
sl_SI: Pretvori v %s

[ctx: %s branded builder name.]
en: Launch %s
sl_SI: Zaženi %s

en: %s custom icon | %s custom icons
sl_SI[0]: Ednina: %s ikona po meri
    
    Množina: %s ikone po meri
    
    Ta množinska oblika se uporablja za številke, kot so: 1, 101, 201
sl_SI[1]: Ta množinska oblika se uporablja za številke, kot so: 2, 102, 202
sl_SI[2]: Ta množinska oblika se uporablja za številke, kot so: 3, 4, 103
sl_SI[3]: Ta množinska oblika se uporablja za številke, kot so: 0, 5, 6

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
sl_SI: %s nazaj

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
sl_SI: %s Modul shranjen

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
sl_SI: %s Shranjena vrstica

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
sl_SI: Postavitev shranjena

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
sl_SI: %s Vzorec

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all %s except...
sl_SI: Ujemanje z vsemi  %s razen...

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all related %s except...
sl_SI: Ujemanje s povezanimi z  %s razen...

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
sl_SI: Od%s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
sl_SI: %s je dodano prednastavitvam!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
sl_SI: %s je že shranjena prednastavitev.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
sl_SI: Kliknite tukaj za urejanje vsebine v tem %s s preprostim graditeljem povleci in spusti.

[ctx: %s post type name.]
en: View %s
sl_SI: Pogled %s

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
sl_SI: Od %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
sl_SI: Nastavitve za %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
sl_SI: Zaženi %s.

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
sl_SI: Če preklopite v način urejevalnika besedila, bo postavitev %1$s onemogočena, dokler je ponovno ne omogočite. Vsi popravki, opravljeni v načinu urejevalnika besedila, se ne bodo izvedli na vaši postavitvi %1$s. Ali želite nadaljevati?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
sl_SI: To je globalno %s. Spremembe se bodo pojavile povsod kjer so nastavljene.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
sl_SI: Uredi %s

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
sl_SI: Kopija %s

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
sl_SI: Vzdevek modula %s že obstaja! Prosimo, poimenujte svoje vzdevke modula, da zagotovite združljivost z Beaver Builder.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
sl_SI: Modul z imenom datoteke %s.php že obstaja! Poimenujte (namespace) datoteke vaših modulov za zagotovitev skladnosti z Beaver Builder.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
sl_SI: %s ni več na voljo

[ctx: %s stands the post type name.]
en: View %s
sl_SI: Poglej kot %s

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
sl_SI: - uporabljeno je bilo vse skladno, vendar tema bb ni aktivna. Če uporabljate večstransko, mora biti bb-tema aktivna na korenskem mestu.

en: 0 Comments
sl_SI: 0 Komentarjev

en: 1 Column
sl_SI: 1 stolpec

en: 1 Comment
sl_SI: 1 komentar

en: 2 Columns
sl_SI: 2 stolpca

en: 3 Columns
sl_SI: 3 stolpci

en: 4 Columns
sl_SI: 4 stolpci

en: 5 Columns
sl_SI: 5 stolpcev

en: 6 Columns
sl_SI: 6 stolpcev

en: <a%1$s>Sign in</a> to get your username and API key. <a%2$s>Signup</a> if you don't have a GoDaddy Email Marketing account.
sl_SI: <a% 1 $ s> Prijavite se </a>, da dobite uporabniško ime in ključ API. <a% 2 $ s> Prijava </a>, če nimate računa GoDaddy Email Marketing.

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
sl_SI: <strong>Opomba</strong>: Te nastavitve veljajo za vse objave in strani.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
sl_SI: CSS in JavaScript datoteka se dinamično generira in predpomni vsakič, ko ustvarite novo postavitev. Včasih je treba predpomnilnik osvežiti, ko spletno mesto preselite na drug strežnik ali posodobite na najnovejšo različico. Če imate kakršne koli težave, poskusite počistiti predpomnilnik s klikom na spodnji gumb.

en: A WYSIWYG text editor.
sl_SI: WYSIWYG tekstovi urejevalnik

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
sl_SI: Razred, ki se bo nanašal na HTML tega stolpca, se mora začeti s črko in vsebovati samo pomišljaje, podčrtaje, črke in številke. Različne razrede med seboj loči s presledki.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
sl_SI: Razred, ki se bo nanašal na HTML tega modula, se mora začeti s črko in vsebovati samo pomišljaje, podčrtaje, črke in številke. Različne razrede loči med seboj s presledki.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
sl_SI: Razred, ki so bo nanašal na HTML te vrstice, se mora začeti s črko in vsebovati samo črke, številke, pomišljaje ali podčrtaje. Različne razrede med seboj ločite s presledki.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
sl_SI: Stranka

en: A comma separated list of tags.
sl_SI: Seznam oznak, ločenih z vejico.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
sl_SI: Oznake

en: A comma-separated list of Product Category IDs to include. Leave blank to include all Product Categories.
sl_SI: Seznam ID-jev kategorij izdelkov, ločenih z vejico, ki jih je treba vključiti. Pustite prazno, da vključite vse kategorije izdelkov.

en: A divider line to separate content.
sl_SI: Vrstica za ločevanje med deli vsebine.

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
sl_SI: Naslov in uvod teksta z možnostjo povezave, ikone in slike.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
sl_SI: Bližnjica brez naslova

en: A label that will applied and used in the UI for easy identification.
sl_SI: Oznaka, ki bo uporabljena in uporabljena v uporabniškem vmesniku za lažje prepoznavanje.

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
sl_SI: Oznaka za identifikacijo tega diapozitiva znotraj zavihka z diapozitivi v nastavitvah vsebinskih diapozitivov.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
sl_SI: Skupina

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
sl_SI: Fotografija, ki bo prikazana, če pride do napake pri nalaganju videa

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
sl_SI: Obrazec

en: A simple call to action button.
sl_SI: Gumb za prepost poziv k akciji

en: A simple list of items.
sl_SI: Preprost seznam predmetov.

en: A simple pricing table generator.
sl_SI: Preprost generator preglednice s cenami

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
sl_SI: Oznake

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
sl_SI: Unikatni ID, ki se bo nanašal na HTML tega stolpca, se mora začeti s črko in vsebovati samo pomišljaje, podčrtaje, črke in številke. Presledki niso dovoljeni.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
sl_SI: Edinstveni ID, ki se bo nanašal na HTML tega modula, se mora začeti s črko in vsebovati samo pomišljaje, podčrtaje, črke in številke. Brez presledkov.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
sl_SI: Unikatni ID, ki se bo nanašal na HTML te vrstice, se mora začeti s črko in vsebovati samo črke, številke, pomišljaje ali podčrtaje. Presledki niso dovoljeni.

en: A unique identifier for the Button Group. This helps in accessibility.
sl_SI: Edinstven identifikator za skupino gumbov. To pomaga pri dostopnosti.

en: A very simple contact form.
sl_SI: Zelo preprost kontaktni obrazec

en: A video from YouTube or Vimeo to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
sl_SI: Videoposnetek iz YouTuba ali Vimea, ki ga bomo uporabili kot ozadje te vrstice. Večina sodobnih brskalnikov podpira to obliko.

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
sl_SI: Video v formatu MP4, ki se uporablja kot ozadje te vrstice. Večina sodobnih brskalnikov podpira to obliko.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
sl_SI: Video v formatu MP4. Večina sodobnih brskalnikov podpira to obliko.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
sl_SI: Video v MP4 za ozadje te vrstice. Večina sodobnih brskalnikov podpira to obliko.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
sl_SI: Videoposnetek v obliki WebM, ki ga želite uporabiti kot nadomestni. Ta oblika je potrebna za podporo brskalnikov, kot sta FireFox in Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
sl_SI: Video v formatu WebM, ki se uporablja kot ozadje te vrstice. Ta oblika je potrebna za podporo brskalnikov, kot sta FireFox in Opera.

en: ACF Block
sl_SI: Blok ACF

en: ACF Blocks
sl_SI: Bloki ACF

en: AND
sl_SI: in

en: API Key
sl_SI: API Ključ

en: API Token
sl_SI: API žeton

en: API Username
sl_SI: API uporabniško ime

en: API should be enabled in your Mautic application.
    					Go to Mautic Configuration / API Settings and set `API enabled` to `Yes`, set `Enable HTTP basic auth` to `Yes` . Save changes.
sl_SI: API mora biti omogočen v vaši aplikaciji Mautic.↵
    → → → → → → → Pojdite v konfiguracijo Mautic / Nastavitve API in nastavite `API enabled` na `Yes`, nastavite `Enable HTTP basic auth` na `Yes` . Shranite spremembe.

en: Above Bar
sl_SI: Nad vrstico

en: Above Content
sl_SI: Nad vsebino

en: Above Heading
sl_SI: Nad naslovom

en: Above Text
sl_SI: Zgornji tekst

en: Above Title
sl_SI: Nadnaslov

en: Accent Color
sl_SI: Barva poudarka

en: Accent Text Color
sl_SI: Barva teksta poudarka

en: Access Token
sl_SI: Dostopni žeton

en: Access Your Design Assets Across All Sites with Assistant Pro
sl_SI: Dostop do sredstev za oblikovanje na vseh spletnih mestih s programom Assistant Pro

en: Accordion
sl_SI: Harmonika

en: Account
sl_SI: Račun

en: Account ID
sl_SI: ID Računa

en: Account Name
sl_SI: Ime računa

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
sl_SI: Napaka: Račun s tem imenom že obstaja.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
sl_SI: Napaka: manjka ime računa.

en: Action
sl_SI: Akcija

en: Actions
sl_SI: Dejanje

en: Active Icon
sl_SI: Aktivna ikona

en: Active Label Background Color
sl_SI: Barva ozadja aktivne oznake

en: Active Label Text Color
sl_SI: Barva besedila aktivne oznake

en: Active!
sl_SI: Aktivno!

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add Account...
sl_SI: Dodaj račun

en: Add Audio Files
sl_SI: Dodaj Audio datoteke

en: Add Button
sl_SI: Dodaj gumb

en: Add Content
sl_SI: Dodaj vsebino

en: Add Field
sl_SI: Dodaj polje

en: Add Icon
sl_SI: Dodaj ikono

en: Add Item
sl_SI: Dodaj element

en: Add List Item
sl_SI: Dodajanje elementa seznama

en: Add More Content
sl_SI: Dodaj premikajočo vsebino

en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

en: Add Photos
sl_SI: Dodaj fotografije

en: Add Pricing Box
sl_SI: Dodaj okence s ceno

en: Add Rows
sl_SI: Dodaj vrstice

en: Add Shape
sl_SI: Dodaj obliko

en: Add Testimonial
sl_SI: Dodaj oceno

en: Add a menu
sl_SI: Dodajte meni

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
sl_SI: Dodajte vrstice z več stolpci, prilagodite razmike, dodajte ozadja in še več, tako da povlečete in spustite postavitve vrstic na stran.

en: Add new builder content using the form below.
sl_SI: Dodaj novo vsebino gradnika z uporabo spodnjega obrazca

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
sl_SI: Dodajte novo vsebino tako, da povlečete in spustite module ali pripomočke v postavitve vrstic ali ustvarite novo postavitev vrstic.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
sl_SI: Dodajte svoje %1$s na %2$s in razširite ljubezen.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
sl_SI: Dodatni moduli: kontaktni obrazec, zavihki, drsnik, cenovna tabela, zemljevid, objave v spletnem dnevniku, obrazec za naročanje, družabne ikone in še veliko več.

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
sl_SI: Dodajanje enostavnih prijavnih obrazcev v postavitev.

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Advanced Gradient
sl_SI: Napreden gradient

en: Advanced Modules
sl_SI: Napredni moduli

en: Advanced Settings
sl_SI: Napredne nastavitve

en: Advanced Spacing
sl_SI: Napredni razmik

en: After
sl_SI: Po

en: After Text
sl_SI: Za besedilom

en: Ajax Result
sl_SI: Rezultat Ajaxa

en: Align
sl_SI: Poravnajte

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

en: All Structured Data fields are required.
sl_SI: Vsa polja strukturiranih podatkov so obvezna.

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
sl_SI: Vse vrstice bodo imele to širino kot privzeto. To lahko spremeniš v nastavitvah za vsako vrstico in nastaviš največjo širino.

en: Allow blocks built with ACF to be used in the builder.
sl_SI: Omogoči uporabo blokov, zgrajenih z ACF, v graditelju.

en: Allow pages to be sortable
sl_SI: Omogočanje razvrščanja strani

en: Allow users to login/out.
sl_SI: Dovoli uporabniku vpis/Izpis

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
sl_SI: Skupaj z dostopom do naše strokovne podporne skupine so vrhunske različice Beaver Builder opremljene z več funkcijami, ki vam prihranijo čas in olajšajo izdelavo spletnih mest!

en: Alpha
sl_SI: Alfa

en: Alpha Feedback
sl_SI: Alpha povratne info

en: Alphabetic (Lower)
sl_SI: Abecedni zapis (nižji)

en: Alphabetic (Upper)
sl_SI: Abecedni zapis (višji)

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Always Visible
sl_SI: Vedno vidno

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
sl_SI: Kampanja

[ctx: An email campaign from your Ontraport account.]
en: Campaign
sl_SI: Kampanja

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
sl_SI: Seznam

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Group
sl_SI: Skupina

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
sl_SI: Seznam

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: Select Tag
sl_SI: Izberite Oznako

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
sl_SI: Seznam

[ctx: An email workflow from your GetDrip account.]
en: Workflow
sl_SI: Potek dela

en: An image must be specified for the Lightbox to work.
sl_SI: Za delovanje Lightboxa mora biti navedena slika.

en: An update is available
sl_SI: Posodobitev je na voljo

en: Animation
sl_SI: Animacija

en: Animation Delay
sl_SI: Zakasnitev animacije

en: Animation Speed
sl_SI: Hitrost animacije

[ctx: Animation style.]
en: Bounce
sl_SI: Poskok

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Down
sl_SI: Odboj navzdol

[ctx: Animation style.]
en: Bounce In
sl_SI: Odbiti v

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Left
sl_SI: Odboj v levo

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Right
sl_SI: Odboj desno

[ctx: Animation style.]
en: Bounce Up
sl_SI: Odboj navzgor

[ctx: Animation style.]
en: Fade
sl_SI: Bledenje

[ctx: Animation style.]
en: Fade Down
sl_SI: Bledenje dol

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
sl_SI: Počasen prehod

[ctx: Animation style.]
en: Fade Left
sl_SI: Bledenje v levo

[ctx: Animation style.]
en: Fade Right
sl_SI: Bledenje desno

[ctx: Animation style.]
en: Fade Up
sl_SI: Bledenje gor

[ctx: Animation style.]
en: Fancy
sl_SI: Modno

[ctx: Animation style.]
en: Flash
sl_SI: Posveti

[ctx: Animation style.]
en: Flip Horizontal
sl_SI: Flip vodoravno

[ctx: Animation style.]
en: Flip Vertical
sl_SI: Flip navpično

[ctx: Animation style.]
en: Jack in the Box
sl_SI: Jack v škatli

[ctx: Animation style.]
en: Jello
sl_SI: Žele

[ctx: Animation style.]
en: Light Speed
sl_SI: Hitrost svetlobe

[ctx: Animation style.]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Animation style.]
en: Pulse
sl_SI: Utripajoče

[ctx: Animation style.]
en: Roll In
sl_SI: Vključi se

[ctx: Animation style.]
en: Rotate
sl_SI: Zavrteti

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Left
sl_SI: Zavrti navzdol levo

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Right
sl_SI: Zavrti navzdol desno

[ctx: Animation style.]
en: Rotate In
sl_SI: Zavrti v

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Left
sl_SI: Zavrti navzgor levo

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Right
sl_SI: Zavrti navzgor desno

[ctx: Animation style.]
en: Rubber Band
sl_SI: Gumijasti trak

[ctx: Animation style.]
en: Shake
sl_SI: Stresi

[ctx: Animation style.]
en: Slide
sl_SI: Zdrseti

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
sl_SI: Pomik dol

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
sl_SI: Pomik v levo

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
sl_SI: Pomik v desno

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
sl_SI: Pomik gor

[ctx: Animation style.]
en: Swing
sl_SI: Zamajaj

[ctx: Animation style.]
en: Wobble
sl_SI: Nestabilnost

[ctx: Animation style.]
en: Zoom
sl_SI: Povečava

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Down
sl_SI: Povečava dol

[ctx: Animation style.]
en: Zoom In
sl_SI: Približaj

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Left
sl_SI: Povečava levo

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Right
sl_SI: Povečava desno

[ctx: Animation style.]
en: Zoom Up
sl_SI: Povečava gor

en: App Password
sl_SI: App Geslo

en: Append New Layout
sl_SI: Dodaj novo postavitev

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Apply Tag
sl_SI: Vstavi oznako

en: Apply padding to all buttons. This can be overridden in the individual button settings.
sl_SI: Uporabite oblazinjenje za vse gumbe. To lahko prekličete v nastavitvah posameznega gumba.

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti ta račun? To bo vplivalo na druge module, ki so z njim povezani.

en: Are you sure?
sl_SI: Si prepričan?

en: Armenian Numerals (Lower)
sl_SI: Armenske številke (male)

en: Armenian Numerals (Upper)
sl_SI: Armenske številke (velike)

en: Arrow Color
sl_SI: Barva puščice

en: Arrows
sl_SI: Puščice

en: Arrows Background Color
sl_SI: Barva ozadja puščic

en: Arrows Background Style
sl_SI: Stil ozadja puščic

en: Arrows Color
sl_SI: Barva puščic

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
sl_SI: Ko dodate kategorije izdelkov v prostor WooCommerce Products, bo vsaka kategorija dobila unikaten ID. Te lahko najdete tako, da preletite kategorije v prostoru s kategorijami v Products. Lahko pa najdete iD tudi tako, da pogledate v URL, ki je prikazan v vašem brskalniku - ID je edina številka v URL.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
sl_SI: Ko dodate kategorije izdelkov v prostor WooCommerce Products, bo vsaka kategorija dobila unikaten slug, ki ga lahko uredite ali dodate sami. Sluge lahko najdete  v prostoru s kategorijami v Products. Več jih lahko dodate tako, da jih ločite z vejicami.

en: As you add product tags in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Tags area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
sl_SI: Ko v območju WooCommerce Products dodajate oznake izdelkov, bo vsakemu dodeljen edinstven slug, lahko pa ga tudi uredite in dodate svojega. Te oznake so na voljo v območju Tags (Oznake) v razdelku WooCommerce Products (Izdelki WooCommerce). Tu jih lahko dodate več, ločenih z vejico.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
sl_SI: Ko dodate izdelke v prostor z WooCommerce Products bo vsak izdelek dobil svoj unikaten ID. Ta unikaten ID lahko najdete tako, da obiščete prostor z izdelki in preletite izdelek. Unikatni ID je prvi med značilnostmi in tukaj jih lahko dodate več tako, da jih ločite z vejicami.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
sl_SI: Ko dodate izdelke v prostor z WooCommerce Products bo vsak izdelek dobil svoj unikaten ID. Ta unikaten ID lahko najdete tako, da obiščete prostor z izdelki in preletite izdelek. Unikatni ID je prvi med značilnostmi.

en: Ascending
sl_SI: Naraščajoče

en: Aspect Ratio
sl_SI: Razmerje aspektov

en: Assets
sl_SI: Sredstva

en: Attachment
sl_SI: Priponka

en: Audio File Selected
sl_SI: Audio File izbrani

en: Audio Files Selected
sl_SI: Audio Files izbrani

en: Audio Type
sl_SI: Audo tip

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Authorization Code
sl_SI: Avtorizacijska koda

en: Authors
sl_SI: Avtorji

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Auto Gradient
sl_SI: Samodejni gradient

en: Auto Play
sl_SI: Samodejno predvajanje

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
sl_SI: Nastavitev avtomatsko bo omogočila, da se prekrivanje prilagodi dolžini teksta vsebine. Ob izbiri 100% se bo prekrivna plast prilagodila zgornjemu in spodnjemu robu diapozitiva.

en: Autoselect Parent
sl_SI: Samodejno označi Parent

en: Available Downloads
sl_SI: Prenosi na voljo

en: Background
sl_SI: Barva ozadja

en: Background Animation
sl_SI: Animacija ozadja

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background Embedded Code
sl_SI: Vdelana koda za ozadje

en: Background Gradient
sl_SI: Gradient ozadja

en: Background Height
sl_SI: Višina ozadja

en: Background Hover Color
sl_SI: Barva ozadja pri preletu

en: Background Hover Gradient
sl_SI: Gradient ozadja pri preklopu

en: Background Layout
sl_SI: Postavitev ozadja

en: Background Overlay
sl_SI: Prekrivanje ozadja

en: Background Parallax
sl_SI: Parallax ozadje

en: Background Photo
sl_SI: Fotografija ozadja

en: Background Slideshow
sl_SI: Diaprojekcija v ozadju

en: Background Style
sl_SI: Stil ozadja

en: Background Video
sl_SI: Video v ozadju

en: Background Video Code
sl_SI: Koda videa v ozadju

[ctx: Background height.]
en: Auto
sl_SI: Avtomatsko

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
sl_SI: Horizontalno

[ctx: Background repeat.]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
sl_SI: Naslov

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

[ctx: Background scale.]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Background type.]
en: Color
sl_SI: Barva

[ctx: Background type.]
en: Embedded Code
sl_SI: Vdelana koda

[ctx: Background type.]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Background type.]
en: Photo
sl_SI: Fotografija

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
sl_SI: Diaprojekcija

en: Backgrounds
sl_SI: Ozadja

en: Bar Background Color
sl_SI: Barva ozadja vrstice

en: Bar Foreground Color
sl_SI: Barva barskega ozadja

en: Bar Height
sl_SI: Višina ločnika

en: Bar Styles
sl_SI: Stili barov

en: Bars
sl_SI: Vrstice

en: Bars Counter
sl_SI: Števec vrstic

en: Base Font Size
sl_SI: Velikost osnovne pisave

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Basic Modules
sl_SI: Osnovni moduli

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
sl_SI: Za dostop do posodobitev in novih funkcij dodajte licenčni ključ.

en: Beautiful pre-made layout templates.
sl_SI: Lepe vnaprej izdelane predloge postavitev.

en: Beaver Builder (Lite version)
sl_SI: Graditelj Beaver (različica Lite)

en: Beaver Builder Plugin
sl_SI: Beaver Builder Vtičnik

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to enable remote updates.
sl_SI: Beaver Builder je aktiviran. <a%s>Kliknite tukaj</a> za omogočene posodobitve na daljavo.

en: Beaver Builder activated! <a%s>Click here</a> to get started.
sl_SI: Page Builder aktiviran! <a%s>Klikni tukaj</a> za začetek

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
sl_SI: Beaver Builder je ujel sledečo JavaScript napako. Če Beaver Builder ne funkcionira kot pričakovano, je po vsej verjetnosti razlog ta napaka. Rešite napako z deaktivacijo vseh pluginov in testiranjem Beaver Builderja med ponovno aktivacijo posameznih pluginov, da preverite, če je težava povezana z drugimi plugini.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
sl_SI: Beaver Builder morda ne deluje pravilno, saj nima dovoljenja za pisanje datotek v imenik za nalaganje WordPress na vašem strežniku. Pred nadaljevanjem posodobite dovoljenja za imenik za nalaganje WordPressa ali se za pomoč obrnite na gostitelja.

en: Beaver Builder updates issue!!
sl_SI: Izdaja posodobitev Beaver Builder !!

en: Before
sl_SI: Pred

en: Before Text
sl_SI: Pred besedilom

en: Below Bar
sl_SI: Pod vrstico

en: Below Heading
sl_SI: Pod naslovom

en: Below Photo
sl_SI: Pod fotografijo

en: Below Row
sl_SI: Pod vrstico

en: Below Text
sl_SI: Pod tekstom

en: Best Selling Products
sl_SI: Najbolj prodajani izdelki

en: Beta Feedback
sl_SI: Beta povratne informacije

en: BigCommerce Products
sl_SI: BigCommerce Produkti

en: Billing Option 1
sl_SI: Možnost zaračunavanja 1

en: Billing Option 2
sl_SI: Možnost zaračunavanja 2

en: Binary
sl_SI: Binarni

en: Blank
sl_SI: Prazno

en: Blinds
sl_SI: žaluzije

en: Blur
sl_SI: Zameglitev

en: Bold
sl_SI: Krepko

en: Bold Italic
sl_SI: Odebeljeno italic

en: Border
sl_SI: Rob

en: Border Around List
sl_SI: Meja okoli seznama

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Border Hover
sl_SI: Premikanje meje

en: Border Hover Color
sl_SI: Barva mejne črte ob preletu

en: Border Size
sl_SI: Velikost obrobe

en: Border Style
sl_SI: Stil obrobe

en: Border Type
sl_SI: Vrsta meje

en: Border Width
sl_SI: Širina obrobe

[ctx: Border size.]
en: Large
sl_SI: Veliko

[ctx: Border size.]
en: Medium
sl_SI: Srednje

[ctx: Border size.]
en: Small
sl_SI: Majhno

[ctx: Border type.]
en: Dashed
sl_SI: Prekinjena

[ctx: Border type.]
en: Dotted
sl_SI: Pike

[ctx: Border type.]
en: Double
sl_SI: Dvojna

[ctx: Border type.]
en: Solid
sl_SI: Neprekinjena

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: Bottom Center
sl_SI: Spodaj sredinsko

en: Bottom Left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom Right
sl_SI: Spodaj desno

en: Bottom Shape Layer
sl_SI: Oblika spodnjega Layerja

en: Box Color
sl_SI: Barva škatle

en: Box Shadow
sl_SI: Senca

en: Box Top Margin
sl_SI: Zgornja meja okenca

en: Boxes
sl_SI: Okenca

en: Boxes Grow
sl_SI: Naraščajoča okenca

en: Breakpoint
sl_SI: Točka preloma

en: Build your own custom modules.
sl_SI: Izdelaj svoje module po meri

en: Builder
sl_SI: Gradnik

en: Builder Access
sl_SI: Gradnikov dostop

en: Builder Admin
sl_SI: Builder admin

en: Builder Settings
sl_SI: Nastavitve gradnika

en: Builder UI
sl_SI: Uporabniški vmesnik graditelja

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button Align
sl_SI: Poravnava gumba

en: Button Background
sl_SI: Ozadje gumba

en: Button Background Animation
sl_SI: Animacija ozadja gumba

en: Button Background Color
sl_SI: Gumb za barve ozadja

en: Button Background Hover Color
sl_SI: Ozadje gumba ob preletu

en: Button Background Style
sl_SI: Stil ozadja gumba

en: Button Border
sl_SI: Obroba gumba

en: Button Border Hover Color
sl_SI: Barva mejne črte gumba ob preletu

en: Button Group
sl_SI: Skupina gumbov

en: Button Group Label
sl_SI: Oznaka za skupino gumbov

en: Button Icon
sl_SI: Ikona gumba

en: Button Icon Position
sl_SI: Pozicija ikone v gumbu

en: Button Icon Visibility
sl_SI: Vidnost ikone gumba

en: Button Link
sl_SI: Povezava gumba

en: Button Only
sl_SI: Samo gumb

en: Button Padding
sl_SI: Padding gumba

en: Button Spacing
sl_SI: Razmik med gumbi

en: Button Style
sl_SI: Stil gumba

en: Button Text
sl_SI: Tekst gumba

en: Button Text Color
sl_SI: Barva besedila gumba

en: Button Text Hover Color
sl_SI: Barva besedila gumba ob  preletu

en: Button Typography
sl_SI: Pisava gumba

en: Button URL
sl_SI: URL gumba

en: Button Width
sl_SI: Širina gumba

en: Buttons
sl_SI: Gumbi

en: Buy Now
sl_SI: Kupite

en: CSS Class
sl_SI: CSS razred

en: CSS Selector
sl_SI: Selektor CSS

en: Cache
sl_SI: Predpomnilnik

en: Cache Clearing Tool
sl_SI: Orodje za brisanje predpomnilnika

en: Call to Action
sl_SI: Poziv k dejanju

[ctx: Call to action.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Callout
sl_SI: Poziv

en: Cancel
sl_SI: Razveljavi

en: Caption
sl_SI: Pripis

en: Caption Button
sl_SI: Gumb pripisa

en: Caption Typography
sl_SI: Pisava napisov

en: Carousel Item
sl_SI: Postavka vrtiljak

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Cart Icon
sl_SI: Ikona košarice

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Category ID
sl_SI: ID kategorije

en: Category Slug
sl_SI: Slug kategorije

en: Center
sl_SI: Na sredini

en: Center Bottom
sl_SI: Spodaj na sredini

en: Center Center
sl_SI: Sredinsko sredina

en: Center Left
sl_SI: Sredinsko levo

en: Center Right
sl_SI: Sredinsko desno

en: Center Top
sl_SI: Zgoraj na sredini

en: Centered + Inline Logo
sl_SI: Sredinski + vrstični logotip

en: Change Template
sl_SI: Zamenjaj predlogo

en: Change Templates
sl_SI: Sprememba predlog

en: Change UI Brightness
sl_SI: Spremeni svetlost UI

en: Changes Discarded
sl_SI: Spremembe zavržene

en: Changes being published
sl_SI: Spremembe so shranjene

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
sl_SI: S kljukico izberi tiste module, ki jih želiš omogočiti.

en: Checkout
sl_SI: Zaključi nakupovanje

en: Child Column
sl_SI: Otroški stolpec

en: Choose Another Photo
sl_SI: Izberite drugo fotografijo

en: Choose a Template
sl_SI: Izberi predlogo

en: Choose...
sl_SI: Izberi …

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
sl_SI: Če izbereš 'ne', se bo privzeti naslov teme za stran kot vrsto objave skril. V tem primeru bo potrebno vnesti tudi nekaj osnovnega CSS za delovanje.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
sl_SI: Če izberete da, bo prvi element privzeto razširjen.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
sl_SI: Ob izbiri 'ja' bo odprt samo en element. Ob izbiri 'ne bo odprtih več elementov hkrati.

en: Circle
sl_SI: Krog

en: Circle ( &cir; )
sl_SI: Krog ( &cir; )

en: Circle Background Color
sl_SI: Barva ozadja kroga

en: Circle Bar Styles
sl_SI: Stili krožnega bara

en: Circle Counter
sl_SI: Krožni števec

en: Circle Foreground Color
sl_SI: Barvni krog ospredja

en: Circle Size
sl_SI: Velikost kroga

en: Circle Stroke Size
sl_SI: Velikost krožnega udarca

en: Circle Styles
sl_SI: Stil kroga

en: Class
sl_SI: Razred

en: Clear Cache
sl_SI: Počisti Cache

en: Cleared the Beaver Builder cache
sl_SI: Počistil je predpomnilnik Beaver Builder

en: Click Action
sl_SI: Dejanje klika

en: Click Here
sl_SI: Kliknite tukaj

[ctx: Click action type.]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Click action.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
sl_SI: S klikom na spodnji gumb se bo odstranil plugin gradnika strani in izbrisale vse datoteke, povezane z njim. Če ne želiš izbrisati datotek, lahko odstraniš ali deaktiviraš Beaver Builder na strani s plugini.

en: Clip Contents
sl_SI: Vsebina izrezka

en: Clip Within Container
sl_SI: Posnetek znotraj okvirja

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close All Tabs
sl_SI: Zapri vse zavihke

en: Close Button
sl_SI: Gumb za zapreti

en: Collage
sl_SI: Kolaž

en: Collapse All
sl_SI: Zlom vsega

en: Collapse Inactive
sl_SI: Zložljivost ni na voljo

en: Colon
sl_SI: Kloniraj

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color Fill
sl_SI: Barvno polnilo

en: Color Picker
sl_SI: Izbiralec barv

en: Color Presets
sl_SI: Barvne prednastavitve

[ctx: Color.]
en: Dark
sl_SI: Temno

[ctx: Color.]
en: Light
sl_SI: Svetla

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Column
sl_SI: Stolpec

en: Column Added
sl_SI: Stolpec dodan

en: Column Deleted
sl_SI: Stolpec je izbrisan

en: Column Duplicated
sl_SI: Stolpec podvojen

en: Column Edited
sl_SI: Stolpec urejen

en: Column Group
sl_SI: Skupina stolpcev

en: Column Height
sl_SI: Višina stolpca

en: Column Moved
sl_SI: Stolpec premaknjen

en: Column Resized
sl_SI: Spremenjena velikost stolpca

en: Column Settings
sl_SI: Nastavitve stolpca

en: Column Template Added
sl_SI: Predloga je bila dodana

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Columns Added
sl_SI: Stolpci so dodani

en: Columns Resized
sl_SI: Spremenjena velikost stolpcev

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
sl_SI: Pojdite na spletno stran Beaver Builder domače strani, kjer lahko izveste več o tem, kaj vam lahko ponudijo naše premium funkcije!

en: Comment Count
sl_SI: Število komentarjev

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Compact
sl_SI: Kompaktno

en: Company ID
sl_SI: Identiteta podjetja

en: Compare
sl_SI: Primerjaj

en: Concave
sl_SI: Konkavno

en: Connect
sl_SI: Poveži

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
sl_SI: Napaka: Manjkajoči podatki o storitvah.

en: Contact Form
sl_SI: Kontaktni obrazec

en: Contact Form Submission
sl_SI: Oddaja kontaktnega obrazca

en: Contact Support
sl_SI: Kontakt podpore

en: Contact Support URL
sl_SI: Obrnite se na podporni URL

en: Contact Support for more information.
sl_SI: Za več informacij se obrnite na podporo.

en: Container Element
sl_SI: Vsebina elementa

en: Container Padding
sl_SI: Obloge za zabojnike

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content Background Color
sl_SI: Barva ozadja vsebine

en: Content Color
sl_SI: Barva vsebine

en: Content Layout
sl_SI: Postavitev vsebine

en: Content Length
sl_SI: Dolžina vsebine

en: Content Pages
sl_SI: Vsebinske strani

en: Content Slider
sl_SI: Vsebinski diapozitiv

en: Content Source
sl_SI: Vir vsebine

en: Content Style
sl_SI: Slog vsebine

en: Content Text Color
sl_SI: Barva besedila vsebine

en: Content Type
sl_SI: Tip vsebine

en: Content Typography
sl_SI: Pisava vsebine

en: Content URL
sl_SI: URL vsebine

en: Content Width
sl_SI: Širina vsebine

en: Content not rendered while builder is active
sl_SI: Vsebina se ne prikaže, ko je graditelj aktiven

[ctx: Content type.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Content:
sl_SI: Vsebina:

en: Continue Editing
sl_SI: Nadaljuj z urejanjem

en: Control Bar
sl_SI: Nadzorna vrstica

en: Control Bar Buttons
sl_SI: Gumbi nadzorne vrstice

en: Control Bar Overlay
sl_SI: Prekrivanje nadzorne vrstice

en: Controls
sl_SI: Upravljalniki

en: Copied!
sl_SI: Kopirano!

en: Copy %s Settings
sl_SI: Kopiraj %s nastavitve

en: Copy Column Settings
sl_SI: Kopiranje nastavitev stolpcev

en: Copy Row Settings
sl_SI: Kopiraj nastavitve vrstic

en: Copy the errors you find there and submit them with your %s. It saves us having to ask you that as a second step.
sl_SI: Kopirajte napake, ki jih najdete, in jih pošljite skupaj z %s. Tako nam ne bo treba v drugem koraku spraševati o tem.

en: Copy this unique URL and send it to support as directed.
sl_SI: Kopirajte ta edinstven URL in ga pošljite v podporo po navodilih.

en: Could not locate changelog.txt
sl_SI: Ni bilo mogoče najti changelog.txt

en: Countdown
sl_SI: Odštevanje

en: Create Gallery
sl_SI: Ustvari galerijo

en: Crop
sl_SI: Obreži

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
sl_SI: Če izberete 'ne' pri nastavitve obrezave, bo višina slik iz diaprojekcije taka, kot ste določili, širina pa se bo prilagodila proporcionalno. Če izberete 'ja', se bodo slike prilagodile vsem robovom vsebinskega prostora tako, da bodo slike obrezane levo in desno, višina pa bo taka, kot ste določili.

en: Current Page
sl_SI: Trenutna stran

en: Current URL
sl_SI: Trenutni URL

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
sl_SI: Trenutno urejam %s

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Content
sl_SI: Vsebina po meri

en: Custom Field
sl_SI: Polje po meri

en: Custom Field Filter
sl_SI: Filter za polja po meri

en: Custom Icons
sl_SI: Ikone po meri

en: Custom Position
sl_SI: Poljubna Pozicija

en: Custom Query
sl_SI: Poizvedba po meri

en: Custom Row Shapes
sl_SI: Oblike vrstic po meri

en: Custom URL
sl_SI: URL po meri

en: Custom Width
sl_SI: Širina po meri

en: Custom field key.
sl_SI: Ključ polja po meri.

en: Custom field type.
sl_SI: Vrsta polja po meri.

en: Custom field value.
sl_SI: Vrednost polja po meri.

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

[ctx: Custom post type label.]
en: All
sl_SI: Vse

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
sl_SI: Uredi

[ctx: Custom post type label.]
en: New
sl_SI: Novo

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
sl_SI: V smeteh ni ničesar

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
sl_SI: Nič najdeno.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
sl_SI: Nadrejeno:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
sl_SI: Išči

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
sl_SI: Predloga

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
sl_SI: Predloge

[ctx: Custom post type label.]
en: View
sl_SI: Pogled

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: %s Categories
sl_SI: %s Kategorije

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
sl_SI: Vse kategorije

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
sl_SI: Kategorija

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
sl_SI: Uredi kategorijo

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
sl_SI: Novo ime kategorije

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
sl_SI: Nadrejena kategorija

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
sl_SI: Narejena kategorija:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
sl_SI: Išči kategorije

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
sl_SI: Tip

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
sl_SI: Posodobi kategorijo

en: Customize Theme
sl_SI: Prilagodi temo

en: Dark
sl_SI: Temno

en: Dashed
sl_SI: Črtkano

[ctx: Data export section title.]
en: No %s Found
sl_SI: Ni %s najdeno

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date Format
sl_SI: Format datuma

en: Date Last Modified
sl_SI: Datum zadnje spremembe

en: Date Time
sl_SI: Datum in ura

en: Day
sl_SI: Dan

[ctx: Day of autoresponder cycle.]
en: Cycle Day
sl_SI: Dan kolesarjenja

en: Days
sl_SI: Dnevi

en: Deactivated
sl_SI: Deaktivirano

en: Deactivated!
sl_SI: Deaktivirano!

en: Debug Mode
sl_SI: Način za odpravljanje napak

en: Debug Mode Enabled
sl_SI: Način za razhroščevanje omogočen

en: Decimal
sl_SI: Decimalna številka

en: Decoration
sl_SI: Dekoracija

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Feature Icon
sl_SI: Privzeta ikona funkcije

en: Default Page Heading
sl_SI: Privzeti naslov strani

en: Default Row Content Width
sl_SI: Privzeta širina vrstice z vsebino

en: Default Row Width
sl_SI: Privzeta širina vrstice

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
sl_SI: Nekategorizirano

en: Delay
sl_SI: Zamik

en: Delay should be greater than the Transition Speed.
sl_SI: Zamuda mora biti večja od hitrosti prehoda.

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: Description
sl_SI: Opis

en: Deselect All
sl_SI: Prekliči izbor

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
sl_SI: Podrobnosti so prikazane zgoraj. Uvoznik bo zdaj poskusil znova z drugim razčlenjevalnikom ...

en: Dev Feedback
sl_SI: Povratne info razvijalca

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Disable All Templates
sl_SI: Onemogoči vse predloge

en: Disable Debug Mode
sl_SI: Onemogoči način za odpravljanje napak

en: Disable Right-Click
sl_SI: Onemogoči desni klik

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disables the iframe UI for accurate responsive editing. May cause issues with legacy add-ons.
sl_SI: Onemogoči uporabniški vmesnik iframe za natančno odzivno urejanje. Lahko povzroči težave s starejšimi dodatki.

en: Disc ( &#9679; )
sl_SI: Disk ( &#9679; )

en: Discard
sl_SI: Zavrzi

en: Discard Changes and Exit
sl_SI: Zavrzi spremembe in izhod

en: Discard changes and exit
sl_SI: Ob izhodu zavrzi spremembe

en: Display
sl_SI: Prikaži

en: Display Type
sl_SI: Vrsta zaslona

en: Display a Google map.
sl_SI: Prikaži Google zemljevid

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
sl_SI: Prikaži WordPress stransko vrstico, ki je bila registrirana s strani trenutne teme.

en: Display a WordPress widget.
sl_SI: Prikaži WordPress widget

en: Display a carousel of your WordPress posts.
sl_SI: Prikažite vrtiljak objav v WordPressu.

en: Display a collapsible accordion of items.
sl_SI: Prikaži zložljivo harmoniko elementov

en: Display a collection of tabbed content.
sl_SI: Prikaže kolekcijo zavihkov z vsebino.

en: Display a grid of your WordPress posts.
sl_SI: Prikaži mrežo mojih WordPress člankov

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
sl_SI: Prikaži skupino povezanih Font Awesome ikon

en: Display a heading, subheading and a button.
sl_SI: Prikaži naslov, podnaslov in gumb

en: Display a slider of your WordPress posts.
sl_SI: Prikažite drsnik svojih objav na WordPressu.

en: Display a title/page heading.
sl_SI: Prikažite naslov naslov / stran.

en: Display an ACF block.
sl_SI: Prikaži blok ACF.

en: Display an icon and optional title.
sl_SI: Prikaži ikono in opcijski naslov

en: Display multiple photos in a gallery view.
sl_SI: Prikaži več fotografij v galeriji

en: Display multiple photos in a slideshow view.
sl_SI: Prikaži več fotografij v diaprojekciji

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
sl_SI: Prikaži produkt ali kategorije iz vaše WooCommerce trgovine.

en: Display raw HTML code.
sl_SI: Prikaži surovo HTML kodo

en: Display results below via Ajax
sl_SI: Prikaži rezultate spodaj prek Ajaxa

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
sl_SI: Prikazuje več diapozitivov s poljubnim naslovom in poziv k dejanju.

en: Displays social buttons.
sl_SI: Prikaže socialne medije

en: Displays the BigCommerce product gallery.
sl_SI: Prikaže galerijo izdelkov BigCommerce.

en: Do you really want to delete this column?
sl_SI: Ali prepričani, da  želite izbrisati ta stolpec?

en: Do you really want to delete this item?
sl_SI: Res želiš izbrisati?

en: Do you really want to delete this module?
sl_SI: Res želiš izbrisati ta modul?

en: Do you really want to delete this row?
sl_SI: Res želiš izbrisati to vrstico?

en: Do you really want to delete this template?
sl_SI: Ali res želite izbrisati to predlogo?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
sl_SI: Ali res želite zavreči te spremembe? Vse spremembe, ki niso objavljene, bodo izgubljene.

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Does not equal
sl_SI: Ni enako

en: Done
sl_SI: V redu

en: Dot Color
sl_SI: Barva pike

en: Dots
sl_SI: Pike

en: Dotted
sl_SI: Pikčasto

en: Double
sl_SI: Dvojne črte

en: Draft Created
sl_SI: Osnutek je ustvarjen

en: Drop a row layout or module to get started!
sl_SI: Spustite postavitev vrstice ali modul, da začnete!

en: Drop us a line today for a free quote!
sl_SI: Pošljite nam povpraševanje še danes!

en: Dropdown Background Color
sl_SI: Barva ozadja padajočega okna

en: Dropdown Border
sl_SI: Spustna obroba

en: Dropdown Border Hover Color
sl_SI: Barva obrobe spustnega menija

en: Dropdown Link Padding
sl_SI: Spustne povezave polnila

en: Dropdown Padding
sl_SI: Izpadno polje polnila

en: Dropdown Shadow
sl_SI: Padajoča senca

en: Dropdown Typography
sl_SI: Tipografija spustnega menija

en: Dropdowns
sl_SI: Spustna mesta

en: DuoTone Icon Primary Color
sl_SI: DuoTone primarna barva ikone

en: DuoTone Icon Secondary Color
sl_SI: DuoTone sekundarna barva ikone

en: DuoTone Primary Color
sl_SI: DuoTone Primarna barva

en: DuoTone Secondary Color
sl_SI: DuoTone Sekundarna barva

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Duplicate %1$s with %2$s
sl_SI: Podvoji %1$s z %2$s

en: Duplicate %s
sl_SI: Duplikat %s

en: Duplicate Layout
sl_SI: Podvoji postavitev

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
sl_SI: Podvojena postavitev

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
sl_SI: NAPAKA! Nismo se mogli povezati s strežnikom za posodobitve. Če težava ni odpravljena, se obrnite na gostitelja in jim sporočite, da se vaše spletno mesto ne more povezati z updates.wpbeaverbuilder.com.

en: Edit
sl_SI: Uredi predlogo postavitve

en: Edit Content
sl_SI: Uredi vsebino

en: Edit Gallery
sl_SI: Uredi galerijo

en: Edit Playlist
sl_SI: Uredi predvajalni seznam

en: Edited
sl_SI: Urejeno

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email Address
sl_SI: Email

en: Email Field
sl_SI: E-pošta

en: Email Field Placeholder
sl_SI: Prostor za email

en: Email Field Text
sl_SI: Tekstovno polje za Email

en: Email Subject
sl_SI: Email zadeva

en: Email address (%1$s) already exists and subscribed to the list (%2$s).
sl_SI: E-poštni naslov (%1$s) že obstaja in je naročen na seznam (%2$s).

en: Embed
sl_SI: Vdelaj

en: Embed URL
sl_SI: Vstavljanje URL

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Enable All Templates
sl_SI: Omogoči vse predloge

en: Enable Audio
sl_SI: Omogoči Audio

en: Enable Author Link
sl_SI: Omogočite povezavo z avtorjem

en: Enable Code Settings
sl_SI: Omogočanje nastavitev kod

en: Enable Column Max Width
sl_SI: Omogoči največjo širino stolpca

en: Enable Contact Support
sl_SI: Omogoči kontakt podpore

en: Enable Core Templates Only
sl_SI: Omogoči samo ključne predloge

en: Enable Debug Mode
sl_SI: Omogoči način za odpravljanje napak

en: Enable Dual Billing?
sl_SI: Želite omogočiti dvojno zaračunavanje?

en: Enable Font Awesome PRO icons.
sl_SI: Omogoči Font Awesome PRO icons.

en: Enable Help Button
sl_SI: Omogoči gumb za pomoč

en: Enable Help Tour
sl_SI: Omogoči ogled pomoči

en: Enable Help Video
sl_SI: Omogoči video za pomoč

en: Enable Knowledge Base
sl_SI: Omogoči bazo znanja

en: Enable Structured Data?
sl_SI: Želite omogočiti strukturirane podatke?

en: Enable Templates
sl_SI: Omogoči predloge

en: Enable User Templates Only
sl_SI: Omogoči samo predloge uporabnika

en: Enable Video in Mobile
sl_SI: Omogoči video na mobilnih napravah

en: Enable or disable icon sets using the options below or upload a custom icon set. Instructions on how to generate your own custom icon sets can be read %s.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite nabore ikon s spodnjimi možnostmi ali naložite niz ikon po meri. Navodila za ustvarjanje lastnih ikon po meri lahko preberete %s.

en: Enable proxy cache clearing
sl_SI: Omogoči čiščenje predpomnilnika proxyja

en: Enable the Cache Clearing Tool
sl_SI: Omogoči orodje za čiščenje predpomnilnika

en: Enable the following setting to clear the caches created by any of these caching plugins. If enabled, cache clearing occurs when layouts and templates are saved and when WordPress finishes updating plugins and themes. This setting also defines the DONOTCACHEPAGE constant, which is respected by most cache plugins, to keep the page from being cached when the %s editor is active.
sl_SI: Omogočite naslednjo nastavitev, da počistite predpomnilnike, ustvarjene s katerim koli od teh predpomnilnikov. Če je omogočeno, se čiščenje predpomnilnika zgodi, ko so postavitve in predloge shranjene in ko WordPress konča posodabljanje vtičnikov in tem. Ta nastavitev določa tudi konstanto DONOTCACHEPAGE, ki jo spoštuje večina vtičnikov predpomnilnika, da se stran ne predpomni, ko je urejevalnik %s aktiven.

en: Enabled
sl_SI: Omočeno

en: Enabled Modules
sl_SI: Omogoči module

en: Enabling the prerelease channel will enable updates for all Beaver Builder products.
sl_SI: Če omogočite kanal za predizdajo, bodo omogočene posodobitve za vse izdelke Beaver Builder.

en: Enabling this setting displays the control bar in an overlay at the bottom or top of the slides.
sl_SI: Če omogočite to nastavitev, se nadzorna vrstica prikaže s prekrivanjem na dnu ali na vrhu diapozitivov.

en: End Counter
sl_SI: Končni števec

en: Enter License Key
sl_SI: Vnesi licenčno kodo!

en: Enter Ribbon Text here.
sl_SI: Tu vnesite besedilo traku.

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
sl_SI: Vstavi CSS selektor za privzeti naslov strani, da se ta skrije.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
sl_SI: Vrste objav, s katerimi želiš, da gradnik deluje, vpiši v seznam in objave loči med seboj z vejicami.

en: Enter a list of %1$s.
sl_SI: Vstavi listo od  %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
sl_SI: Vstavi listo uporabniških imen avtorjev

en: Enter a post title to search.
sl_SI: Vstavi naslov objave za iskanje

en: Enter description here.
sl_SI: Vnesite opis tukaj.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
sl_SI: Vnesite ID spletnega mesta v omrežju, katerega predloge bi morale preglasiti predloge jedra builderja. Pustite to polje prazno, če ne želite preglasiti osrednjih predlog.

en: Enter tooltip here.
sl_SI: Sem vnesite opis orodja.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
sl_SI: Vnesite svoj <a%s>licenčni ključ</a>, da omogočite posodobitve in podporo na daljavo.

en: Equal Heights
sl_SI: Izenači višino

en: Equalize
sl_SI: Izenači

en: Equalize Column Heights
sl_SI: Izravnajte višine stolpcev

en: Equalize Heights
sl_SI: Izenačite višine

en: Equals
sl_SI: Enako

en: Error Code %s: Could not connect to Mailerjet.
sl_SI: Koda napake %s: Ne morem se povezati z Mailerjetom.

en: Error Code %s: You have specified an incorrect API Key / API Secret Key pair.
sl_SI: Koda napake %s: Določili ste napačen par ključ API / tajni ključ API.

en: Error submitting.
sl_SI: Napaka

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
sl_SI: Napaka! Spletno mesto s tem ID-jem ne obstaja.

en: Error! Could not unzip file.
sl_SI: Napaka! Datoteke ni bilo mogoče odpreti.

en: Error! Please enter a date that is in the future.
sl_SI: Napaka! Vnesite datum, ki je v prihodnosti.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
sl_SI: Napaka! Vnesite številko ID-ja spletnega mesta.

en: Error! Please enter a valid day.
sl_SI: Napaka! Prosimo, vnesite veljaven dan.

en: Error! Please enter a valid month.
sl_SI: Napaka! Prosimo, vnesite veljaven mesec.

en: Error! Please enter a valid year.
sl_SI: Napaka! Vnesite veljavno leto.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
sl_SI: Napaka! Vnesite iframe za kodo vdelanega videa.

en: Error! Please upload an icon set from either Icomoon, Fontello or Font Awesome Pro Subset.
sl_SI: Napaka! Naložite nabor ikon iz podskupine Icomoon, Fontello ali Font Awesome Pro.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
sl_SI: Napaka! Ko prenašate iz Icomoon, ne pozabite klikniti gumba Prenos pisave in ne ustvarite SVG.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
sl_SI: Napaka! Vsaj eno lastnost gumba za pomoč morate imeti omogočeno.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
sl_SI: Napaka! Vsaj ena skupina ikon mora biti omogočena.

en: Error! You must have at least one module enabled.
sl_SI: Napaka! Omogočen mora biti vsaj en modul.

en: Error: API key needs to be upgraded to v3.
sl_SI: Napaka: API ključ je treba nadgraditi na v3.

en: Error: Both Mailjet API and Secret Keys are required.
sl_SI: Napaka: Zahtevana sta oba ključa Mailjet API in Secret Keys.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
sl_SI: Napaka: Ni se mogoče povezati z Campaynom. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezave s stalnim stikom. %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezave z Enormail. %s

en: Error: Could not connect to MailerLite.
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezave z MailerLite.

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
sl_SI: Napaka: Ni se mogoče povezati s Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to Mautic. %s
sl_SI: Napaka: Ni mogoče vzpostaviti povezave z Mautic. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
sl_SI: Napaka: ni bilo mogoče vzpostaviti povezave s Sendyjem. %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezave z iContact Pro. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče vzpostaviti povezave z iContact. %s

en: Error: Invalid API data.
sl_SI: Napaka: Invalid API data.

en: Error: Please check your API URL and API key.
sl_SI: Napaka: Preverite svoj URL in ključ API-ja.

en: Error: Please check your API credentials.
sl_SI: Napaka: Preverite poverilnice API-ja.

en: Error: Please check your API key.
sl_SI: Napaka. Prosim preverite vaš API ključ.

en: Error: Please check your API key. %s
sl_SI: Napaka: Preverite svoj API-ključ. %s

en: Error: Please check your API token. %s
sl_SI: Napaka: Preverite svoj žeton API-ja. %s

en: Error: Please check your API token. Code: %s
sl_SI: Napaka: Preverite svoj žeton API-ja. Koda: %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
sl_SI: Napaka: Preverite ID svojega računa. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
sl_SI: Napaka: Prosim dodajte veljavno avtorizacijsko kodo.

en: Error: You must provide a Host.
sl_SI: Napaka: Zagotoviti morate gostitelja.

en: Error: You must provide a app ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate ID aplikacije.

en: Error: You must provide a app password.
sl_SI: Napaka: Navesti morate geslo za dostop do aplikacije.

en: Error: You must provide a company ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate ID podjetja.

en: Error: You must provide a list ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate ID seznama.

en: Error: You must provide a profile ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate profil ID.

en: Error: You must provide a username.
sl_SI: Napaka: Navesti morate uporabniško ime.

en: Error: You must provide an API Key.
sl_SI: Napaka: Navesti morate API ključ za dostop.

en: Error: You must provide an API URL.
sl_SI: Napaka: Navesti morate URL API.

en: Error: You must provide an API key.
sl_SI: Napaka: Prosimo dodajte API ključ.

en: Error: You must provide an API token.
sl_SI: Napaka: Navesti morate žeton API-ja.

en: Error: You must provide an API username.
sl_SI: Napaka: Navesti morate uporabniško ime za API.

en: Error: You must provide an APP ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate ID APP.

en: Error: You must provide an Account ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate ID računa.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
sl_SI: Napaka: Navesti morate avtorizacijsko kodo.

en: Error: You must provide an access token.
sl_SI: Napaka: Navesti morate žeton za dostop.

en: Error: You must provide an app ID.
sl_SI: Napaka: Navesti morate ID aplikacije.

en: Error: You must provide an app password.
sl_SI: Napaka: Navesti morate geslo za dostop do aplikacije.

en: Error: You must provide an email address.
sl_SI: Napaka: Navesti morate e-poštni naslov.

en: Error: You must provide your Mautic app user password.
sl_SI: Napaka: Navesti morate uporabniško geslo za aplikacijo Mautic.

en: Error: You must provide your Mautic app username.
sl_SI: Napaka: Navesti morate uporabniško ime za aplikacijo Mautic.

en: Error: You must provide your Mautic installation URL.
sl_SI: Napaka: Navesti morate svoj namestitveni URL Mautic.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
sl_SI: Napaka: Navesti morate namestitveni URL Sendy.

en: Even More Power!
sl_SI: Še več moči!

en: Example: page, post, product
sl_SI: Primer: stran, članek, izdelek

en: Excerpt
sl_SI: Izvleček

en: Exclude Current Post
sl_SI: Izključi trenutni prispevek

en: Exclude the current post from the query.
sl_SI: Izključi prispevek iz poizvedbe (query)

en: Exists
sl_SI: Obstaja

en: Exit
sl_SI: Izhod

en: Expand All
sl_SI: Razkriti vse

en: Expand First Item
sl_SI: Razširi prvi element

en: Expand Position
sl_SI: Razširiti položaj

en: Expand on click
sl_SI: Razširite s klikom

en: Expanded
sl_SI: Razširjeno

en: Expert support from our world-class support team.
sl_SI: Strokovna podpora naše svetovalne ekipe za podporo.

en: Export
sl_SI: Izvozi/uvozi

en: Export All
sl_SI: Izvozi vse

en: Export Selected
sl_SI: Izvoz izbran

en: Export Settings
sl_SI: Nastavitve izvoza

en: Export Template Data
sl_SI: Izvozi podatke predloge

en: Export/Import
sl_SI: Izvoz/uvoz

en: Extra Large
sl_SI: Izjemno velik

en: Extra-Bold
sl_SI: Zelo-odebeljeno

en: Extra-Bold Italic
sl_SI: Zelo-odebeljeno italic

en: Extra-Light
sl_SI: Zelo-lahko

en: Extra-Light Italic
sl_SI: Zelo-lahko italic

en: Facebook Button
sl_SI: Gumb za Facebook

en: Fade
sl_SI: Bledenje

en: Fade In On Hover
sl_SI: Zatemnitev ob prehodu miške nad elementom

en: Fallback Image
sl_SI: Nadomestna slika

en: Fallback Photo
sl_SI: Privzeta slika.

en: Family
sl_SI: Družina črk

en: Fast
sl_SI: Hitro

en: Feature Icon
sl_SI: Ikona funkcije

en: Feature Icon Color
sl_SI: Barva ikone funkcije

en: Feature Icon Size
sl_SI: Velikost ikone funkcije

en: Feature List Style
sl_SI: Slog seznama funkcij

en: Feature List Text Typography
sl_SI: Tipografija besedila seznama funkcij

en: Feature Text Color
sl_SI: Bodoča barva napisa

en: Feature Tooltip Icon
sl_SI: Značilnosti ikone orodja

en: Featured Image
sl_SI: Naslovna slika

en: Featured Products
sl_SI: Izpostavljeni izdelki

en: Features Min Height
sl_SI: Minimalna višina

en: Feed URL
sl_SI: Feed url

en: Field
sl_SI: Področje

en: Field Loading...
sl_SI: Nalagam polje

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
sl_SI: Dodaj %s

en: Fields
sl_SI: Polja

en: Fill
sl_SI: Zapolni

en: Filter
sl_SI: Filtriraj

en: Filter by %1$s
sl_SI: Filtriranje po %1$s

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Fit
sl_SI: Prilagodi

en: Fit to Window
sl_SI: Prilagajanje oknu

en: Fix Errors
sl_SI: Popravi napake

en: Fixed
sl_SI: Fiksna

en: Fixed Width
sl_SI: Fiksna širina

en: Flat
sl_SI: Plosko

en: Flyout Overlay
sl_SI: Prekrivni prelet

en: Flyout Position
sl_SI: Poletna pozicija

en: Flyout Push
sl_SI: Poletni potisk

en: Flyout Push with Opacity
sl_SI: Letenje potiska z nepreglednostjo (opacity)

en: Font Awesome
sl_SI: Čudovita pisava

en: Font Awesome PRO already enabled via fl_enable_fa5_pro filter.
sl_SI: Font Awesome PRO je že omogočen s filtrom fl_enable_fa5_pro.

en: Font Awesome Plugin Documentation
sl_SI: Dokumentacija vtičnika Font Awesome

en: For detailed instructions to activate and license the premium version, see the %s.
sl_SI: Če želite podrobna navodila za aktiviranje in licenciranje premijske različice, glejte %s.

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
sl_SI: Če je na primer vaša številka 10%, bi bila vaša pripona "%".

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
sl_SI: Če je na primer vaša številka 10 ameriških dolarjev, bi bila vaša predpona "US $".

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
sl_SI: Za več funkcij, ki prihranijo čas, in dostop do naše strokovne podporne skupine, <a href="%s" target="_blank"> nadgradite danes </a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
sl_SI: Za več oznak ločite z vejico.

en: Force Download
sl_SI: Prisilni prenos

en: Forgot?
sl_SI: Pozabili?

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Form Background Hover Color
sl_SI: Barva ozadja obrazca pri preklopu

en: Form Border
sl_SI: Oblika obrazca

en: Form Border Hover
sl_SI: Obrazec Border Hover

en: Form Padding
sl_SI: Izpolnjevanje obrazca

en: Form Width
sl_SI: Širina obrazca

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
sl_SI: Najdeno v vašem računu MailerLite pod Integracije> API za razvijalce.

en: Found in your Mailjet account under Account Settings > Rest API > Master API Key & Sub API Key Management.
sl_SI: Najdete ga v svojem računu Mailjet v nastavitvah računa > Rest API > Master API Key & Sub API Key Management.

en: Found in your Sendy application under Settings.
sl_SI: Najdeno v aplikaciji Sendy v nastavitvah.

en: Found license using FL_LICENSE_KEY global.
sl_SI: iskanje uporabljene licence FL_LICENSE_KEY global.

en: Full Height
sl_SI: Polna višina

en: Full Screen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Full Size
sl_SI: Polna velikost

en: Full Text
sl_SI: Celotno besedilo

en: Full Width
sl_SI: Največja

en: Full height rows fill the height of the browser window. Minimum height rows are at least as tall as the value entered.
sl_SI: Vrstice s polno višino zapolnijo višino okna brskalnika. Vrstice z minimalno višino so vsaj toliko visoke kot vnesena vrednost.

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
sl_SI: Največja širina vsebine razširi stran od roba do roba. Fiksna vsebina ni širša od maksimalne širine vrstice, ki je bila nastavljena v splošnih nastavitvah.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
sl_SI: Največja širina vrstice razširi stran od roba do roba. Fiksne vrstice niso širše od maksimalne širine vrstice, ki je bila nastavljena v splošnih nastavitvah.

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Fullscreen Button
sl_SI: Celozaslonski gumb

en: Gallery
sl_SI: Galerija

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
sl_SI: Miniature

en: Gap
sl_SI: Razpon

en: Gap between each fields
sl_SI: Razpon med posameznimi polji

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Style
sl_SI: Splošni slog

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
sl_SI: Omogoči samodejni razmik

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
sl_SI: Omogoči

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Generic List (div)
sl_SI: Splošni seznam (div)

en: Generic List icon. You can override this in the individual List Item icon.
sl_SI: Ikona splošnega seznama. To lahko prekrijete v posamezni ikoni elementa seznama.

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Get Help
sl_SI: Pomoč

en: Get More Features
sl_SI: Pridobite več funkcij

en: Get Started
sl_SI: Začni

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
sl_SI: Pridobite več funkcij, modulov in strokovne podpore za prihranek časa.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
sl_SI: Začnite z izbiro predloge postavitve, ki jo želite prilagoditi, ali zgradite stran brez predloge, tako da izberete prazno predlogo postavitve.

en: Getting Started
sl_SI: Začetek delovanja

en: Getting Started Video
sl_SI: VIDEO: kako začeti

en: Global
sl_SI: Globalno

en: Global Rows, Columns and Modules Editing
sl_SI: Urejanje globalnih vrstic, stolpcev in modulov

en: Global Settings
sl_SI: Globalne nastavitve

en: Global Settings Edited
sl_SI: Globalne nastavitve urejene

en: Global option '%s' updated
sl_SI: Globalna možnost '%s' je posodobljena

en: Gradient
sl_SI: Barvni prehod

en: Gradient Fill
sl_SI: Gradient Polnilo

en: Greater than
sl_SI: Več kot

en: Greater than or equal to
sl_SI: Večje ali enako

en: Greek Numerals (Lower)
sl_SI: Grške številke (male)

en: Grid
sl_SI: Mreža

en: Groundhogg plugin must be installed and active to use this service.
sl_SI: Za uporabo te storitve mora biti nameščen in aktiven vtičnik Groundhogg.

en: Group
sl_SI: Skupina

en: HTML Tag
sl_SI: HTML oznaka

en: Hamburger Icon
sl_SI: Ikona hamburgerja

en: Hamburger Icon + Label
sl_SI: Ikona hamburgerja + etiketa

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Heading Color
sl_SI: Barva naslova

en: Heading Size
sl_SI: Velikost naslova

en: Heading Style
sl_SI: Slog glave

en: Heading Tag
sl_SI: Oznaka naslova

en: Heading Text
sl_SI: Besedilo glave

en: Heading Text Color
sl_SI: Barva besedila glave

en: Heading Typography
sl_SI: Pisava naslova

en: Hebrew Numerals
sl_SI: Hebrejske številke

en: Height
sl_SI: Višina

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Help &amp; Share
sl_SI: Pomoč & amp; Deliti

en: Help Button
sl_SI: Gumb za pomoč

en: Help Button Settings
sl_SI: Nastavitve gumba za pomoč

en: Help Tour
sl_SI: Ogled pomoči

en: Help Video
sl_SI: Video za pomoč

en: Help Video Embed Code
sl_SI: Koda za vdelanje videa za pomoč

en: Helpful Tools
sl_SI: Orodja za pomoč

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Highlight
sl_SI: Osvetliti

en: Hint: Set to transparent color for SPACE separator.
sl_SI: Namig: Nastavite prozorno barvo za ločilo SPACE.

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: History Limit
sl_SI: Omejitev zgodovine

en: History is limited to 20 by default in the Builder undo/redo UI
sl_SI: Zgodovina je privzeto omejena na 20 v undo/redo UI Builder

en: Home
sl_SI: Domov

en: Hook updated
sl_SI: Hook posodobljen

en: Horizontal
sl_SI: Horizontalno

en: Horizontal Orientation
sl_SI: Vodoravna orientacija

en: Horizontal Padding
sl_SI: Vodoravno oblazinjenje

en: Host
sl_SI: Gostovanje

en: Hour
sl_SI: Ura

en: Hours
sl_SI: Ure

en: Hover Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Hover Color
sl_SI: Barva preleta

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
sl_SI: Odmik

en: I Accept the Terms and Conditions
sl_SI: Sprejmem pogoje uporabe

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon Color
sl_SI: Barva ikone

en: Icon Colors
sl_SI: Barve ikone

en: Icon Group
sl_SI: Skupina ikon

en: Icon Hover Color
sl_SI: Barva ikone pri preklopu

en: Icon Padding
sl_SI: Podloga ikone

en: Icon Position
sl_SI: Pozicija ikone

en: Icon Settings
sl_SI: Nastavitve ikon

en: Icon Size
sl_SI: Velikost ikone

en: Icon Structure
sl_SI: Struktura ikone

en: Icon Style
sl_SI: Stil ikone

en: Icon Visibility
sl_SI: Vidnost ikone

en: Icon Width
sl_SI: Širina ikone

en: Icon can be overridden in the individual feature options.
sl_SI: Ikono je mogoče preglasiti v posameznih možnostih funkcij.

en: Icons
sl_SI: Ikona

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
sl_SI: Z ikonami glavne strani je potrebno upravljati v

en: If an icon is being used in a supported module its CSS will be enqueued. Deselecting sets here only removes the set from the settings UI.
sl_SI: Če se v podprtem modulu uporablja ikona, se sproži CSS. Če prekličete izbiro nabora tukaj, odstranite samo iz uporabniškega vmesnika nastavitev.

en: If enabled we will send anonymous usage stats to help improve the plugin.
sl_SI: Če je omogočeno, bomo poslali anonimne statistike uporabe, da bomo izboljšali vtičnik.

en: If not specified, the "Question Mark" icon will be used.
sl_SI: Če ni določeno, bo uporabljena ikona "Vprašaj".

en: If set to "Yes", audio is disabled on mobile devices.
sl_SI: Če je nastavljeno na "Da", je zvok onemogočen v mobilnih napravah.

en: If set to Yes, hides the control bar overlay after the number of seconds you specify. Control bar overlay reappears upon mouseover.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, skrije prekrivanje nadzorne vrstice po številu sekund, ki ga določite. Prekrivanje nadzorne vrstice se ko preletite z miško.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
sl_SI: Če ne najdete odgovora, se obrnite na <a href="%s" target="_blank"> pošljite nam sporočilo z vašim vprašanjem.</a>

en: If you contact Beaver Builder Support, we need to know what the error is in the JavaScript console in your browser.
sl_SI: Če se obrnete na podporo za Beaver Builder, moramo vedeti, kakšna je napaka v konzoli JavaScript v brskalniku.

en: If you have purchased a premium version of Beaver Builder, see our %s for step-by-step upgrade instructions.
sl_SI: Če ste kupili premium različico B.B., si oglejte naše %s navodila za nadgradnjo korak za korakom.

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
sl_SI: Če morate izvoziti predloge za uvoz na drugo spletno mesto, uporabite izvoznik na strani <a href="%s"> Orodja> Izvozi </a>.

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
sl_SI: Če želite prikazati to polje, navedite veljavne spletne strani in tajne ključe.

en: If you want to troubleshoot further, you can check our %s for plugins we know to be incompatible. Then deactivate your plugins one by one while you try to save the page in the Beaver Builder editor.<br />When the page saves normally, you have identified the plugin causing the conflict.
sl_SI: Če želite odpraviti še več težav, lahko preverite naše %s za vtičnike, za katere vemo, da niso združljivi. Nato deaktivirajte vtičnike enega za drugim, medtem ko poskušate shraniti stran v urejevalniku Beaver Builder.<br />Ko stran shrani normalno, ste identificirali vtičnik, ki povzroča spor.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
sl_SI: Če so vaša tema in slike svetlejše barve, bodo gumbi prikazani v temnejših barvnih odtenkih in obratno.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Offset
sl_SI: Odmik slike

en: Image Position
sl_SI: Pozicija slike

en: Image Size
sl_SI: Velikost slike

en: Image Spacing
sl_SI: Razmik v sliki

en: Image Type
sl_SI: Vrsta slike

en: Image Width
sl_SI: Širina slike

[ctx: Image size.]
en: Full Size
sl_SI: Celotna velikost

[ctx: Image size.]
en: Large
sl_SI: Največja velikost

[ctx: Image size.]
en: Medium
sl_SI: Srednja velikost

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
sl_SI: Predogledna sličica

en: Image title attribute
sl_SI: Atribut naslova slike

[ctx: Image type.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import / Export
sl_SI: Uvoz/izvoz

en: Import / Export Settings
sl_SI: Nastavitve uvoza/izvoza

en: Import Error!
sl_SI: Napaka pri izvozu!

en: Import Settings
sl_SI: Nastavitve uvoza

en: In WP admin lists of pages, posts, and custom post types in the back end, there is a Builder link in the list of post display filters, which limits the display to items that have Builder layouts.
sl_SI: V WP skrbniških seznamih strani, objav in vrst objav po meri na zadnji strani je povezava Builder na seznamu filtrov za prikaz objav, ki omejuje prikaz na elemente, ki imajo postavitev Builder.

en: In terms of GDPR, Beaver Builder products do not collect any personal information from your users. However some modules such as videos and maps might need you to update your privacy policy accordingly.
sl_SI: <p>Glede na GDPR izdelki Beaver Builder ne zbirajo osebnih podatkov od vaših uporabnikov. Nekateri moduli, kot so videoposnetki in zemljevidi, pa boste morda morali posodobiti svojo politiko zasebnosti.</p>

en: Inactive Label Background Color
sl_SI: Barva ozadja neaktivne oznake

en: Inactive Label Text Color
sl_SI: Barva ozadja neaktivne oznake

en: Incorrect type.
sl_SI: Napačna vrsta.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
sl_SI: Globalno

en: Inline
sl_SI: V liniji

en: Inline Editing
sl_SI: Urejanje v vrstici

en: Inline Logo Position
sl_SI: Pozicija logotipa

en: Input
sl_SI: Vhod

en: Input Field Padding
sl_SI: Podlaganje vhodnih polj

en: Input Text
sl_SI: Vhodno besedilo

en: Input Text Only
sl_SI: Samo vhodno besedilo

en: Input Typography
sl_SI: Tipografija vnosa

en: Input Width
sl_SI: Širina vhoda

en: Insert
sl_SI: Vstavi

en: Inside Bar
sl_SI: V vrstici

en: Install Error! We detected that Beaver Builder appears to be installed in a folder called <kbd>%s</kbd>.<br />For automatic updates to work the plugin must be installed in the folder <kbd>bb-plugin</kbd>.
sl_SI: Napaka namestitve! W Zaznali smo, da se zdi, da je Beaver Builder nameščen v mapi z imenom <kbd>%s</kbd>.<br />Če želite samodejne posodobitve delovati, mora biti vtičnik nameščen v mapi <kbd>bb-plugin</kbd>.

en: Install Error! You appear to have a %s file in your uploads folder that will block all javascript files resulting in 403 errors. If you did not add this file please consult your host.
sl_SI: Napaka pri namestitvi! Zdi se, da imate v mapi za nalaganje datoteko %s, ki bo blokirala vse datoteke javascript, kar povzroči 403 napake. Če niste dodali te datoteke, se posvetujte s svojim gostiteljem.

en: Installation URL
sl_SI: Namestitveni URL

en: Instead of loading Builder CSS and JavaScript as an asset file, you can render the CSS inline.
sl_SI: Namesto da bi graditelja CSS in JavaScript naložili kot datoteko sredstev, lahko CSS prikažete v vrstici.

en: Invalid Kit Url: we were unable to determine the URL, code entered was %s
sl_SI: Neveljaven URL kompleta: URL-ja ni bilo mogoče določiti, vnesena koda je bila%s

en: Invisible (V2)
sl_SI: Nevidno (V2)

en: Invisible (V3)
sl_SI: Nevidno (V3)

en: Issue Detected
sl_SI: Težava zaznana

en: Item
sl_SI: Element

en: Item Border
sl_SI: Obroba

en: Item Icon Background Color
sl_SI: Barva ozadja ikone

en: Item Icon Background Hover Color
sl_SI: Barva ozadja ikone elementa pri preklopu

en: Item Icon Color
sl_SI: Barva ikone elementa

en: Item Icon Colors
sl_SI: Barve ikone elementa

en: Item Icon Hover Color
sl_SI: Barva ikone elementa pri preklopu

en: Item Size
sl_SI: Velikost

en: Item Spacing
sl_SI: Presledki med elementi

en: Items
sl_SI: Elementi

en: Items Count
sl_SI: Število predmetov/artiklov

en: Items Count and Total Amount
sl_SI: Štetje artiklov in skupni znesek

en: Join the Beaver Builder Discord
sl_SI: Pridružite se Bober Builder Discord

en: Join the Beaver Builder Forums
sl_SI: Pridružite se forumom Beaver Builder

en: Join the Beaver Builder's Group on Facebook
sl_SI: Pridružite se skupini Beaver Builder's Group na Facebooku

en: Join the Beaver Builder's Group on Slack
sl_SI: Pridružite se skupini Beaver Builder's Group na Slacku

en: Join the Community
sl_SI: Pridružite se skupnosti

en: Keep Active Tab Open
sl_SI: Aktivni zavihek naj ostane odprt

en: Keep changes drafted and exit
sl_SI: Ob izhodu obdrži spremembe v osnutku

en: Keyboard Shortcuts
sl_SI: Bližnjice na tipkovnici

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
sl_SI: Zavrni aktivno ploščo

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
sl_SI: Shrani novo predlogo

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
sl_SI: Odpri globalne nastavitve

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
sl_SI: Odprite nastavitve postavitve

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
sl_SI: Prikaži iskalnik modulov

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
sl_SI: Objavi spremembe in ne zapusti gradnika

[ctx: Keyboard action to redo changes]
en: Redo
sl_SI: Ponovi

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
sl_SI: Shrani postavitev

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
sl_SI: Odpri zavihek z moduli

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
sl_SI: Odpri zavihek z vrsticami

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
sl_SI: Odpri zavihek s shrambo

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
sl_SI: Odpri zavihek s predlogami

[ctx: Keyboard action to toggle outline panel]
en: Toggle Outline Panel
sl_SI: Preklopite obrisno ploščo

[ctx: Keyboard action to toggle outline panel tree]
en: Toggle Outline Panel Tree
sl_SI: Preklopi orisno drevo plošče

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
sl_SI: Preklopi na predogled

[ctx: Keyboard action to toggle responsive editing]
en: Toggle Responsive Editing Mode
sl_SI: Preklopen odziven način urejanja

[ctx: Keyboard action to undo changes]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Knowledge Base
sl_SI: Baza znanja

en: Knowledge Base URL
sl_SI: Povezava do baze znanja

en: Label
sl_SI: Etiketa

[ctx: Label size.]
en: Large
sl_SI: Velika

[ctx: Label size.]
en: Medium
sl_SI: Srednja

[ctx: Label size.]
en: Small
sl_SI: Majhna

en: Landing Pages
sl_SI: Pristajalna stran

en: Landscape
sl_SI: Pokrajina

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Large Device Breakpoint
sl_SI: Velika prelomna točka naprave

en: Large, Medium &amp; Small Devices Only
sl_SI: Velike, srednje &amp; Majhne naprave samo

en: Last Modified
sl_SI: Nazadnje spremenjeno

en: Launch Page Builder
sl_SI: Lansiraj Page Builder

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Layout CSS & Javascript
sl_SI: CSS & Javascript

en: Layout Settings Edited
sl_SI: Nastavitve postavitve urejene

en: Layout Templates
sl_SI: Predloge postavitev

en: Layout duplicated
sl_SI: Podvojena postavitev

en: Layout status updated
sl_SI: Stanje postavitve je posodobljeno

en: Layout type updated
sl_SI: Vrsta postavitve je posodobljena

en: Learn More
sl_SI: Več informacij

en: Leave empty if you don't want to include a heading.
sl_SI: Pustite prazno, če ne želite vključiti naslova.

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left Bottom
sl_SI: Spodaj levo

en: Left Center
sl_SI: Levo na sredini

en: Left Content
sl_SI: Vsebina levo

en: Left Sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

en: Left To Right
sl_SI: Z leve proti desni

en: Left Top
sl_SI: Zgoraj levo

en: Left of Content
sl_SI: Levo od vsebine

en: Left of Heading
sl_SI: Levo od naslova

en: Left of Text and Heading
sl_SI: Levo od teksta in naslova

en: Legacy
sl_SI: Zapuščina

en: Less than
sl_SI: Manj kot

en: Less than or equal to
sl_SI: Manj kot ali enako

en: Let's Get Building!
sl_SI: Gremo graditi!

en: License
sl_SI: licenca

en: License Removed
sl_SI: Licenca odstranjena

en: License key saved!
sl_SI: Licenčna koda shranjena!

en: Light
sl_SI: Svetlo

en: Light Italic
sl_SI: Lahko italic

en: Lightbox Content
sl_SI: Vsebina Lightbox-a

en: Lightbox Photo Size
sl_SI: Velikost slike v Lightbox

en: Limit WP revisions for layouts
sl_SI: Omejitev revizij WP za postavitve

en: Limit the amount of undo/redo history in Builder UI
sl_SI: Omejitev količine zgodovine razveljavitve/vnovčitve v UI graditelja

en: Line
sl_SI: Črta

en: Line Color
sl_SI: Barva črte

en: Line Height
sl_SI: Višina vrstice

en: Line Separator Style
sl_SI: Slog ločevalnika vrstic

en: Line Through
sl_SI: Linija skozi

en: Linear
sl_SI: Linearno

en: Link
sl_SI: Povezava

en: Link Color
sl_SI: Barva linka

en: Link Hover Background Color
sl_SI: Barva ozadja povezave ob preletu

en: Link Hover Color
sl_SI: Barva povezave ob preletu

en: Link Padding
sl_SI: Podlaganje povezav

en: Link Text
sl_SI: Besedilo povezave

en: Link Type
sl_SI: Vrsta povezave

en: Link Typography
sl_SI: Pisava povezav

en: Link URL
sl_SI: URL povezava

[ctx: Link text]
en: here
sl_SI: tukaj

en: Link to Doc
sl_SI: Povezava do dokumentov

[ctx: Link to learn more about premium Beaver Builder]
en: Learn More
sl_SI: Več o tem

[ctx: Link to learn more about premium Beaver Builder]
en: Upgrade
sl_SI: Nadgradnja

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
sl_SI: Povezava se nanaša na to, kako naj bo slika povezana ob kliku. Izberete lahko specifični URL, individualno fotografijo ali pa ločeno stran s fotografijo.

[ctx: Link type.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Links
sl_SI: Povezave

en: List
sl_SI: Seznam

en: List Background Color
sl_SI: Barva ozadja seznama

en: List ID
sl_SI: Seznam ID

en: List Icon
sl_SI: Ikona seznama

en: List Icon Color
sl_SI: Barva ikone seznama

en: List Icon Placement
sl_SI: Postavitev ikon na seznamu

en: List Item
sl_SI: Postavka s seznama

en: List Item Content Tag
sl_SI: Oznaka vsebine elementa seznama

en: List Item Heading Tag
sl_SI: Naslovna oznaka elementa seznama

en: List Item Padding
sl_SI: Izpolnjevanje elementov seznama

en: List Item Tags
sl_SI: Oznake elementov seznama

en: List Items
sl_SI: Postavke s seznama

en: List Padding
sl_SI: Podlaganje seznama

en: List Type
sl_SI: Vrsta seznama

en: Load More
sl_SI: Naloži več

en: Load More Button
sl_SI: Gumb naloži več

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Locale
sl_SI: Lokalno

en: Locked
sl_SI: Zaklenjeno

en: Logged In
sl_SI: Prijavljeni

en: Logged In User
sl_SI: Prijavljeni uporabnik

en: Logged Out
sl_SI: Odjavljeni

en: Logged Out User
sl_SI: Odjavljeni uporabnik

en: Logic
sl_SI: Logika

en: Login
sl_SI: Vpišite se

en: Login Button
sl_SI: Gumb za vpis

en: Login Form
sl_SI: Obrazec za vpis

en: Logo Image
sl_SI: Logotip

en: Logout
sl_SI: Izpis/Odjava

en: Logout Button
sl_SI: Gumb za izpis/Odjavo

en: Loop
sl_SI: Samodejno ponavljaj

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
sl_SI: Skupine

en: Mailjet API settings
sl_SI: Nastavitve vmesnika API Mailjet

en: Main Query
sl_SI: Glavna poizvedba

en: Make this saved row or module global?
sl_SI: Naredim to shranjeno vrstico ali modul globalen?

en: Manage Templates
sl_SI: Upravljanje predlog

en: Manual Offsets
sl_SI: Ročne odmike

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Map title attribute for accessibility
sl_SI: Atribut naslova zemljevida za dostopnost

en: Map title here
sl_SI: Naslov zemljevida tukaj

en: Margins
sl_SI: Robovi

en: Masonry
sl_SI: Zidaki

en: Mautic Password
sl_SI: Mautic Geslo

en: Mautic Username
sl_SI: Mautic uporabniško ime

en: Max Content Width
sl_SI: Max širina vsebina

en: Max Width
sl_SI: Maksimalna širina

en: Media Library
sl_SI: Knjižnica medijev

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Medium &amp; Small Devices Only
sl_SI: Srednje &amp; Samo majhne naprave

en: Medium Device Breakpoint
sl_SI: Točka preloma naprave srednje velikosti

en: Medium Italic
sl_SI: Srednji italic

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Menu Alignment
sl_SI: Poravnava menija

en: Menu Background Color
sl_SI: Barva ozadja menija

en: Menu Background Color (Mobile)
sl_SI: Barva ozadja menija (Mobilno)

en: Menu Button
sl_SI: Gumb menija

en: Menu Cart
sl_SI: Meni Košarica

en: Menu Name
sl_SI: Ime menija

en: Menu Order
sl_SI: Vrstni red menija

en: Message
sl_SI: Vaše sporočilo

en: Message Sent!
sl_SI: Sporočilo poslano!

en: Message failed. Please check the console for possible error message.
sl_SI: Sporočilo ni uspelo. Preverite konzolo za morebitno sporočilo o napaki.

en: Message failed. Please try again.
sl_SI: Sporočilo ni bilo poslano. Poskusite prosim ponovno.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
sl_SI: Žal vsebine ni bilo mogoče najti!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
sl_SI: Žal predloge nismo našli!

en: Meta Key
sl_SI: Meta ključ

en: Meta Value
sl_SI: Meta vrednost

en: Meta Value (Alphabetical)
sl_SI: Meta vrednost (Abecedno)

en: Meta Value (Numeric)
sl_SI: Meta vrednost (številčno)

en: Midpoint
sl_SI: Srednja točka

en: Minimum Height
sl_SI: Najmanjša višina

en: Minute
sl_SI: Minuta

en: Minutes
sl_SI: Minute

en: Missing header or wrong module type!
sl_SI: Manjka glava ali napačna vrsta modula!

en: Mobile
sl_SI: Mobilni

en: Mobile Colors
sl_SI: Barve mobilnih naprav

en: Mobile Photo
sl_SI: Fotografija z mobilnega telefona

en: Mod Security fix
sl_SI: Popravek sistema Mod Security

en: Module
sl_SI: Modul

en: Module Saved!
sl_SI: Modul shranjen!

[ctx: Module name]
en: %s Added
sl_SI: %s Dodan

[ctx: Module name]
en: %s Deleted
sl_SI: %s Izbrisan

[ctx: Module name]
en: %s Duplicated
sl_SI: %s Podvojen

[ctx: Module name]
en: %s Edited
sl_SI: %s Urejeno

[ctx: Module name]
en: %s Moved
sl_SI: %s Premaknjen

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
sl_SI: Mobilni telefon

en: Modules
sl_SI: Moduli

en: Modules Used
sl_SI: Uporabljeni moduli

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: More
sl_SI: Več

en: More Link
sl_SI: Povezava za več

en: More Link Text
sl_SI: Tekst povezave za več

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
sl_SI: Premaknite miško preko vrstic, stolpcev ali modulov, da jih lahko urejate in komunicirate z njimi.

en: Multiple Products
sl_SI: Več izdelkov

en: My Account
sl_SI: Moj račun

en: NOTE:
sl_SI: OPOMBA:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
sl_SI: OPOMBA: Ne zagotavljamo, da so podprte vse vrste objav po meri.

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name Field
sl_SI: Ime

en: Name Field Placeholder
sl_SI: Prostor za Ime

en: Name Field Text
sl_SI: Tekstovno polje za ime

en: Nav Position
sl_SI: Pozicija navigacije

en: Nav Type
sl_SI: Vrsta navigacije

[ctx: Nav type.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Navigation Arrows
sl_SI: Puščice za navigacijo

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
sl_SI: Puščice za navigacijo omogočajo obiskovalcu prosto premikanje skozi slike vaše diaprojekcije. To so velike puščice, ki prekrivajo slike v diaprojekciji in so ločene od navigacijskih puščic uporavljalne vrstice.

en: Need Some Help?
sl_SI: Potrebuješ pomoč?

en: Need a helping hand?
sl_SI: Potrebujete pomoč?

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: New Column
sl_SI: Nov stolpec

en: New Row
sl_SI: Nova vrstica

en: New Window
sl_SI: Novo okno

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Next testimonial.
sl_SI: Naslednji testimonial

en: No
sl_SI: Ne

en: No Clip
sl_SI: Brez posnetka

en: No Columns Found
sl_SI: Ni najdenih stolpcev

en: No Follow
sl_SI: Ne sledi

en: No Group
sl_SI: Ni skupine

en: No Layout Templates Found
sl_SI: Predloge ni bilo mogoče najti

en: No Modules Found
sl_SI: Moduli niso najdeni

en: No Notifications.
sl_SI: Ni Obvestil.

en: No Photo
sl_SI: Brez fotografije

en: No Results Message
sl_SI: Ni rezultatov za prikaz

en: No Revisions Found
sl_SI: Nobenih revizij ni bilo mogoče najti

en: No Rows Found
sl_SI: Ni najdenih vrstic

en: No Thanks
sl_SI: Ne hvala

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
sl_SI: Ni zadetkov

en: No license info found.
sl_SI: Ni najdenega licenčnega ključa

en: No new changes to save
sl_SI: Ni novih sprememb za shranjevanje

en: No results found.
sl_SI: Ni rezultatov.

en: No saved columns found.
sl_SI: Ni najdenih shranjenih stolpcov

en: No saved modules found.
sl_SI: Ne najdem shranjenih modulov.

en: No saved rows found.
sl_SI: Ne najdem shranjenih vrstic.

en: No settings selected.
sl_SI: Ni izbranih nastavitev

en: No, Thank You
sl_SI: Ne, hvala

en: Node Labels
sl_SI: Oznake vozlišč

en: None
sl_SI: Nič

en: None (No Separator)
sl_SI: Noben (Brez Ločila)

en: None Selected
sl_SI: Noben izbran

en: Normal
sl_SI: Normalno

en: Normal Italic
sl_SI: Navadni italic

en: Not Active!
sl_SI: Ni aktivno!

en: Not Exists
sl_SI: Ne obstaja

en: Not valid Themer layout.
sl_SI: Ni veljavna postavitev Themer vtičnika

en: Note: Please read the following info on email deliverability for this module.
sl_SI: Opomba: Prosimo, preberite naslednje podatke o dostavi e-pošte za ta modul.

en: Note: This method is deprecated, we strongly suggest you install the official Font Awesome plugin to get access to your custom uploaded icons and all the Font Awesome 6 icon sets.
sl_SI: Opomba: Ta metoda je zastarela, zato vam priporočamo, da namestite uradni vtičnik Font Awesome, da boste imeli dostop do naloženih ikon po meri in vseh sklopov ikon Font Awesome 6.

en: Nothing new to publish
sl_SI: Nič novega objavljeno

en: Nothing will display if left empty.
sl_SI: Če ostane prazno, se nič ne prikaže.

en: Notification Subject
sl_SI: Predmet obvestil

en: Notification system
sl_SI: Sistem obveščanja

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
sl_SI: Zdaj, ko poznate osnove, ste pripravljeni začeti ustvariti stran Če kadar koli potrebujete pomoč, kliknite ikono pomoči v zgornjem desnem kotu, da odprete meni pomoči. Srečna izdelava strani!

en: Number Background Color
sl_SI: Številka barve ozadja

en: Number Border Radius
sl_SI: Polmer obrobe številk

en: Number Color
sl_SI: Barva številk

en: Number Counter
sl_SI: Števec številk

en: Number Position
sl_SI: Pozicija števila

en: Number Prefix
sl_SI: Predpona številke

en: Number Spacing
sl_SI: Presledek števil

en: Number Suffix
sl_SI: Številka pripone

en: Number Type
sl_SI: Tip števila

en: Number Typography
sl_SI: Številčna tipografija

en: Number of Posts
sl_SI: Število objav

en: Number of Posts to Move
sl_SI: Število število prispevkov za premakniti

en: Number of Products
sl_SI: Število izdelkov

en: Number of seconds to complete the animation.
sl_SI: Število sekund za dokončanje animacije.

en: Numbers
sl_SI: Številke

en: Numbers + Circles
sl_SI: Številke + krogi

en: Numbers and Text
sl_SI: Števila in besedilo

en: Numeric
sl_SI: Numerično

en: Numeric With Leading Zeros
sl_SI: Številčno z vodilnimi ničlami

en: OR
sl_SI: ali

en: Oblique
sl_SI: Poševno

en: Official Font Awesome Plugin
sl_SI: uradni vtičnik Awesome Plugin

en: Ok, got it!
sl_SI: V redu, razumem!

en: On Hover
sl_SI: Pri preletu

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
sl_SI: Ko končate, kliknite gumb Končano, da objavite svoje spremembe, shranite osnutek ali se vrnete v zadnje objavljeno stanje.

en: Only Numbers
sl_SI: Samo številke

en: Operator to test.
sl_SI: Operater za preskušanje.

en: Optional
sl_SI: Opcijsko

en: Optional advanced feature to make use of Google’s v3 analytical capabilities.
sl_SI: Izbirna napredna funkcija za uporabo Googlovih analitičnih zmogljivosti v3.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for each post to improve accessibility and machine-readability.
sl_SI: Opcijsko. Izberite ustrezen element razdelka vsebine HTML5, ki ga želite uporabiti za vsako objavo za izboljšanje dostopnosti in strojne berljivosti.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this column to improve accessibility and machine-readability.
sl_SI: Po želji. Izberite ustrezen element HTML5 za razdelitev vsebine, ki ga uporabite za ta stolpec, da izboljšate dostopnost in strojno berljivost.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this module to improve accessibility and machine-readability.
sl_SI: Neobvezno. Izberite ustrezen element razdelka vsebine HTML5, ki ga želite uporabiti za ta modul za izboljšanje dostopnosti in strojne berljivosti.

en: Optional. Choose an appropriate HTML5 content sectioning element to use for this row to improve accessibility and machine-readability.
sl_SI: Neobvezno. Izberite ustrezen element razdelka vsebine HTML5, ki ga želite uporabiti za to vrstico za izboljšanje dostopnosti in strojno berljivost.

en: Optional. Choose an appropriate Heading Tag for each Post Title.
sl_SI: Po želji. Za vsak naslov objave izberite ustrezno naslovno oznako.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
sl_SI: Neobvezno. Nastavite <a% s> zmožnost </a>, ki je potrebna uporabnikom za ogled tega stolpca.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
sl_SI: Neobvezno. Nastavite <a% s> zmožnost </a>, ki je potrebna uporabnikom za ogled tega modula.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
sl_SI: Neobvezno. Nastavite <a% s>zmožnost</a>, ki je potrebna uporabnikom za ogled te vrstice.

en: Order
sl_SI: Po vrsti

en: Order By
sl_SI: Uredi glede na

en: Order Tracking
sl_SI: Sledenje naročilu

en: Ordered List (ol)
sl_SI: Nakupovalni seznam

en: Orientation
sl_SI: Orientacija

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Outline Panel
sl_SI: Obrisna plošča

en: Overlay
sl_SI: Prekrivajoče

en: Overlay Background Color
sl_SI: Prekrivna barva ozadja

en: Overlay Color
sl_SI: Barva prekrivanja

en: Overlay Colors
sl_SI: Prekrivne barve

en: Overlay Enabled
sl_SI: Prekrivanje je omogočeno

en: Overlay Gradient
sl_SI: Prekrivanje gradienta

en: Overlay Hide
sl_SI: Skrij prekrivanje

en: Overlay Hide Delay
sl_SI: Skrij prekrivanje z zamikom

en: Overlay Text Color
sl_SI: Prekrivna barva besedila

en: Overlay Type
sl_SI: Vrsta prekrivanja

en: Overline
sl_SI: Prečrtano

en: Override Core Templates
sl_SI: Povozi jedrne predloge

en: Override network settings?
sl_SI: Uporaba novih nastavitev po celotnem omrežju?

en: Overrides the Icon applied to the module settings.
sl_SI: Prekrije ikono, ki se uporablja za nastavitve modula.

en: PHP Version
sl_SI: PHP verzija

en: Pages &rarr; Add New
sl_SI: Strani &rarr; Dodaj novo

en: Pagination
sl_SI: Oštevilčevanje

en: Pagination Style
sl_SI: Stil oštevilčevanja

[ctx: Pagination style.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Parent Category ID
sl_SI: ID nadrejene kategorije

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password Field
sl_SI: Polje za geslo

en: Password Field Text
sl_SI: Besedilo polja za geslo

en: Paste %s Settings
sl_SI: Prilepi %s nastavitve

en: Paste Column Settings
sl_SI: Prilagajanje nastavitev stolpcev

en: Paste Row Settings
sl_SI: Prilepi nastavitve vrstic

en: Paste color here...
sl_SI: Prilepi barvo tukaj....

en: Pause On Hover
sl_SI: Pavziraj ob preletu

en: Percent
sl_SI: Odstotek

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone Field
sl_SI: Telefon

en: Phone Field Placeholder
sl_SI: Prostor za telefonsko št.

en: Photo
sl_SI: Fotografija

en: Photo Border
sl_SI: Mejne črte fotografije

en: Photo Count
sl_SI: Štetje fotografij

[ctx: Photo Crop.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Photo File
sl_SI: Datoteka fotografije

en: Photo Link
sl_SI: Povezava fotografije

en: Photo Page
sl_SI: Foto stran

en: Photo Selected
sl_SI: Izbrana fotografija

en: Photo Size
sl_SI: Velikost slike

en: Photo Source
sl_SI: Vir fotografije

en: Photo Spacing
sl_SI: Presledki med fotografijami

en: Photo Style
sl_SI: Stil fotografije

en: Photo URL
sl_SI: URL fotografije

[ctx: Photo size.]
en: Large
sl_SI: Velika

[ctx: Photo size.]
en: Medium
sl_SI: Srednja

[ctx: Photo size.]
en: Small
sl_SI: Majhna

en: Photos
sl_SI: Fotografije

en: Photos Selected
sl_SI: Izbrane fotografije

en: Pick a font...
sl_SI: Izberi črke...

en: Pinterest Button
sl_SI: Gumb za Pinterest

en: Placeholder Text
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Play Button
sl_SI: Gumbi za predvajanje

en: Play/Pause
sl_SI: Predvajanje / premor

en: Playback
sl_SI: Predvajaj

en: Please Wait...
sl_SI: Prosim počakaj...

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
sl_SI: Preverite captcha, da preverite, ali niste robot.

en: Please connect an account before saving.
sl_SI: Poveži račun pred shranitvijo.

en: Please enter a color first.
sl_SI: Najprej vnesite barvo.

en: Please enter a message.
sl_SI: Vnesite prosim sporočilo

en: Please enter a subject.
sl_SI: Vnesite prosim predmet

en: Please enter a valid email address.
sl_SI: Vnesi veljaven e-mail naslov.

en: Please enter a valid email.
sl_SI: Vnesite prosim veljaven naslov e-pošte

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
sl_SI: Prosimo vnesite veljaven licenčni ključ in s tem omogočite avtomatske posodobitve

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
sl_SI: Prosimo vnesite veljaven licenčni ključ in s tem omogočite avtomatske posodobitve. %s

en: Please enter a valid phone number.
sl_SI: Vnesite prosim veljaven telefon stevilka

en: Please enter at least one tag before saving.
sl_SI: Pred shranjevanjem vnesite vsaj eno oznako. Upravljanje predlog

en: Please enter your name.
sl_SI: Vnesite prosim svoje ime

en: Please enter your password.
sl_SI: Prosimo vpišite svoje geslo

en: Please enter your username/email.
sl_SI: Vnesite svoje uporabniško ime / e-naslov.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
sl_SI: Registrirajte to spletno mesto pri AWeberju, da dobite svojo avtorizacijsko kodo.  <a%s>registriraj se zdaj</a>

en: Please select a list before saving.
sl_SI: Prosim izberi predshranjen seznam.

en: Please select an account before saving.
sl_SI: Pred shranjevanjem izberite račun.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
sl_SI: Pred oddajo izberite postavitev ozadja ali postavitev vsebine.

en: Please specify a poster image if Video Lightbox is enabled.
sl_SI: Vstavite sliko plakata, če je omogočen Video Lightbox.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
sl_SI: Naročite se na avtomatske posodobitve tega plugina.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin. %s
sl_SI: Naročite se na VTIČNIK da omogočite posodobitve za ta vtičnik. %s

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
sl_SI: V spodnje polje vnesite »uninstall«, da potrdite, da res želite odstraniti page builder  in vse njene podatke.

en: Plugin Branding
sl_SI: Brand plugina

en: Plugin Icon URL
sl_SI: Vtičnik Icon URL

en: Plugin Name
sl_SI: Ime vtičnika

[ctx: Plugin action link label.]
en: Change Log
sl_SI: Dnevnik sprememb

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
sl_SI: Nagradnja [Plugin action link label.].

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
sl_SI: Izbriši

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
sl_SI: Vse

en: Plugins Count
sl_SI: Vsebina plugina

en: Plugins Page
sl_SI: Stran vtičnikov

en: Plus sign
sl_SI: Znak plus

en: Popularity
sl_SI: Priljubljenost

en: Portrait
sl_SI: Portret

en: Position
sl_SI: Pozicija

en: Post
sl_SI: Pošta

en: Post Alignment
sl_SI: Poravnava prispevka

en: Post Background Color
sl_SI: Barva ozadja prispevka

en: Post Content
sl_SI: Vsebina prispevka

en: Post Excerpt
sl_SI: Post povzetek

en: Post Hover Transition
sl_SI: Prehod ob prehodu miške nad objavo.

en: Post Icon
sl_SI: Objavna ikona

en: Post Icon Color
sl_SI: Barva objavne ikone

en: Post Icon Position
sl_SI: Pozicija objavne ikone

en: Post Icon Size
sl_SI: Velikost objavne ikone

en: Post Info
sl_SI: Info o članku

en: Post Info Color
sl_SI: Barva informacije o prispevku

en: Post Info Typography
sl_SI: Pisava info o članku

en: Post Max Width
sl_SI: Post največja širina

en: Post Padding
sl_SI: Odmik prispevka

en: Post Spacing
sl_SI: Presledki med člnaki

en: Post Terms
sl_SI: Pogoji prispevka

en: Post Title
sl_SI: Naslov objave

en: Post Type
sl_SI: Vrsta objave

en: Post Types
sl_SI: Post Vrste

en: Post Width
sl_SI: Širina člankov

en: Post was not valid Themer layout.
sl_SI: Objava ni veljavna Themer postavitev.

en: Posted in
sl_SI: Objavljeno v

en: Poster Image must be specified for the Lightbox to work.
sl_SI: Za delovanje Lightboxa mora biti navedena slika plakata.

en: Posts
sl_SI: Članki

en: Posts Carousel
sl_SI: Prispevki vrtiljak

en: Posts Element
sl_SI: Element prispevkov

en: Posts Element Class
sl_SI: Razred elementa razreda

en: Posts Element Class for UL
sl_SI: Razred elementa razreda za UL

en: Posts Per Page
sl_SI: Število člankov na stran

en: Posts Slider
sl_SI: Slider objav

en: Posts Title Tag
sl_SI: Objavite naslov

en: Prefer GD for image cropping
sl_SI: Prednost GD za obrezovanje slik

en: Premium Features
sl_SI: Vrhunske funkcije

en: Prerelease Documentation
sl_SI: Predizdajna dokumentacija

en: Prerelease Updates
sl_SI: Predčasne posodobitve

en: Preview Layout
sl_SI: Predogled postavitve

en: Preview and responsive editing will use these values when enabled.
sl_SI: Predogled in odzivno urejanje bodo uporabljali te vrednosti, če bodo omogočene.

en: Previous
sl_SI: Prejšnje

en: Previous testimonial.
sl_SI: Prejšnji testimonial.

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price Box
sl_SI: Okence s ceno

en: Price Color
sl_SI: Cena barve

en: Price Features
sl_SI: Lastnosti cen

en: Price Option 2
sl_SI: Možnost cene 2

en: Price Style
sl_SI: Slog Cene

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
sl_SI: Značilnosti

en: Pricing Box
sl_SI: Okence s ceno

en: Pricing Boxes
sl_SI: Okenca s cenami

en: Pricing Options
sl_SI: Možnosti določanja cen

en: Pricing Table
sl_SI: Preglednica s cenami

en: Pro Icons
sl_SI: Pro Ikone

en: Product Category
sl_SI: Kategorija izdelka

en: Product Category IDs to include
sl_SI: ID-je kategorij izdelkov, ki jih je treba vključiti

en: Product Category Sort Direction
sl_SI: Smer razvrščanja kategorije izdelkov

en: Product ID
sl_SI: ID izdelka

en: Product IDs
sl_SI: ID izdelka

en: Product Page
sl_SI: Stran produkta

en: Product Tags
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Products IDs
sl_SI: ID izdelkov

en: Products Source
sl_SI: Vir izdelkov

en: Products per page
sl_SI: Produktov na stran

en: Profile ID
sl_SI: Identiteta profila

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Publish Changes
sl_SI: Objavi spremembe

en: Publish Layout
sl_SI: Objavi Layout

en: Publish Your Changes
sl_SI: Objavi spremembe

en: Publish changes and exit
sl_SI: Ob izhodu objavi spremembe

en: Publishing Changes
sl_SI: Objavljam spremembe

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
sl_SI: Povlecite slike iz WordPress knjžnice medijev ali iz SmugMug galerije tako, da vstavite URL za RSS feed iz SmugMug. URL za RSS tok najdete pod 'get a link' funkcijo v SmugMug galeriji.

en: Radial
sl_SI: Ponavljajoče

en: Radius
sl_SI: Polmer

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Random Bars
sl_SI: Naključne vrstice

en: Random Boxes
sl_SI: Naključna okenca

en: Randomize Photos
sl_SI: Fotografije naj bodo naključne

en: Rating
sl_SI: Oceno

en: Read More
sl_SI: Preberi več

en: Ready to find out more?
sl_SI: Želite izvedeti več?

en: Rebuilt the theme cache
sl_SI: Obnovljen je predpomnilnik tem

en: Recent Products
sl_SI: Nedavni izdelki

en: Recently used icons
sl_SI: Nedavno uporabljene ikone

en: Rectangle
sl_SI: Pravokotnik

en: Redirect To
sl_SI: Preusmeritev na

en: Redirect URL
sl_SI: Preusmeritev URL-ja

en: Redirect to search page
sl_SI: Preusmeri na iskalno stran

en: Referrer URL
sl_SI: URL preusmerjevalca

en: Register keys for your website at the <a%1$s>Google Admin Console</a>. You need a different key pair for each reCAPTCHA validation type. <br /><br /><a%2$s>More info about v3 reCAPTCHA.</a>
sl_SI: Na ključu <a%1$s>Google Admin Console</a> registrirajte ključe za svoje spletno mesto. Za vsak tip potrjevanja reCAPTCHA potrebujete drug par ključev. <br /><br /><a%2$s>Več informacij o v3 reCAPTCHA.</a>

en: Regular
sl_SI: Običajno

en: Relation
sl_SI: Razmerje

en: Remember last used tab
sl_SI: Zapomni si zadnji uporabljeni zavihek

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove Account
sl_SI: Izbriši račun

en: Remove Video
sl_SI: Odstrani video

en: Render a Countdown module.
sl_SI: Ustvari modul odštevanja.

en: Render a WordPress audio shortcode.
sl_SI: Prikažite zvočno kratko kodo WordPress.

en: Render a WordPress or embedable video.
sl_SI: Odpri WordPress ali vdelan video

en: Render shortcodes in CSS/JS
sl_SI: Prikazovanje kratkih kod v CSS/JS

en: Renders a WordPress menu.
sl_SI: Prikazovanje menija WordPress.

en: Renders a series of call to action buttons.
sl_SI: Prikaže vrsto gumbov za poziv.

en: Renders an animated number counter.
sl_SI: Prikaže animirani števec številk.

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: Replace Existing Layout
sl_SI: Nadomesti obstoječo postavitev

en: Replace Video
sl_SI: Zamenjaj video

en: Reset Column Widths
sl_SI: Resetiraj širino stolpca

en: Reset Row Width
sl_SI: Ponastavi širino vrstice

en: Reset Settings
sl_SI: Ponastavitev nastavitev

en: Responsive
sl_SI: Prilagodljiv

en: Responsive Breakpoint
sl_SI: Točka prilagodljvosti

en: Responsive Dropdowns
sl_SI: Odzivni spustni meni

en: Responsive Editing
sl_SI: Prilagodljivo urejanje

en: Responsive Iframe UI
sl_SI: Odzivni uporabniški vmesnik Iframe

en: Responsive Layout
sl_SI: Prilagodljiva postavitev

en: Responsive Style
sl_SI: Prilagodljiv stil

en: Responsive Toggle
sl_SI: Prilagodljiv preklop

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Reverse Column Order
sl_SI: Obrni vrstni red stolpcev

en: Revision Restored
sl_SI: Revizija obnovljena

en: Revisions
sl_SI: Revisizije

en: Revisions Limit
sl_SI: Omejitev popravkov

en: Revisions are disabled for this site. Please contact your host if you aren't sure how to enable revisions.
sl_SI: Revizije so za to spletno mesto onemogočene. Če niste prepričani, kako lahko omogočite revizije, se obrnite na svojega gostitelja.

en: Ribbon
sl_SI: Trak

en: Ribbon Background Color
sl_SI: Barva ozadja traku

en: Ribbon Position
sl_SI: Položaj traku

en: Ribbon Style
sl_SI: Slog traku

en: Ribbon Text
sl_SI: Besedilo traku

en: Ribbon Text Color
sl_SI: Barva besedila traku

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right Bottom
sl_SI: Spodaj desno

en: Right Center
sl_SI: Desno na sredini

en: Right Content
sl_SI: Vsebina desno

en: Right Sidebar
sl_SI: Desna stranska vrstica

en: Right To Left
sl_SI: Z desne proti levi

en: Right Top
sl_SI: Zgoraj desno

en: Right of Content
sl_SI: Pravica do vsebine

en: Right of Heading
sl_SI: Desno od naslova

en: Right of Text and Heading
sl_SI: Desno od teksta in naslova

en: Roman Numerals (Lower)
sl_SI: Rimske številke (male)

en: Roman Numerals (Upper)
sl_SI: Rimske številke (velike)

en: Rotate
sl_SI: Zarotiraj

en: Rounded
sl_SI: Zaobljeno

en: Row
sl_SI: Vrstica

en: Row Added
sl_SI: Vrstica dodana

en: Row Deleted
sl_SI: Vrstica je izbrisana

en: Row Duplicated
sl_SI: Podvojena vrstica

en: Row Edited
sl_SI: Vrstica urejena

en: Row Moved
sl_SI: Vrstica premaknjena

en: Row Resized
sl_SI: Spremenjena velikost vrstice

en: Row Saved!
sl_SI: Vrstica shranjena!

en: Row Settings
sl_SI: Nastavitve vrstice

en: Row Template Added
sl_SI: Predloga je bila dodana

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: SAFEMODE
sl_SI: Varni način

en: Sale Products
sl_SI: Izdelki na razprodaji

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save As...
sl_SI: Shrani kot...

en: Save Branding
sl_SI: Shrani Branding

en: Save Cache Clearing Tool Settings
sl_SI: Shranite nastavitve orodja za čiščenje predpomnilnika

en: Save Changes and Exit
sl_SI: Shrani spremembe in odidi

en: Save Column
sl_SI: Shrani stolpec

en: Save Core Template
sl_SI: Shrani osnovno predlogo

en: Save Draft
sl_SI: Shrani osnutek

en: Save Help Button Settings
sl_SI: Shrani nastavitve gumba za pomoč

en: Save Icon Settings
sl_SI: Shrani set ikon

en: Save License Key
sl_SI: Shrani licenčno kodo

en: Save Module
sl_SI: Shrani modul

en: Save Module Settings
sl_SI: Shrani nastavitve modulda

en: Save New Template
sl_SI: Shrani novo predlogo

en: Save Post Types
sl_SI: Shrani tip objave

en: Save Prerelease Settings
sl_SI: Shrani nastavitve pred izdajo

en: Save Row
sl_SI: Shrani vrstico

en: Save Template
sl_SI: Shrani predlogo

en: Save Template Settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Save User Access Settings
sl_SI: Shrani dostopne nastavitve uporabnika

en: Save With Errors
sl_SI: Shrani z napakami

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Saved Templates</strong>.
sl_SI: Shrani trenutno postavitev kot predlogo, ki bo ponovno na voljo za uporabo pod <strong>Predloge  	 Vaše predloge</strong>.

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
sl_SI: Shranite, izvozite in znova uporabite celozaslonske postavitve, vrstice in module.

en: Saved
sl_SI: Shranjeno

en: Saved Column
sl_SI: Shranjeni stolpec

en: Saved Columns
sl_SI: Shranjeni stolpci

en: Saved Module
sl_SI: Shranjen modul

en: Saved Modules
sl_SI: Shranjeni moduli

en: Saved Row
sl_SI: Shranjena vrstica

en: Saved Rows
sl_SI: Shranjene vrstice

en: Saved Template
sl_SI: Shranjena predloga

en: Saved Templates
sl_SI: Shranjene predloge

en: Saving...
sl_SI: Shranjujem...

en: Scale
sl_SI: Merilo

en: Scale Down
sl_SI: Zmanjšanje obsega

en: Scale Up
sl_SI: Povečanje obsega

en: Scale X
sl_SI: Lestvica X

en: Screen Reader Text
sl_SI: Besedilo bralnika zaslona

en: Scroll
sl_SI: Pomik

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search Icons
sl_SI: Ikone za iskanje

en: Search Menu
sl_SI: Meni za iskanje

en: Search Modules
sl_SI: Išči module

en: Search Saved Items...
sl_SI: Iskanje shranjenih elementov..

en: Search...
sl_SI: Iskanje ...

en: Second
sl_SI: Sekunda

en: Seconds
sl_SI: Sekunde

en: Secret Key
sl_SI: Skriti ključ

en: See %s for more information.
sl_SI: Za več informacij glej %s.

en: See our Knowledge Base for more info.
sl_SI: Za več informacij glejte našo bazo znanja.

en: See the %s for more information.
sl_SI: Za več informacij glejte %s.

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select A Preset
sl_SI: Izberite prednastavitev

en: Select All
sl_SI: Izberi vse

en: Select Audio
sl_SI: Izberite zvok

en: Select Column
sl_SI: Izberite stolpec

en: Select File
sl_SI: Izberi datoteko

en: Select Icon
sl_SI: Izberi ikono

en: Select Modules
sl_SI: Izberite module

en: Select Photo
sl_SI: Izberi fotografijo

en: Select Photos
sl_SI: Izberi fotografije

en: Select Row
sl_SI: Izberite vrstico

en: Select Template
sl_SI: Izberite predlogo

en: Select Video
sl_SI: Izberi video

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
sl_SI: Izberite meni WordPress, ki ste ga ustvarili v upravitelju v razdelku Videz > Meni.

en: Select a city
sl_SI: Izberi mesto

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Select an icon for the Ordered List (ol).
sl_SI: Izberite ikono za urejen seznam (ol).

en: Select an icon for the Unordered List (ul).
sl_SI: Izberite ikono za neurejeni seznam (ul).

[ctx: Select the list type.]
en: Type
sl_SI: Tip

en: Select the post types you would like the builder to work with.
sl_SI: Izberi vrste objav, s katerimi želiš, da gradnik deluje.

en: Select...
sl_SI: Izberi...

en: Selected
sl_SI: Izbrano

en: Selection Order
sl_SI: Izbirni vrstni red

en: Semi-Bold
sl_SI: Poldvojna debelina

en: Semi-Bold Italic
sl_SI: Poldvojna debelina italic

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send To Email
sl_SI: Pošli na e-pošto

en: Send Usage Data
sl_SI: Pošlji uporabniške podatke

en: Sent!
sl_SI: Poslano!

en: Separator
sl_SI: Ločevalnik

en: Separator Color
sl_SI: Barva ločila

en: Separator Line Color
sl_SI: Barva ločilne črte

en: Separator Size
sl_SI: Velikost ločevalnika

en: Separator Type
sl_SI: Vrsta ločevalnika

en: Separators
sl_SI: Ločevalniki

en: Server Type
sl_SI: Vrsta strežnika

en: Service
sl_SI: Storitev

en: Set to 0 to completely disable revisions for layouts/pages controlled by the builder
sl_SI: Nastavite na 0, da popolnoma onemogočite revizije za postavitve/strani, ki jih nadzoruje graditelj.

en: Set to 0 to completely disable undo/redo history
sl_SI: Nastavite na 0, če želite popolnoma onemogočiti zgodovino razveljavitev/ ponastavitev

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
sl_SI: Če to nastavite na da, bodo vsi stolpci v tej skupini enake višine, ne glede na to, koliko vsebine je v vsakem od njih.

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings could not be saved.
sl_SI: Nastavitev ni bilo mogoče shraniti.

en: Settings updated!
sl_SI: Postavke izmenjene.

en: Shadow
sl_SI: Senca

en: Shape
sl_SI: Oblika

en: Shape Container
sl_SI: Vsebina oblik

en: Share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
sl_SI: Delite projekt, postavite vprašanje, ali pa samo pozdravite! Za novice o novostih in novostih, kot je naš <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> ali nam sledite <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">na Twitterju</a>.

en: Shared Styles
sl_SI: Skupni slogi

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show All Categories
sl_SI: Prikaži vse kategorije

en: Show Arrows
sl_SI: Prikaži puščice

en: Show Artist Name
sl_SI: Pokaži ime avtorja

en: Show Both
sl_SI: Prikaži oba

en: Show Caption
sl_SI: Prikaži pripis

en: Show Captions
sl_SI: Prikaži pripise

en: Show Dots
sl_SI: prikaži pike

en: Show Facebook
sl_SI: Prikaži Facebook

en: Show Featured Image?
sl_SI: Prikažem prednastavljeno fotografijo?

en: Show Forget Password Link
sl_SI: Pokažite povezavo za pozabljeno geslo

en: Show Google+
sl_SI: Prikaži Google+

en: Show Labels Only
sl_SI: Pokaži samo oznake

en: Show List Separator
sl_SI: Pokaži ločilo seznama

en: Show Logout Button
sl_SI: Prikaži gumb za odjavo

en: Show Message
sl_SI: Pokaži sporočilo

en: Show Placeholders Only
sl_SI: Prikaži samo Namestne elemente

en: Show Play/Pause
sl_SI: Prikaži Play / Pause

en: Show Playlist
sl_SI: Pokaži Playlisto

en: Show Remember Login
sl_SI: Pokažite shranjene prijave

en: Show Ribbon
sl_SI: Pokaži trak

en: Show Saved Column Categories?
sl_SI: Pokaži shranjene kategorije stolpcov

en: Show Saved Module Categories?
sl_SI: Pokažem shranjene kategorije modulov?

en: Show Saved Row Categories?
sl_SI: Pokažem shranjene vrtične kategorije?

en: Show Search
sl_SI: Pokaži iskanje

en: Show Separators
sl_SI: Pokaži ločila

en: Show Thumbnail
sl_SI: Pokaži sličico

en: Show Time Separators
sl_SI: Pokaži ločila časa

en: Show Track Numbers
sl_SI: Pokaži sledilne številke

en: Show Twitter
sl_SI: Prikaži Twitter

en: Show advanced module usage
sl_SI: Prikaži uporabo naprednega modula

en: Show custom labels for Nodes.
sl_SI: Prikaži oznake po meri za vozlišča.

en: Show detailed module usage on modules tab.
sl_SI: V zavihku Moduli prikažite podrobno uporabo modulov.

en: Show duplicate action link in WP Admin Bar
sl_SI: Prikaži podvojeno akcijsko povezavo v WP Admin Bar

en: Show duplicate action links in WP Admin
sl_SI: Prikaži podvojene akcijske povezave v WP Admin

en: Show labels/placeholders
sl_SI: Prikaži oznake/namestnike

en: Show on Checkout
sl_SI: Prikaži na blagajni

en: Show only featured products?
sl_SI: Prikaži samo predstavljene izdelke?

en: Show only on-sale products?
sl_SI: Pokaži samo izdelke v razprodaji?

en: Show only recent products?
sl_SI: Prikaži samo nove izdelke?

en: Show saved row, column and module categories as sections in the page builder sidebar. A new section will be created for category.
sl_SI: Pokaži shranjene kategorije vrstic, stolpcev in modulov kot odseke v stranski vrstici graditelja strani. Za kategorijo bo ustvarjen nov razdelek.

en: Show title attribute on mouse hover
sl_SI: Pokaži atribut naslova ob preletu z miško

en: Shows the search form if no posts are found.
sl_SI: Pokaži iskalni obrazec če ni najden noben prispevek.

en: Shuffle
sl_SI: Premešanje

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Signed
sl_SI: Podpisano

en: Single Product
sl_SI: En izdelek

en: Site Key
sl_SI: Ključ spletnega mesta

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Skew X
sl_SI: Nagib X

en: Skew Y
sl_SI: Nagib Y

en: Skin Color
sl_SI: Barva kože

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
sl_SI: Preskočite toliko objav, ki ustrezajo določenim kriterijem.

en: Slanted Edge
sl_SI: Poševni rob

en: Slide
sl_SI: Diapozitiv

en: Slide Down
sl_SI: Pojdi dol

en: Slide Horizontal
sl_SI: Horizontalno drsenje

en: Slide Label
sl_SI: Oznaka diapozitiva

en: Slide Settings
sl_SI: Nastavitve diapozitiva

en: Slide Up
sl_SI: Pojdi gor

en: Slide Vertical
sl_SI: Vertikalno drsenje

en: Slider Controls
sl_SI: Krmilniki drsnika

en: Slides
sl_SI: Diapozitiv

en: Slideshow
sl_SI: Diaprojekcija

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
sl_SI: Brez

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
sl_SI: Brez

en: Slow
sl_SI: Počasi

en: Small
sl_SI: malo

en: Small Caps
sl_SI: Male začetnice

en: Small Data Mode
sl_SI: Način majhnih podatkov

en: Small Device Breakpoint
sl_SI: Točka preloma naprave majhne velikosti

en: Small Devices Only
sl_SI: Samo majhne naprave

en: Small and Medium
sl_SI: Malo in srednje

en: Social
sl_SI: Socialni

en: Social Button
sl_SI: Gumb socialnih medijev

en: Social Buttons
sl_SI: Gumbi za socialne medije

en: Solid
sl_SI: neprekinjeno (solid)

en: Some bad characters were found in the xml file
sl_SI: V datoteki xml je bilo najdenih nekaj slabih znakov

en: Some hosts use a proxy cache like Varnish or Litespeed. The following setting attempts to invalidate the cache using a remote request. If you are unsure what this does, leave it disabled.
sl_SI: Nekatera gostovanja uporabljajo predpomnilnik proxy, kot sta Varnish ali Litespeed. Naslednja nastavitev poskuša razveljaviti predpomnilnik z zahtevo na daljavo. Če niste prepričani, kaj to počne, pustite onemogočeno.

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe. Preveri svoj vnos in poskusi ponovno.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
sl_SI: Oprosti, nismo našli nobenega prispevka. Poskusi drugo iskanje.

en: Sort By
sl_SI: Razporedi glede na

en: Sort Direction
sl_SI: Smer vrste

en: Sort Product Category By
sl_SI: Sortiraj po kategoriji produktov

[ctx: Sort by.]
en: Default
sl_SI: Privzeto

[ctx: Sort by.]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Source
sl_SI: Vir

en: Spacing
sl_SI: Presledek

en: Speed
sl_SI: Hitrost

[ctx: Speed.]
en: Medium
sl_SI: Srednje hitro

en: Spots
sl_SI: Pike

en: Spread
sl_SI: Širjenje

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: Square ( &#9632; )
sl_SI: Kvadrat ( &#9632; )

en: Stacked
sl_SI: Zloženo

en: Stacked Layout
sl_SI: Postavljena postavitev

en: Standard Modules
sl_SI: Standardni moduli

en: Start Counter
sl_SI: Začetni števec

en: Start shopping
sl_SI: Prični z nakupovanjem

en: Start typing...
sl_SI: Začni pisati...

en: Status must be either draft or publish
sl_SI: Status mora biti osnutek ali objavljeno

en: Step One
sl_SI: Prvi korak

en: Step Two
sl_SI: Drugi korak

en: Sticky on Scroll
sl_SI: Lepljivo na pomikanje

en: Straight
sl_SI: Ravno

en: Structure
sl_SI: Struktura

en: Style
sl_SI: Stil

en: Style &amp Spacing
sl_SI: Slog in razmik

en: Subject
sl_SI: Predmet

en: Subject Field
sl_SI: Predmet

en: Subject Field Placeholder
sl_SI: Prostor za zadevo

en: Submenu Icon
sl_SI: Ikona podmenija

en: Submenu Icon click
sl_SI: Klik na ikono podmenija

en: Submit changes for review and exit
sl_SI: Potrdi spremembe za predogled ob izhodu

en: Submit for Review
sl_SI: Predložite v predogled

en: Subscribe Form
sl_SI: Prijavni obrazec

en: Subscribe Form Signup
sl_SI: Naročite se na prijavo obrazca

en: Subscribe Now
sl_SI: Naročite se zdaj

en: Subscription has been updated. Please check your email for further instructions.
sl_SI: Naročnina je posodobljena. Za nadaljnja navodila preverite svoj e-poštni naslov.

en: Success
sl_SI: Uspešno

en: Success Action
sl_SI: Uspešna akcija

en: Success URL
sl_SI: Uspešen URL

en: Support ticket
sl_SI: podporni zahtevek

en: Sure, I'll help
sl_SI: Seveda, lahko pomagam

en: Switch
sl_SI: Stikalo

en: Switching to the native WordPress editor will disable your Beaver Builder layout until it is enabled again. Any edits made in the WordPress editor will not be converted to your Page Builder layout. Do you want to continue?
sl_SI: Preklop na osnovni  WordPress urejevalnik bo onemogočilo postavitev vašega Beaver Builder gradnika, dokler znova ne bo omogočen. Morebitne spremembe v urejevalniku WordPress urejevanilku  ne bodo pretvorjene v postavitev strani v beaver builder gradniku. Želite nadaljevati?

en: Tab(s) Status on Mobile
sl_SI: Stanje zavihkov v mobilni napravi

en: Tabs
sl_SI: Zavihki

en: Tags Slug
sl_SI: Oznake Slug

en: Take A Tour
sl_SI: Pojdi na ogled

en: Take Full Control of Your Entire Website With Beaver Themer
sl_SI: Prevzemite popoln nadzor nad celotnim spletnim mestom z Beaver Themer

en: Take a Tour
sl_SI: Pojdi na ogled

en: Target URL
sl_SI: Ciljni URL

en: Technology
sl_SI: Tehnologija

en: Template
sl_SI: Predloga

en: Template Applied
sl_SI: Uporabljena predloga

en: Template Data Exporter
sl_SI: Izvoznik podatkov o predlogah

en: Template Exporter
sl_SI: Izvoznik predlog

en: Template Saved!
sl_SI: Predloga shranjena!

en: Template Settings
sl_SI: Nastavitve predloge

[ctx: Template name.]
en: Blank
sl_SI: Prazno

[ctx: Template name.]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Terms
sl_SI: Pogoji

en: Terms Label
sl_SI: Pogoji oznak

en: Terms Separator
sl_SI: Pogoj razdelinika

en: Testimonial
sl_SI: Ocena

en: Testimonials
sl_SI: Ocene

en: Text
sl_SI: Urejevalnik teksta

en: Text &amp; Photo
sl_SI: Tekst &amp; fotografija

en: Text &amp; Video
sl_SI: Tekst &amp; video

en: Text After Number
sl_SI: Besedilo za številom

en: Text Background Color
sl_SI: Barva ozadja teksta

en: Text Before Number
sl_SI: Besedilo pred številom

en: Text Color
sl_SI: Barva teksta

en: Text Editor
sl_SI: Urejevalnik teksta

en: Text Hover Color
sl_SI: Barva teksta pri preletu

en: Text Padding
sl_SI: Odmik besedila

en: Text Shadow
sl_SI: Senčenje teksta

en: Text Spacing
sl_SI: Razmaki med tekstom

en: Text Typography
sl_SI: Pisava vsebine

en: Text Width
sl_SI: Širina besedila

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
sl_SI: Besedilo, ki se prikaže nad številko. Pustite prazno če ne želite besedila.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
sl_SI: Besedilo, ki se prikaže za številko. Pustite prazno, če ne želite besedila.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
sl_SI: Hvala, ker ste izbrali Beaver Builder in dobrodošli v koloniji! Poiščite nekaj koristnih informacij spodaj. Na levi strani so tudi možnosti nastavitev strani Builder.

en: Thank you!
sl_SI: Hvala!

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
sl_SI: Hvala za prijavo. Preveri mail za nadaljna navodila.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
sl_SI: Hvala za vaše sporočilo. V kratkem vam bomo odgovorili.

en: The <strong>Beaver Builder</strong> plugin requires WordPress version 4.6 or greater. Please update WordPress before activating the plugin.
sl_SI: <strong>Page Builder</strong> zahteva različico Wordpress 3.5 ali več. Posodobite WordPress pred aktivacijo plugina.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
sl_SI: Vtičnik Beaver Builder Booster ni združljiv z vašim gostiteljem.

en: The Builder remembers the last tab used in the row/column/module settings window.
sl_SI: Graditelj si zapomni zadnji zavihek, ki je bil uporabljen v oknu za nastavitve vrstic/stolpcev/modulov.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
sl_SI: ID seznama, na katerega bi se uporabniki želeli naročiti. ID seznama najdete pod "Ogled vseh seznamov" v razdelku z imenom ID.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
sl_SI: Polje za ciljni URL se navezuje na stran, ki jo želite povezati s socialnimi ikonami. Na primer, če prikažete Facebook, lahko uporabnik všečka to, kar boste vnesli v to polje.

en: The Templates admin menu has been renamed to Builder and split into useful sections for working with templates, rows and modules.
sl_SI: Skrbniški meni Templates je bil preimenovan v Builder in razdeljen na uporabne odseke za delo s predlogami, vrsticami in moduli.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
sl_SI: Gumb Orodja vam omogoča, da shranite predlogo, podvojite postavitev, uredite nastavitve postavitve ali uredite splošne nastavitve.

en: The URL where your Mautic application is installed (e.g. http://mautic.mywebsite.com).
sl_SI: URL, na katerem je nameščena vaša aplikacija Mautic (npr. Http://mautic.mywebsite.com).

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
sl_SI: URL, na katerem je nameščena vaša aplikacija Sendy (npr. http://mywebsite.com/sendy).

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
sl_SI: Poravnava, ki se bo nanašala na vse elemente znotraj poziva

en: The browser width at which the layout will adjust for large devices.
sl_SI: Širina brskalnika, pri kateri se postavitev prilagodi velikim napravam.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
sl_SI: Širina brskalnika, pri kateri se postavitev prilagodi za srednje velike naprave, kot so tablice.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
sl_SI: Širina brskalnika, pri kateri se postavitev prilagodi za majhne naprave, kot so telefoni.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
sl_SI: Gradnik ne izbriše meta vrednosti objave <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> in <code>_fl_builder_enabled</code> v primeru, če bi ga želeli ponovno namestiti kasneje. Če to storite, bo gradnik sam ponovno zgradil podatke z uporabo teh meta vrednosti.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
sl_SI: Pripis je vzet iz teksta, ki ga vnesete za določeno sliko v caption okence v urejevalniku medijev. Pripis je vzet tudi neposredno iz SmugMug galerije, če imate tam zapisane pripise.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
sl_SI: Barva se nanaša na prekrivanje ozadja za tekstom.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
sl_SI: Kontaktni obrazec bo poslan na to e-pošto. Privzete nastavitve za e-poštni naslov skrbnika.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
sl_SI: E-poštni naslov, povezan z vašim računom Mad Mimi.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
sl_SI: Najhitreje najdemo odgovor na vprašanje, če vidimo, ali je nekdo že odgovoril!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
sl_SI: %1$s je tretnutno aktiven za %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
sl_SI: Izbrani prenosi so trenutno na voljo za odaljeno nadgranjo s podpisom pripadajoče licence

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
sl_SI: Ponudnik gostovanja, ki ste ga izbrali, ko ste se prijavili za svoj račun. Preverite svoj pozdravni e-poštni naslov, če ste ga pozabili. Vnesite ga brez začetnega http:// (npr. demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
sl_SI: Gostitelja, ki ste ga izbrali, ko ste se prijavili za svoj račun. Preverite svoj pozdravni e-poštni naslov, če ste ga pozabili. Vnesite ga brez začetnega http:// (na primer demo.campayn.com).

en: The inline logo will appear on the left or right side of odd menu items.
sl_SI: Vmesni logotip se prikaže na levi ali desni strani lihih elementov menija.

en: The layout is currently being saved
sl_SI: Trenutna postavitev je shranjena

en: The layout is saved
sl_SI: Postavitev je shranjena

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
sl_SI: Povezava se nanaša na celoten modul. Ob izbiri vrste poziva k dejanju tukaj spodaj bo ta povezava uporabljena tudi za tekst ali gumb.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
sl_SI: Povezava se nanaša na celoten diapozitiv. Ob izbiri vrste poziva k dejanju tukaj spodaj bo ta link uporabljen tudi za tekst ali gumb.

en: The max width of the ajax result container.
sl_SI: Največja širina vsebnika za rezultate ajaxa.

en: The max width of the input field inside the lightbox.
sl_SI: Največja širina vnosnega polja znotraj svetlobnega okna.

en: The max width of the search form container.
sl_SI: Največja širina vsebnika obrazca za iskanje.

en: The max width that the content area will be within your slides.
sl_SI: Max širina, da bo območje vsebina bo v vaše diapozitive.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
sl_SI: Položaj bo premaknil izbrane postavitve vsebine levo ali desno ali na sredino sličice diapozitiva.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
sl_SI: Položaj bo premaknil izbrane postavitve vsebine levo, desno ali spodaj čez ozadje diapozitiva.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
sl_SI: Pozicija bo premaknila izbrane postavitve vsebine levo, desno ali v sredino čez ozadje diapozitiva.

en: The selected roles will be able to access the Advanced Settings. Note: user roles without the <code>manage_options</code> capability cannot access these settings.
sl_SI: Izbrane vloge bodo lahko dostopne do dodatnih nastavitev. Opomba: uporabniške vloge brez manage_options ne <code></code> morejo dostopati do teh nastavitev.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
sl_SI: Izbrane vloge bodo lahko administrirale admin meni

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
sl_SI: Izbrane vloge bodo lahko dostopale do izvoznika podatkov predloge pod Orodja> Izvoznik predloge.

en: The selected roles will have access to the builder for editing posts, pages, and CPTs.
sl_SI: Izbrane vloge bodo imele dostop do ustvarjalca za urejanje objav, strani in CPT-jev.

en: The selected roles will have unrestricted access to all editing features within the builder.
sl_SI: Izbrane vloge bodo imele neomejen dostop do vseh funkcij urejanja znotraj ustvarjalca.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
sl_SI: Nastavitve, ki jih trenutno urejate, ne bodo shranjene, če se umaknete s te strani.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%. Total should not be less than either Start Counter or End Counter.
sl_SI: Skupno število enot za ta števec. Če je na primer število nastavljeno na 250, skupno število pa na 500, se bo števec animiral na 50 %. Skupno število ne sme biti manjše od začetnega ali končnega števca.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
sl_SI: Vrsta uporabljenega roba. Dvojni robovi morajo biti za pravilno prikazovanje visoki vsaj 3px.

en: The type of list to generate. Each type has a corresponding set of icons available. See List Icon field below.
sl_SI: Vrsta seznama, ki ga želite ustvariti. Vsak tip ima na voljo ustrezen nabor ikon. Glejte spodnje polje ikone seznama.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
sl_SI: Naložena datoteka nima veljavne%s razširitve.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
sl_SI: Uporabniško ime, povezano z vašim računom GoDaddy Email Marketing.

en: The wrapper tag for the heading of each list item. Heading appears above the text content.
sl_SI: Ovojna oznaka za naslov vsakega elementa seznama. Naslov se prikaže nad besedilno vsebino.

en: The wrapper tag for the text content of each list item. Text content is right below the list item heading.
sl_SI: Ovojna oznaka za besedilno vsebino vsakega elementa seznama. Besedilna vsebina je tik pod naslovom elementa seznama.

en: The xml PHP extension is not installed.
sl_SI: Razširitev xml PHP ni nameščena.

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Theme Branding
sl_SI: Branding teme

en: Theme Company Name
sl_SI: Ime podjetja teme

en: Theme Company URL
sl_SI: URL podjetja teme

en: Theme Description
sl_SI: Opis teme

en: Theme Name
sl_SI: Ime teme

en: Theme Screenshot URL
sl_SI: URL posnetka zaslona teme

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
sl_SI: Pri prenosu seznamov je prišlo do težave. Preverite poverilnice API-ja

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
sl_SI: Pri povezovanju z AWeber je prišlo do napake. Prosim poskusite ponovno.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
sl_SI: Prišlo je do napake pri povezovanju z Infusionsoft. %s

en: There was an error retrieveing your lists.
sl_SI: Pri prenosu seznamov je prišlo do napake.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
sl_SI: Pri iskanju stika s strani Drip je prišlo do napake.%s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
sl_SI: Pri naročanju na AWeber je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na AWeber je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na ActiveCampaign je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
sl_SI: Pri naročilu na Monitor Campaign je prišlo do napake.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Monitor Campaign je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
sl_SI: Pri naročanju na Campayn je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na Campayn je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
sl_SI: Pri naročanju na stalni stik je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na Constant Contact je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. Error: %s
sl_SI: Pri naročanju na ConvertKit je prišlo do napake. Napaka:%s

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na ConvertKit je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
sl_SI: Pri prijavi na Drip je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri prijavi na Drip je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
sl_SI: Pri prijavi na Enormail je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri prijavi na Enormail je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
sl_SI: Pri naročanju na GetResponse je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na GetResponse je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na GoDaddy Email Marketing je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
sl_SI: Pri naročanju na Hatchbuck je prišlo do napake.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
sl_SI: Pri naročanju na Hatchbuck je prišlo do napake. API ključ ni veljaven.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na Hatchbuck je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
sl_SI: Pri naročanju na Infusionsoft je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na Infusionsoft je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Mad Mimi je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
sl_SI: Pri naročanju na MailChimp je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na MailChimp je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to MailerLite.
sl_SI: Pri naročanju na MailerLite je prišlo do napake.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na MailerLite je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Mailerjet. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Mailerjet je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
sl_SI: Pri naročilu na Mailrelay je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Mailrelay je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Mautic. %s
sl_SI: Pri naročilu na Mautic je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Mautic. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Mautic je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Ontraport. Code: %s
sl_SI: Pri naročilu na Ontraport je prišlo do napake. Koda: %s

en: There was an error subscribing to Ontraport. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Ontraport je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
sl_SI: Pri naročilu na Sendy je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročilu na Sendy je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
sl_SI: Pri naročanju na iContact Pro je prišlo do napake %s.

en: There was an error subscribing to iContact. %s
sl_SI: Pri naročanju na iContact je prišlo do napake. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju na iContact je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error subscribing.
sl_SI: Pri naročanju je prišlo do napake.

en: There was an error subscribing. Groundhogg is not active.
sl_SI: Pri naročanju je prišlo do napake. Groundhogg ni aktiven.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
sl_SI: Pri naročanju je prišlo do napake. MailPoet ni nameščen.

en: There was an error subscribing. Please check the console for possible error message.
sl_SI: Pri naročanju je prišlo do napake. Preverite morebitno sporočilo o napaki v konzoli.

en: There was an error subscribing. Please try again.
sl_SI: Pri naročanju je prišlo do napake. Prosim poskusite ponovno.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
sl_SI: Pri naročanju je prišlo do napake. Račun ni več povezan.

en: There was an error when reading this WXR file
sl_SI: Pri branju datoteke WXR je prišlo do napake

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
sl_SI: Še veliko več je! Preberite več o vsem ostalem na našem <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
sl_SI: Imamo čudovito skupnost "Beaver Builders" in veselila bi nas <em>tvoja</em> družba!

en: These settings contain sensitive code that is not allowed as DISALLOW_UNFILTERED_HTML has been set globally via wp-config.
sl_SI: Te nastavitve vsebujejo občutljivo kodo, ki ni dovoljena, saj je bila funkcija DISALLOW_UNFILTERED_HTML nastavljena globalno prek programa wp-config.

en: These settings contain sensitive code that is not allowed for your user role (%s).
sl_SI: Te nastavitve vsebujejo občutljivo kodo, ki ni dovoljena za vašo uporabniško vlogo (%s).

en: These settings have errors. Please correct them before continuing.
sl_SI: Te nastavitve vsebujejo napake. Prosim popravite preden nadljajujete.

en: Thin
sl_SI: Tanko

en: Thin Italic
sl_SI: Italic tanko

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
sl_SI: Napaka: manjka vrsta storitve.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
sl_SI: To vam omogoča vnos vsebine čez ali zraven zgoraj izbranega ozadja. Lokacija postavitve vsebine je lahko izbrana v zavihku s stili.

en: This applies to all list items, but can be overridden individually.
sl_SI: To velja za vse elemente seznama, vendar jih je mogoče razveljaviti posamično.

en: This applies to all sites on the network.
sl_SI: To se nanaša na vse strani v omrežju.

en: This applies to the entire Button Group module itself.
sl_SI: To velja za celoten modul Skupine gumbov.

en: This code has errors. We recommend you fix them before saving.
sl_SI: Ta koda ima napake. Pred shranjevanjem priporočamo, da jih popravite.

en: This column has visibility rules
sl_SI: V tem stolpcu so pravila vidnosti

en: This column has visibility rules.
sl_SI: V tem stolpcu so pravila vidnosti.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
sl_SI: Zdi se, da to ni datoteka WXR, manjka / neveljavna številka različice WXR

en: This domain appears to be blocked for kit %s
sl_SI: Zdi se, da je ta domena blokirana za kit %s

en: This field is required.
sl_SI: To polje je obvezno.

en: This is used as the menu aria attribute for accessibility and label for responsive menus.
sl_SI: Uporablja se kot atribut menu aria za dostopnost in oznaka za odzivne menije.

en: This layout has unpublished changes
sl_SI: Ta postavitev vsebuje neobjavljene spremembe

en: This layout has unpublished changes. If you discard this draft all of your previously unpublished changes will be lost.
sl_SI: Ta postavitev vsebuje neobjavljene spremembe. Če zavržete osnutek, bodo vse spremembe ki niso shranjene izgubljene.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
sl_SI: To velja samo za to spletno mesto. Obiščite nastavitve omrežnega skrbnika, da počistite predpomnilnik za vsa spletna mesta v omrežju.

en: This overrides the setting that applies to all list items.
sl_SI: To prevlada nad nastavitvijo, ki velja za vse elemente seznama.

en: This setting allows you to show saved layout in the slide.
sl_SI: Ta nastavitev omogoča prikaz shranjene postavitve v diapozitivu.

en: This setting is for the entire background of your slide.
sl_SI: Ta nastavitev velja za celotno ozadje vašega diapozitiva.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
sl_SI: Ta nastavitev je minimalna višina drsnika vsebine. Vsebina bo razširila višino samodejno.

en: This setting is the minimum height of the form. Content will expand the height automatically.
sl_SI: Ta nastavitev je najmanjša višina obrazca. Vsebina bo samodejno razširila višino.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
sl_SI: Ta nastavitev je najmanjša višina drsnika stebra. Vsebina bo višino samodejno razširila.

en: This should match the cycle day settings for the selected list's Autoresponder.
sl_SI: To bi moralo ustrezati nastavitvam dneva cikla za samodejni seznam avtoresponderja

en: This tool applies to caches created by the following:
sl_SI: To orodje velja za predpomnilnike, ustvarjene z naslednjim:

en: This version of the <strong>Beaver Builder</strong> plugin is not compatible with WordPress Multisite. <a%s>Please upgrade</a> to the Multisite version of this plugin.
sl_SI: Ta različica <strong>Page Builder</strong> plugina ni skladna z WordPress Multisite. <a%s>Nadgradnja potrebna</a> na Multisite različico tega plugina.

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Thumbs
sl_SI: Miniature

en: Thumbs Button
sl_SI: Gumb miniatur

en: Thumbs Size
sl_SI: Velikost miniatur

en: Time
sl_SI: Čas

en: Time Rail
sl_SI: Časovni tir

en: Time Zone
sl_SI: Časovni pas

en: Timer
sl_SI: Časovnik

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title Color
sl_SI: Barva naslova

en: Title Style
sl_SI: Slog naslova

en: Title Tag
sl_SI: Naslov

en: Title Typography
sl_SI: Pisava naslova

en: Title:
sl_SI: Nalosv:

en: To identify the custom field.
sl_SI: Identifikacija polja po meri.

en: Toggle Main Menu
sl_SI: Preklop glavnega menija

en: Toggle Price Button Typography
sl_SI: Preklop tipografije gumba za ceno

en: Toggle Price Label Color
sl_SI: Preklopi barvo nalepke s cenami

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: Tooltip
sl_SI: Opis orodja

en: Tooltip Background Color
sl_SI: Barva ozadja orodja

en: Tooltip Icon Color
sl_SI: Barva ikone orodja

en: Tooltip Icon Size
sl_SI: Velikost ikone orodja

en: Tooltip Text Color
sl_SI: Barva besedila orodja

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Top Center
sl_SI: Zgoraj sredina

en: Top Left
sl_SI: Zgoraj levo

en: Top Rated Products
sl_SI: Najbolje ocenjeni izdelki

en: Top Ribbon Padding
sl_SI: Zgornja obloga traku

en: Top Right
sl_SI: Zgoraj desno

en: Top Shape Layer
sl_SI: Oblika zgornjega Layerja

en: Top Spacing
sl_SI: Razmik na vrhu

en: Topography
sl_SI: Pisava

en: Total Amount
sl_SI: Skupni znesek

en: Total Units
sl_SI: Skupno število enot

en: Transform
sl_SI: Transformiraj

en: Transition
sl_SI: Tranzicija

en: Transition Direction
sl_SI: Smer prehoda

en: Transition Speed
sl_SI: Hitrost tranzicije

[ctx: Transition type.]
en: Slide
sl_SI: Diapozitiv

en: Transition value should be lower than Delay value.
sl_SI: Vrednost prehoda (transiton) mora biti nižja od vrednosti Zamude (delay).

en: Triangle
sl_SI: Triangel

en: Try to fix it yourself now
sl_SI: Poskusite ga popraviti sami

en: Twitter Button
sl_SI: Gumb za Twitter

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Typography
sl_SI: Stil pisave

en: UI theme, pinned settings etc.
sl_SI: Tema uporabniškega vmesnika, pripete nastavitve itd.

en: UPDATE UNAVAILABLE!
sl_SI: POSODOBITEV NI NA VOLJO!

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
sl_SI: POSODOBITVE NI NA VOLJO! Če želite omogočiti samodejne posodobitve, se naročite ali vnesite licenčni ključ spodaj.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
sl_SI: POSODOBITVE  NI NA VOLJO! Vaša naročnina je aktivna, vendar je bila ta domena deaktivirana. Znova aktivirajte to domeno v svojem računu, da omogočite samodejne posodobitve.

en: Ultra-Bold
sl_SI: Ultra-odebeljeno

en: Ultra-Bold Italic
sl_SI: Ultra-odebeljeno italic

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
sl_SI: Povezave z GoDaddy Email Marketing ni mogoče vzpostaviti. Prosimo, preverite svoje poverilnice.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave z Mad Mimi. Preverite poverilnice.

en: Unable to find Themer, is it installed and activated?
sl_SI: Ne morete najti Themer vtičnika, ali je nameščen in aktiviran?

en: Uncategorized
sl_SI: Nekategorizirano

en: Underline
sl_SI: Podčrtano

en: Undo/Redo history is currently disabled.
sl_SI: Zgodovina razveljavitve / ponovitve je trenutno onemogočena.

en: Uninstall
sl_SI: Odstranitev

en: Unnamed Menu
sl_SI: Neimenovan meni

en: Unordered List (ul)
sl_SI: Neurejeni seznam (ul)

en: Unrestricted Editing
sl_SI: Neomejeno urejanje

en: Unsigned
sl_SI: Brez podpisa

en: Untitled Preset
sl_SI: Brez naslova

en: Untitled Shape
sl_SI: Naslov brez oblike

en: Unzip Error: %s
sl_SI: Napaka pri razpakiranju: %s

en: Update Global CSS/JS
sl_SI: Posodobite globalni CSS / JS

en: Updates &amp; Support Subscription
sl_SI: Prijava na posodobitve in podporo

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but you have no active subscription.
sl_SI: Posodobitve za Beaver Builder ne bodo delovale, ker se zdi, da imate aktivirano %1$s, vendar nimate aktivne naročnine.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %1$s activated but your license is for %2$s version.
sl_SI: Posodobitve za Beaver Builder ne bodo delovale, saj se zdi, da imate aktivirano različico %1$s, vendar vaša licenca velja za različico %2$s.

en: Updates for Beaver Builder will not work as you appear to have %s activated but it is not in your available downloads.
sl_SI: Posodobitve programa Beaver Builder ne bodo delovale, kot se zdi, da ste aktivirali %s, vendar ga ni v vaših razpoložljivih prenosih.

en: Updates for Themer will not work as you do not have a valid subscription for this plugin.
sl_SI: Posodobitve za Themer ne bodo delovale, saj nimate veljavne naročnine za ta vtičnik.

en: Upgrade
sl_SI: Nadgradnja

[ctx: Upgrade message that displays in the templates tab in lite installs.]
en: Save and reuse your layouts or kick-start your creativity with dozens of professionally designed templates.
sl_SI: Shranite in ponovno uporabite svoje postavitve ali začnite ustvarjalnost z desetinami profesionalno zasnovanih predlog.

en: Upload Date
sl_SI: Datum prenosa

en: Upload Icon Set
sl_SI: Naloži set ikon

en: Upload a photo or display one from the media library.
sl_SI: Naloži fotografijo ali izberi eno iz knjižnice medijev.

en: Use Icon for Posts
sl_SI: Porabite ikono za objavo

en: Use Main Photo
sl_SI: Uporabi glavno fotografijo

en: Use Pagination
sl_SI: Uporabite označeno

en: Use Standard Editor
sl_SI: Uporabi standardni urejevalnik

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
sl_SI: Za urejanje vsebine na tej strani uporabite preprost graditelj povleci in spusti.

en: Use image filename if left blank
sl_SI: Če je prazno, uporabite ime datoteke slike

en: Use responsive settings in previews?
sl_SI: Uporaba odzivnih nastavitev v predogledih?

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
sl_SI: Z gumbom Dodaj vsebino odprite podokno z vsebino in dodajte nove postavitve vrstic, module ali pripomočke.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
sl_SI: Z gumbom Predloge izberite novo predlogo ali jo dodajte svoji postavitvi. Če dodate, bo na koncu vsebine vaše obstoječe strani vstavljena nova predloga.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
sl_SI: Uporabite gumbe za opravljanje dejavnosti, kot so premikanje, urejanje, podvajanje ali brisanje vrstic, stolpcev in modulov.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
sl_SI: Uporabi te nastavitve za omejitve dostopa uporabnika

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
sl_SI: S to nastavitvijo omogočite ali onemogočite predloge v vmesniku za izdelavo.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
sl_SI: S to nastavitvijo lahko nadomestite jedrne predloge s svojimi predlogi.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
sl_SI: Uporabi za normalizacijo višine tvojih okenc ob različnih številkah značilnosti.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
sl_SI: Uporablja se za prepoznavanje te povezave na seznamu računov in je lahko karkoli želite.

en: User Access
sl_SI: Uporabniški dostop

en: User Access Settings
sl_SI: Nastavitve uporabniškega dostopa

en: User Capability
sl_SI: Uporabniške zmožnosti

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username from your Mautic application. Make sure it has `Full system access`. Best practice would be to set up a new user for each external site.
sl_SI: Uporabniško ime iz vaše aplikacije Mautic. Prepričajte se, da ima "polni sistemski dostop". Najboljša praksa bi bila vzpostavitev novega uporabnika za vsako zunanje spletno mesto.

en: Using CDN
sl_SI: Uporaba CDN

en: Using Kit
sl_SI: Uporaba kompleta

en: Using license [ %1$s ] to register %2$s
sl_SI: Uporabi licenco [ %1$s ] za registracijo %2$s

en: V4 Compatibility Mode
sl_SI: Način združljivosti V4

en: Validate Type
sl_SI: Vrsta potrditve

en: Validate users with checkbox or in the background.
sl_SI: Uporabnike preverite s potrditvenim poljem ali v ozadju.

en: Validate users with checkbox or in the background.<br />Note: Checkbox and Invisible types use separate API keys.
sl_SI: Uporabnike preverite s potrditvenim poljem ali v ozadju.<br />Opomba: Vključitve in nevidni tipi uporabljajo ločene ključe API-ja.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
sl_SI: sekund

en: Variant
sl_SI: Variacija

en: Version
sl_SI: Različica

en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

en: Vertical Alignment
sl_SI: Navpična poravnava

en: Vertical Orientation
sl_SI: Navpična orientacija

en: Vertical Padding
sl_SI: Navpično oblazinjenje

en: Video Description
sl_SI: Video opis

en: Video Embed Code
sl_SI: Koda vdelanega videa

en: Video Name
sl_SI: Ime videoposnetka

en: Video Thumbnail
sl_SI: Sličica videoposnetka

en: Video Type
sl_SI: Vrsta videa

en: Video embed code not specified.
sl_SI: Koda za vdelavo videa ni določena.

en: Video not specified. Please select one to display.
sl_SI: Video ni ni izbran. Izberite enega za prikaz.

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
sl_SI: Plakat

en: View
sl_SI: Pogled

en: View Knowledge Base
sl_SI: Poglej si bazo znanja

en: View the Knowledge Base
sl_SI: Poglej bazo znanja

en: View your shopping cart
sl_SI: Poglej nakupovalno košarico

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Visit Account
sl_SI: Obišči račun

en: Volume
sl_SI: Glasnost

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
sl_SI: OPOZORILO! Izbrisali boste globalno predlogo, ki je lahko povezana z drugimi stranmi. Ali res želite izbrisati to predlogo in prekiniti povezavo z njo?

en: WP Admin
sl_SI: Upravitelj sistema WP

en: WP Multisite
sl_SI: WP multistran

en: WP Version
sl_SI: WP verzija

en: WP by default does not limit the amount of revisions.
sl_SI: WP privzeto ne omejuje števila revizij.

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
sl_SI: Opozorilo! Če spremenite predlogo, boste zamenjali obstoječo postavitev. Ali res želite to storiti?

en: Watch the Video
sl_SI: Poglej Video

en: Waves
sl_SI: Valovito

en: We detected a possible issue here:
sl_SI: Tu smo zaznali morebitno težavo:

en: We have detected that a premium version of Beaver Builder plugin is installed but not activated, so you're still using the free version of Beaver Builder.
sl_SI: Ugotovili smo, da je nameščena premijska različica vtičnika Beaver Builder, vendar ni aktivirana, zato še vedno uporabljate brezplačno različico vtičnika Beaver Builder.

en: We take pride in offering outstanding support.
sl_SI: Ponosni smo, ker ponujamo izjemno podporo.

en: We will never collect any private data such as IP, email addresses or usernames.
sl_SI: Nikoli ne bomo zbirali privatnih IP naslovov, elektronskih naslovov in uporabniških podatkov.

en: Weight
sl_SI: Debelina črk

en: Welcome
sl_SI: Dobrodošli

en: Welcome to Beaver Builder!
sl_SI: Dobrodošli v Beaver Builder!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
sl_SI: Dobrodošli! Zgleda, da prvič uporabljate builder. Bi želeli videti vodnik?

en: We’ve detected that your server does not have the PHP cURL extension installed. Ask your hosting provider to install it so you’ll be able to perform automatic updates without error.
sl_SI: Zaznali smo, da na vašem strežniku ni nameščena končnica PHP cURL. Prosite ponudnika gostovanja, da ga namesti, tako da boste lahko brez napak izvajali samodejne posodobitve.

en: What kind of info will we collect?
sl_SI: Kakšne podatke zbiramo?

en: What would you like to do?
sl_SI: Kaj želite storiti?

en: What's New
sl_SI: Kaj je novega

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
sl_SI: Ko je omogočen samodejni razmik, bo builder samodejno prilagodil robove in  odmike v svoji postavitvi, ko bo dosežena točka preloma majhne naprave. Večina uporabnikov želi to omogočiti omogočeno.

en: When disabled Font Awesome will NOT be enqueued, even if modules require it.
sl_SI: Če je ta možnost onemogočena, se pisava Font Awesome NE prikaže, tudi če jo moduli zahtevajo.

en: When disabled no Google Fonts will be enqueued or available in style options
sl_SI: Ko je to onemogočeno, se v možnostih sloga ne bodo prikazovale ali bile na voljo pisave Google.

en: When disabled you will not receive alerts for new posts on the blog
sl_SI: Ko je onemogocen, ne boste prejeli opozoril za nove objave na blogu.

en: When enabled CSS and JS settings will be available for rows, columns, and modules.
sl_SI: Ko je to omogočeno, bodo nastavitve CSS in JS na voljo za vrstice, stolpce in module.

en: When enabled a custom row shapes tab will be added to the Global Settings.
sl_SI: Ko je ta možnost omogočena, bo zavihek Oblike vrstic po meri dodan v Globalne nastavitve.

en: When enabled, columns assigned 50% width or less are limited to max width 400px when screen width reaches or goes below the small device breakpoint.
sl_SI: Ko je omogočeno, so stolpci, dodeljeni s 50% širine ali manj, omejeni na največjo širino 400px, ko širina zaslona doseže ali sega pod prelomno točko majhne naprave.

en: When enabled, fields that are empty/blank will not be saved to the database.
sl_SI: Če je to omogočeno, polja, ki so prazna, ne bodo shranjena v zbirko podatkov.

en: When typography unit is set to vh/vw this unit will be used to calculate the font size.
sl_SI: Ko je enota za tipografijo nastavljena na vh/vw bo ta enota uporabljena za izračun velikosti pisave.

en: Where to display the number in relation to the bar.
sl_SI: Kje prikazati številko glede na vrstico.

en: Which modules are used and how many times.
sl_SI: Kateri moduli so uporabljeni in kolikokrat.

en: White label the Beaver Builder plugin using the settings below.
sl_SI: Spremeni branding Bevaver builder vtičnika s spodnjimi nastavitvami

en: White label the Beaver Builder theme using the settings below.
sl_SI: Spremeni branding Bevaver builder temo s spodnjimi nastavitvami

en: Wide
sl_SI: Široko

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
sl_SI: Širina je za vrstice z 1 stolpcev, kompaktno pa za vrstice z več stolpci.

en: Width
sl_SI: Širina

[ctx: Width.]
en: Auto
sl_SI: Avtomatsko

en: WooCommerce Menu Cart
sl_SI: WooCommerce Košarica v meniju

en: Would you like to help us improve %s by sending anonymous usage data?
sl_SI: Lahko nam pomagate pri izboljšavah %s tako da pošljete anonimne podatke. Bi želeli?

en: X Position
sl_SI: X pozicija

en: Y Offset
sl_SI: Y odmik

en: Y Position
sl_SI: Y pozicija

en: Yearly
sl_SI: Letno

en: Yes
sl_SI: Ja

en: Yes Please!
sl_SI: Da, prosim!

en: You appear to have the font awesome plugin configured to use svg icons, this currently is incompatible with Beaver Builder. You must switch to a webfont set/kit.
sl_SI: Zdi se, da imate vtičnik font awesome konfiguriran za uporabo ikon svg, kar trenutno ni združljivo z Beaver Builderjem. Preklopiti morate na nabor/sklop spletnih pisav.

en: You can activate the premium version on the %s.
sl_SI: Premium različico lahko aktivirate na %s.

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
sl_SI: Izberete lahko drugo fotografijo za diapozitiv na različnih mobilnih napravah, ali pa brez slike, če želite.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
sl_SI: Izberete lahko zadevo e-pošte. Privzeto za oddajo obrazca za stik.

en: You cannot add <script> or <iframe> tag here.
sl_SI: Tu ne morete dodati <script> ali <iframe> oznake.

en: You currently have the free Beaver Builder plugin activated, no license is required.
sl_SI: Trenutno imate aktiviran brezplačni vtičnik Beaver Builder, licenca ni potrebna.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
sl_SI: Trenutno sta na tej strani aktivni dve različici Beaver Builder. Pred nadaljevanjem <a href="%s"> deaktivirajte eno </a>.

en: You do not have permission to view this page.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ogled te strani.

en: You haven't saved any revisions yet. Each time you publish a new revision will be saved here.
sl_SI: Še niste shranili nobene revizije. Vsakič, ko objavite novo revizijo, se tukaj shrani.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact Pro to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
sl_SI: Če želite pridobiti ID aplikacije in geslo, morate <a% 1 $ s> ustvariti aplikacijo </a> v iContact Pro. Za popolna navodila glejte <a% 2 $ s> dokumente iContact </a>.

en: You must accept the Terms and Conditions.
sl_SI: Sprejmite pogoje uporabe

en: You must call the_content in the current theme template in order for Beaver Builder to work on this layout.
sl_SI: Da bi Beaver Builder deloval v tej postavitvi, morate poklicati the_content v trenutni predlogi teme.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
sl_SI: Registirati morate <a%1$s>Račun za razvijalce</a> s stalnim stikom, da pridobite ključ API in dostop do žetona. Za popolna navodila glejte <a%2$s>Pridobivanje API ključa</a>.

en: You submitted an invalid license. Non alphanumeric characters found.
sl_SI: Predložili ste neveljavno licenco. Najdenih ni alfanumeričnih znakov.

en: YouTube or Vimeo
sl_SI: Youtube ali Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
sl_SI: Vaš žeton API lahko najdete v vašem računu Drip v razdelku Nastavitve> Moje uporabniške nastavitve. Lahko pa kliknete tudi to <a%s>direktna povezava</a>.

en: Your API URL can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
sl_SI: Vaš API URL najdete v računu ActiveCampaign v razdelku Moje nastavitve > Razvijalec > API.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
sl_SI: Vaš ključ API najdete v računu ActiveCampaign v razdelku Moje nastavitve> Razvijalec> API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
sl_SI: Vaš ključ API lahko najdete v računu Monitor Monitor v nastavitvah računa> API Key.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
sl_SI: Vaš ključ API najdete v vašem računu Campayn v razdelku Nastavitve> Ključ API-ja.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
sl_SI: Vaš ključ API najdete v računu ConvertKit pod Račun> Nastavitve računa> Ključ API-ja.

en: Your API key can be found in your GetResponse account under My Account > API & OAuth.
sl_SI: Ključ API lahko najdete v računu GetResponse v razdelku Moj račun> API & OAuth.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
sl_SI: Ključ API lahko najdete v svojem računu Hatchbuck v razdelku Nastavitve računa> Spletni API.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
sl_SI: Ključ API lahko najdete v računu Infusionsoft v razdelku Skrbnik> Nastavitve> Aplikacija> API> Šifrirani ključ.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
sl_SI: Vaš ključ API najdete v vašem računu Mad Mimi pod računom > Nastavitve &amp; Billing > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
sl_SI: Vaš ključ API lahko najdete v računu MailChimp pod računom > Dodatki > Ključi API-ja.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
sl_SI: Vaš ključ API najdete v računu Mailrelay v meniju> Nastavitve> Dostop do API-ja.

en: Your API key can be found in your Ontraport account.
sl_SI: Vaš ključ API najdete v vašem računu za Ontraport.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
sl_SI: Vaš ključ API iz vašega računa GoDaddy Email Marketing.

en: Your APP ID can be found in your Ontraport account.
sl_SI: ID vašega APP najdete v računu za Ontraport.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
sl_SI: ID vašega računa najdete v svojem računu razdelku Drip v razdelku Nastavitve > Nastavitve strani.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
sl_SI: ID aplikacije lahko najdete v URL-ju za vaš račun. Če je na primer URL za vaš račun myaccount.infusionsoft.com, bo ID aplikacije <strong>moj račun</strong>.

en: Your Company and Profile ID can also be found in the <a%1$s>iContact Pro API settings</a> under Account Information.
sl_SI: ID vašega podjetja in profila lahko najdete tudi v <a% 1 $ s> nastavitvah API-ja iContact Pro </a> v razdelku Podatki o računu.

en: Your Constant Contact API key.
sl_SI: Vaš ključ API stalnih stikov.

en: Your Constant Contact access token.
sl_SI: Vaš žeton za dostop do stalnega stika.

en: Your Message Placeholder
sl_SI: Prostor za sporočilo

en: Your changes are saved
sl_SI: Vaše spremembe so shranjene

en: Your email
sl_SI: Vaš email

en: Your iContact Pro Company ID.
sl_SI: Vaš ID podjetja iContact Pro.

en: Your iContact Pro Profile ID.
sl_SI: Vaš ID profila iContact Pro.

en: Your iContact Pro app ID.
sl_SI: Vaš ID aplikacije iContact Pro.

en: Your iContact Pro app password.
sl_SI: Geslo za aplikacijo iContact Pro.

en: Your iContact Pro username.
sl_SI: Vaše uporabniško ime iContact Pro.

en: Your iContact app ID.
sl_SI: Vaš ID aplikacije iContact.

en: Your iContact app password.
sl_SI: Geslo za aplikacijo iContact.

en: Your iContact username.
sl_SI: Vaše iContact uporabniško ime

en: Your message
sl_SI: Vaše sporočilo

en: Your name
sl_SI: Vaše ime

en: Your phone
sl_SI: Vaša telefonska številka

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
sl_SI: Manjka vaše spletno mesto ali skrivni ključ reCAPTCHA!

en: aside
sl_SI: ob strani

[ctx: current blog name]
en: Cleared the Beaver Builder cache for blog %s
sl_SI: Čiščenje predpomnilnika Beaver Builder za blog %s

[ctx: current blog name]
en: Rebuilt the theme cache for blog %s
sl_SI: Obnovljen je predpomnilnik tem za blog%s

en: documentation
sl_SI: dokumentacija

en: example@mail.com
sl_SI: primer@mail.com

en: first_option Price Button Color
sl_SI: prva_možnost Barva gumba za ceno

en: has detected a plugin conflict that is preventing the page from saving.
sl_SI: je odkril konflikt vtičnikov, ki preprečuje shranjevanje strani.

en: http://www.example.com
sl_SI: http://www.primer.com

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
sl_SI: http://www.primer.com/moja-fotografija.jpg

en: https://www.example.com
sl_SI: https://www.primer.com

en: https://www.example.com/my-photo.jpg
sl_SI: https://www.primer.com/moja-slika.jpg

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
sl_SI: Kontrolna plošča

en: module
sl_SI: modul

en: per Year
sl_SI: Na leto

en: reCAPTCHA Error:
sl_SI: reCAPTCHA napaka:

en: reCAPTCHA Field
sl_SI: reCAPTCHA neuspešno

en: second_option Price Button Color
sl_SI: druga_možnost Barva gumba za ceno

en: section
sl_SI: oddelek

en: updates
sl_SI: posodobitve
